parodielogo.jpgZa ČSSD bude na Litoměřicku v podzimních volbách kandidovat do senátu český Arab, který finančně podpořil už před několika roky Muslimskou obec, muslimové kandidovali za ČSSD již v předchozích komunálních volbách. Například na fotografii kolující po internetu je přímo zachycen Jeroným Tejc s jednou z muslimek kandidujících za ČSSD. Jaks e zdá tak některým politikům ČSSD muslimové či islám nevadí, ale vadí jim křesťanství a křesťané. O propojení českých islamistů s ČSSD a dalšimi stranami jsem psal i v knize Islám a islamismus v České republice zde.

Pan Tejc a ČSSD obviňuje křesťany z toho, že by opět vraždili kdyby se dostali k moci, jenže byli to právě socialisté a jejich deriváty kdo za pár roků své existence povraždil ve světě víc lidí než dokázaly křesťanské církve za víc jak 2 000 roků své existence, neměli bychom tedy spíše zakázat ČSSD a socialisty?

Vedení ČSSD před letošními volbami vyhlásilo válku nejen kardinálu Dukovi či jeho katolické církvi, ale všem křesťanským církvím, včetně jejich starších bratrů židů. Ano, právě i oni se nezalekli populistické politiky ČSSD a postavili se na stranu kardinála Duky.

Inu vedení ČSSD se podařilo lživou kampaní proti křesťanům a židům posunout hranice přijatelného politického lhaní a populismu a nejspíše ještě více vyostřit spor v české společnosti. Otázkou je, jestli toto vyostřeni skončí u dohadování a slovních útoků nebo jednou po uchopení moci dojde i k fyzickému násilí a teroru socialistů proti křesťanům a židům, on již poslanec komunistů Grebeníček před pár měsíci řekl v českém parlamentu, že teror proti křesťanům a židům v padesátých letech byl správný a pochopitelný, protože usilovali o uchopeni moci a zrušení socialistického státu.

Toto je fotografie kolujici po internetu s předsedou ČSSD Sobotkou a Tejcem s jednou z muslimek z ČSSD:

Toto je fotografie kolujici po internetu s předsedou ČSSD Sobotkou a Tejcem s jednou z muslimek z ČSSD: