"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ve francouzském Amiens řádili muslimští imigranti

Autor: -bj- | Publikováno: 16.8.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Prakticky všechna evropská média reportují tento týden o řádění tzv. "mladíků" ve starofrancouzském Amiens. Méně však, a namnoze vůbec ne již o tom, kdo že jsou oni záhadní rozzuření chuligáni. Pouze některá napsala, že se - jak se dá ve Francii čekat - jedná o severoafrické muslimské imigranty, kteří podle svých vlasních vyjádření mají celou Francii na háku.
Většina sociálních střetů v současné Evropě je dnes multikulturní povahy, popř. se v multikulturní konflikty velmi rychle zvrhává. A to je skutečnost o které se politkorektně drží basa. Pogromy muslimských imigrantů v Amiens, kdy přímo napadali policisty a vše co jim stálo v cestě, jsou tak nyní brilantním barometrem politické korektnosti (a zamlžování skutečností či souvislostí) evropských médií, česká nevyjímaje.
Laskavý čtenář si může sám vyhodnotit, která média napsala o mladících, která o výrostcích přistěhovaleckého původu,a která o muslimských imigrantech ze Severní Afriky, kteří se sami netajili tím, že již mají Francie a západního světa po krk.
Na nepokojích v Amiens se tak jednotlivá média krásně odkopala, co do jejich politické korektnosti, a tudíž objektivity a důvěryhodnosti.


http://zpravy.ihned.cz/svet/c1-57017780-stovka-mladiku-v-amiens-povstala-proti-policii-zapalila-skolku-zranila-16-strazcu-zakona

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/907-skody-nepokoju-ve-francii-presahly-1-milion-eur

2844 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď