"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Z tajného archívu islámské nadace o české politické scéně

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 28.8.2012 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Jana Bobošíková, vůdce Suverenity blok Jany Bobošíkové (SBJB), veřejně hlásá, že její strana bojuje proti islamizaci České republiky. V tomto blogu zveřejňují rozhovor jednoho z dalších vůdců SBJB v němž se ukazuje, že to s tím bojem proti islámu nebude tak horké. 

Jak jsem již upozornil v předchozích článcích, popisujících mou osobní zkušenost z prostředí české muslimské komunity, mají někteří čeští politici velmi vřelé vztahy s českými islamisty. Jedním z takových to politiků je i Libor Matouš, který je předním představitelem strany

hlásající boj proti islámu a muslimům v České republice – Suverenita blok Jany Bobošíkové. O jeho případu se zmiňuji i v knize Islám a islamismus v České republice zde.

Protože jsem pro pana Matouše a české islamisty nepohodlným svědkem snaží se mně umlčet různými způsoby včetně soudního zastrašování. Nevím kolik muslimů se jim podařilo za poslední měsíce přesvědčit, aby lhali v jejich prospěch u soudu a policie, ale naštěstí existuje dostatek důkazů, které potvrdí má slova a je usvědčí z křivého obvinění.

To, že vedoucí představitelé Suverenity považují mé umlčení za důležité a potřebné mi dosvědčuje i to, že žalobcem proti mé osobě je jednička Suverenity na jižní Moravě advokát Richard Novák.

Myslím si, že členové Suverenity a její stoupenci by si měli vše velice dobře prostudovat a ověřit, aby se z jejich strany v případě volebních úspěchů nestaly druhé Věci veřejné nebo snad ještě něco horšího  ....

Záznam rozhovoru Libora Matouše s Muneebem Hasanem Alrawim zde (Libor Matouš od 4 minuty): 

V záznamu se můžete doslechnout názory Muneeba Hasan Alrawiho na křesťanství, poradce premiéra vlády České republiky Romana Jocha apod. Libor Matouš naopak komentuje chování českých židů a odpůrců islamizace České republiky. V průběhu diskuze se Libor Matouš "chlubí" jak v diskuzi bránil islám před islamofoby. Tento záznam je součástí obhajoby Lukáše Lhoťana před krajským soudem v Ostravě, kde jej Libor Matouš žaluje a požaduje, aby Lukáš Lhoťan řekl, že Libor Matouš nikdy nebyl muslim a nikdy islám nepropagoval apod.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Čeští muslimové kandidují v komunálních volbách

Šokující varování českého muslima: Na lidi kolem mešit pozor

Lukáš Lhoťan: Můj osobní postoj ke krizi české muslimské komunity

Klíčová slova: mešita  | Česká republika  | Lhoťan
3139 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683