"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Radnice Prahy 1 oslavila vznik islámského státu

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 2.11.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Před několika týdny jsem upozornil na to, že radnice Prahy 1 ve spolupráci se saúdskoarabskou ambasádou v Praze pořádá oslavy vzniku tohoto režimu, který je horší než putinovské Rusko a terorizuje křesťany víc než kterákoliv jiná země snad s výjimkou Severní Koree.


Na fotografii vedení radnice Praha 1 oslavuje ze zástupci Saúdské Arábie vznik této tyranie.

A jak celá akce dopadla? Z mého pohledu víc než dobře, protože starosta Prahy 1 za TOP09 Oldřich Lomecký se vlastně „přiznal“ jak se snaží svým spoluobčanům ukázat nádherný svět islámu, který je může obohatit. Co na tom, že v tomto světě islámu platí trest smrti za odpadnutí od islámu, veřejné praktikování křesťanství, židovství i atheismu je zločinem jenž se trestá apod. Jak je vidět vedení TradiceOdpovědnostProsperita09 na Praze 1 jasně ukazuje jakou TRADICI má rádo, jenže to není tradice naše evropská.

I projevy představitelů Saúdské Arábie ukazují, že se část politiků dopouští otevřené lži vůči svému obyvatelstvu. Na jedné straně politická reprezentace tvrdí, že ji jde o demokracii, svobodu a lidská práva všude ve světě a na druhé straně hodnotí saúdskoarabský velvyslanec (zákulisní) postoj českých politiků vůči islámskému režimu těmito slovy:
„Vztahy obou zemí jsou výborné a ze všech sil pracujeme na jejich dalším zintenzivnění“, Abdullah al-Šejk velvyslanec Saúdské Arábie v Praze.

Napsal jsem před několika týdny dotaz členům zastupitelstva Prahy 1, proč jejich radnice organizuje oslavy vzniku totalitního režimu, který otevřeně porušuje lidská práva a výsledek? Ani jeden z nich neodpověděl. Tedy ne pouze ti z TOP09, ale i z ČSSD, VV a ODS. Jak je vidět obyčejný občan pro tyto politiky nic neznamená a jsou jim bližší dobré vztahy s islámským režimem v Saúdské Arábii než obyvatelé ČR.

Čeští občané si myslí, že islámský problém není jedním ze zásadních témat. Jenže to si před desítkami let mysleli i obyvatelé západní Evropy a jejich politici stejně jako mnozí naší čeští, jim vědomě lhali ve prospěch islamizace a posilováni vlivů islámských zemí. Proč to dělali? Pro peníze nebo z naivity? To nevím, ale nechci aby se to co se dnes děje v západní Evropě, dělo jednou u mě doma, proto před tím varují, byt' média, politici a veřejnost si myslí, že jde o plané varování. O tom, že Saudská Arábie již desítky let pracuje na infiltraci české muslimské komunity píši například v knize Islám a islamismus v České republice (zde).

"Je to vůbec poprvé kdy se takové věc odehraje na Praze ze Saudské Arábie  a rádi bychom obyvatelům Prahy případně návštěvníkům ukázali alespoň vzorek kultury Saúdské Arábie“, řekl starosta Prahy 1.

Info o akci.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Šéf pražských muslimů chce zákaz kritiky a satiry islámu

KDU-ČSL vítězí, brněnská mešita drží smutek?

České islámské nadace opět nedodržují zákon o kontrole financí

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika  | islám  | Lhoťan
53048 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Je znásilňovač s penisem žena? Britská policie podle nové metodiky bude vést ve statistice znásilňovače s penisem jako ženy, pokud se za ženu prohlásí. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683