"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Multikulturní cestovatelé

Autor: Bohuslav Janovský | Publikováno: 21.9.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Na cestách po světě potkáte různé lidi. Jedna skupina je ale obvzláště zábavná, nazýváme je politicko korektní multikulturní cestovatelé. Jak vypadají a co dělají?

Národnost - zdá se, že některé země rodí podobných exemplářů více než jiné. Například Francie,  či Německo, pozadu nezůstává ani UK a Švédsko. Na druhou stranu ještě jsem nepotkal podobné cestovatele s australským pasem...

Vzhled - multikulturní cestovatelé mají potřebu se odlišovat od ostatních cestovatelů. Nutností jsou tedy dredy, piercing a tetování. Ženy mají zase v oblibě vypadat maximálně nežensky. Což demonstrují nejčastěji podivným účesem, za který by se nemusel stydět ani africký šaman z kmene Bhuki a oblečením, kdy máte velké potíže rozpoznat pohlaví i ze vzdálenosti 1 metru.

Oblečení - nejraději nosí "autentické" místní oblečení: To, že je často velmi nepraktické a komické, je nemůže rozházet. Třeba tradiční pokrývka hlavy vietnamských vesničanů, která je velmi "užitečná" pro toho, kdo na ní není zvyklý, hlavně tím, že se nepohodlně nosí a všude překáží, či mošna theravádových budhistických mnichů, která je prostě tradiční a speciálně určena na nošení rituální misky na jídlo. Tj mnich ji bere jako součast tradičního oděvu, jinak by asi raději nosil pohodlný batoh. Další oblíbený kousek je pončo jihoamerických indiánů...:-)

Obdiv k totalitním diktátorům - nijak se netají obdivem k totalitním levicovým diktátorům. Tričko bude tedy s podobiznou Chea, který údajně "přinesl bezplatné školství" na Kubu, to že obyčejní Kubánci chtějí z toho ráje utéct, je prý imperialistická propaganda. Dalším oblíbencem bude strýček Ho, který "sjednotil Vietnam a vyhnal cizí agresory", to že při tom tento agent komunistické Kominterny povraždil 3 miliony nevinných Vietnamců (nepočítám do toho oběti války!) a zemi uvrhnul do ekonomického středověku, je pro ně nepodstatné. Ti odvážnější se vyznají i k obdivu k velikánům jako byl Mao, či samotný V. I. Lenin...

Oblíbené destinace - pramení z výše uvedeného . Budou velebit komunistický Laos a Vietnam, Thajsko pro ně bude moc západní a komerční. Čínu budou dávat za vzor, stejně jako zdravotnictví na Kubě...(dokud se v něm nebudou muset léčit, to pak budou od své ambasády požadovat prvotřídní péči a ideálně transport do nemocnice na imperialistickou Floridu)

Nechut k demokracii  a západní kultuře- budou obecně mudrlandovat, že demokracie je překonaná a neměla by se nikomu "vnucovat", když třeba lidé v Laosu jsou údajně štastní. Na otázku, zda by si tedy neměli vládu sami svobodně zvolit, neodpoví... Další oblíbené téma bude "prohnilost" západní demokracie a její odmítání. To vše bude platit do okamžiku než nastane problém (ztracený pas, propadlé vízum atd), kde budou hned volat ambasádu a žádat, aby se o ně ta prohnilá demokracie starala....:-)

Z čeho žijou - obvykle z peněz rodičů, další významná skupina žije z daní nás ostatních (bud z dávek, nezapomínejte, že 1000EUR je v mnoha částech světa obrovská částka), nebo pracují pro stát) část se také živí jako  příležitostní "učitelé" angličtiny.

Koho volí - nejčastěji radikální levicové strany jako jsou Zelení, či další podobní exoti...

Dobrá zpráva ale je, že jich obecně ubývá a když začnou někde hlásat ta svá moudra, tak se hned někdo ozve a pošle je otevřeně do háje...:-)

http://jansky.blog.idnes.cz/c/178823/Multikulturni-cestovatele.html

čtěte také:

Muslimové, cikáni, černoši a další škůdci – zhouba a zkáza budoucích generací západu

Náboženská svoboda po anglicku: Hidžáb a turban ano, křížek ne

Multikulturalisté v ČR: O původu druhů

Klíčová slova: multikulturalismus  | politická korektnost
3778 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683