"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Prolhaní muslimové

Autor: Karel Orlík | Publikováno: 15.9.2012 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Ti, kdo dlouhodobě sledují muslimskou strategii v Evropě, se musí nad výrokem islámského duchovního v Barceloně pousmát. Naprostá většina muslimských imigrantů v Evropě plní poslušně cíle islámu - vnutit celému světu své primitivní pouštní náboženství. Teprve potom prý nastane pravý muslimský ráj.

K pousmání je vysvětlení, proč je nutné stavět ve Španělsku další velké mešity. Budou prý "užitečným prostředkem" v boji s islámským fundamentalismem. Na takové stavby marocká vláda posílá peníze. Přitom každý, kdo četl korán, ví, že právě tato kniha vyzývá k válce s ne-muslimy. Mohamed je tam muslimským božstvem opětovně vyzýván k vyburcování muslimů k boji.

Noureddine Zianiho, barcelonský marocký imám dokonce drze prohlásil, že je "absolutně nevyhnutelné přijmout islámské hodnoty za evropské a Evropané by měli při popisu západní civilizace nahradit pojem judeo-křesťanské hodnoty za islamo-křesťanské." Mám za to, že každý slušný člověk by musel odpovědět: "Ne, děkujeme, nechte si své pouštní praktiky pro Arabský poloostrov, my jsme pokročili dál."

Další vulgární lží se prezentoval somálský duchovní, když prohlásil o odporném praktikování ženské obřízky mezi muslimy. "Ženská obřízka je náboženskou a kulturní nezbytností, která zajistí dívce čistotu v manželství." Jsem si jist, že takový nesmysl by nepodepsal žádný sexuolog. Je to jen barbarská metoda vychytralých muslimů, jak udělat z muslimských žen poslušnější sexuální otrokyně.

Korán pak jinými slovy označuje muslimské ženy za "stroj na rození dětí."

www.euportal.cz

čtěte také:

160 imigrantů podniklo nájezd na španělskou enklávu Melilla

Bitva, která otevřela dveře ke slávě Španělska

Krize ve Španělsku významně snížila počet nelegálních přistěhovalců

Klíčová slova: islám  | islamismus  | Španělsko
3684 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď