"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimští politici zrušili Vánoce ve prospěch islámských svátků

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 14.11.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Muslimští přistěhovalci dosáhli v samosprávě sídliště Egedalsvange dánského města Kokkedal většiny v obecním zastupitelstvu a okamžitě toho využili. Zrušili oslavy evropských vánočních svátků ve prospěch oslav islámského svátku Íd.

Muslimští politici odmítli dát z veřejného rozpočtu v přepočtu přibližně 1000 dolarů na tradiční vánoční strom a výzdobu. Přitom ze stejného veřejného rozpočtu utratili muslimové v přepočtu 10 000 dolarů na oslavu islámského svátku, který proběhl před pár dny.

Muslimští politici byli zvoleni v demokratických volbách muslimskými přistěhovalci, kteří přišli do Dánska v důsledku podpory migrace ze strany dánských politiků a státní správy. Nelze muslimům tedy vlastně vytýkat, že se chovají přirozeně a ruší svátky vymírající civilizace a zavádějí svátky své.

Samozřejmě, že multikulturalisté se snaží umlčet ty, co upozorňují na selhání jejich konceptu oživování populace migrací z islámských zemí. Ale občané naší země, by se měli zamyslet nad tím, kam směřují naši politici, kteří sice našim občanům říkají, že jsou proti migraci z muslimských zemích a údajně i proti islamizaci, ale jejich kroky v populační a společenské politice vedou naopak právě k tomu, že migrace muslimů postupně neklesá, ale naopak vzrůstá. Je to vidět i na rozdílu počtu mešit a modliteben v ČR od pádu komunismu a konce 20. století a dnes, kdy již je v Čechách a na Moravě několik desítek. Například v Brně (2x), Praze (4x), Hradci Králové, Teplicích, Karlových Varech, Liberci, Olomouci, Dubí, Kolové, Karviné, Plzni a na dalších místech.

Islamizace a ústup naši evropské civilizace civilizaci islámské je realitou, byť ji většina politiků, medií a občanů popírá a myslí si, že se stane zázrak a vše se jako mávnutím kouzelného proudku změní. Jenže to se nestane čísla o porodnosti, úmrtnosti, stárnutí a přistěhovalectví hovoří jasně.

Jenže tato proměna nebude stejně přínosná jako proměna Římské říše a barbarských území v křesťanskou Evropu, ale bude to náš definitivní konec. Kmeny nájezdníků z té doby římskou kulturu převzali a rozvíjeli dále, protože si dobře uvědomovali, že byla zdrojem římského blahobytu, který chtěli získat. Muslimové přejímají pouze území a hmotné výdobytky cizích civilizací, ale jejich kulturu a myšlenky striktně odmítají a nahrazují islámem a svou společenskou kulturou na islámu postavenou.

Stačí si přečíst některé z názorů a citátů vedoucích představitelů českého islámu, na které upozorňuji v knize Islám a islamismus v České republice (podrobnosti zde). Pak každý rozumný člověk pochopí, že za pár desetiletí po osídlení Evropy muslimy bude zničeno nejen dědictví naše, ale i to římsko-řecké.

Informace v dánštině o „konci Vánoc“ zde.

Informace anglicky o „konci Vánoc“ zde.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Pryč s křesťanstvím, Vánoce musejí být politicky korektní

Evropská komise kritizována – nezařadila do školního diáře Vánoce

Žádní mouřeníni. Vánoce v italské obci jen pro bílé

Klíčová slova: multikulturalismus  | islamizace  | Dánsko
4873 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastŘada výzkumů shodně ukazuje, že v evropských zemích s každou další generací klesá IQ, a to i když je zohledněna imigrace. Evropská civilizace: Jako přežrané myši?

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Murínův nářez: Zeman věděl, čím Srby potěší. Kosované sami chápou, že jsou umělým státem kvůli základně USABomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď