"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Pan Kusák nemá na značku IvČRN žádné morální právo

Autor: Redakce | Publikováno: 16.8.2012 | Rubrika: ČR
Ilustrace

"Jménem administrátorů facebookové skupiny Islám v České republice nechceme (IvČRN) se musím tvrdě ohradit proti nejnovějším aktivitám pana Valentina Kusáka.

Ke dni 31. 7. 2012 nechal na své jméno zaregistrovat občanské sdružení stejného názvu, jako tato již několik let aktivní skupina, a ihned začal v diskusích na sociální síti vystupovat jako "předseda IvČRN. Přitom pan Kusák nebyl v žádném případě vůdčím duchem této skupiny, a naopak s jejími správci, po krátkém členství už před několika lety, vedl táhlé, únavné a věci škodící spory, při nichž se snížil například ke zveřejňování osobních údajů českých antiislámistů.

Byť uznáváme zásluhy pana Kusáka na nenásilné opozici vůči islámské ideologii v ČR, a vždy budeme hájit právo jeho, ale i každého jiného člověka, bránit se islámské expanzi, musíme zdůraznit, že o. s. zřízená panem Kusákem nemá s touto aktivní a početnou facebookovou skupinou (na 60 000 členů) nic společného, že pan Kusák nemá na značku IvČRN žádné morální právo, že se značku pokouší ukrást. V každém případě se tvrdě distancujeme od toho, pokusí-li se vystupovat pod jejím jménem.

Za správnost ručí
Martin Konvička a kolektiv správců"

Klíčová slova: Česká republika  | islamizace
3640 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď