"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kritizovat islámský sex s devítiletou dívenkou je trestné

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 7.8.2012 | Rubrika: Evropa
Ilustrace

Politička Elisabeth Sabaditsch-Wolff  se dopustila urážky islám tím, že citovala oficiální muslimské prameny o tom, že Mohamed měl sex s devítiletou dívkou a že to je podle islámu v pořádku. Podle rakouské političky taková ideologie nám v Rakousku co dělat.

Případ je to starý již delší dobu a kdysi jsem o něm psal i já. Po bedlivějším prozkoumáni celého případu a jeho souvislosti jsem celou kauzou znepokojen. Podle rakouského soudu „svoboda seznámena bezdůvodně urážet“. Znamená to snad, že karikatury křesťanství, urážky na adresu křesťanství, judaismu, atheismu apod. jsou v pořádku?

Evropská kultura, politika a „umění“ jsou plné takových to urážek. To je však v pořádku, jen kritizovat, zesměšňovat nebo urážet islám či muslimy je trestné?

Nevím co soudce vedlo k tak nelogickému a absurdnímu rozhodnutí, ale jestli bylo jeho cílem nenaštvat pár ortodoxních muslimů nebo oslabit napětí mezi muslimy a nemuslimy, tak se mu podařil přesný opak. Každý kdo se trochu o případ zajímá a má soudnost musí uznat, že je výrok soudu absurdní. A pokud bude aplikován do celoevropského práva, tak může EU a multikulturalisté zapomenout na mýtus „islamofobie“ neboť se započne hon na „čarodějnice“ odporováni ortodoxnímu islámu.

Liberální a reformní muslimové mají v cele kauze jasno. Buď nevěří muslimské ortodoxii, že si Mohamed dopřával sexu s devítiletou dívkou nebo zastávají názor, že cela kauza je poplatná zvykům své doby, které platily i v tehdejší Evropě. Kde je problém je u ortodoxního islámu, který vyznává většina muslimů v dnešní Evropě.

Podle muslimské ortodoxie si totiž Mohamed a další první muslimové nejen užívali sexu s velmi mladými dívkami, ale je odmítán i koncept „historičnosti celé události.  Znamená to, že podle ortodoxie je všude tam kde platí islámské právo šaria „legální“ mít svatbu s šestiletou dívkou a sex s devítiletou.

Je to teda velice absurdní situace, která jen podpoří pocit mezi obyčejnými lidmi o síle a moci „skryté“ islamizace Evropy. Evropská levice a Evropské unie tvrdí souzvučně s Ruském, Iránem a Saudskou Arábii, že v Evropě pravice a xenofobové vyvolávají nálady proti muslimům a je zde islamofobní hon na muslimy. Ve skutečnosti má člověk v dnešní Evropě stále větší strach kritizovat některé z výkladu islámu, muslimy nebo i samotný islám.

Jeto přesně ta situace o niž jsem já osobně hovořil nedávno i na jedné veřejné debatě. Evropa již dnes neobětovává pouze své morální zásady, ale i umírněné muslimy ve prospěch ekonomických a mocenských výhod ze strany nejbrutálnějších diktátoru a hnuti maskovaného pod nálepkou náboženství, které je ale nebezpečnější než bolševizmus a nacismus.

Takže poučení z Rakouska a České republiky pro zbytek Evropy. Jste li „správný“ muslim nebo levičák můžete urážet židy, křesťany a štvát proti Evropě. Jste li umírněný muslim, atheista, žid, křes´tana  pod můžete (zatím( aspoň mít svůj názor, ale musíte držet „hubu“ a krok.

XX

Elisabeth in Israel on fact finding trip

Podrobnosti o kauze zde.

Podrobnosti v deníku der Standart zde.

komentář v deníku Kurier zde.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Benjamin Kuras: „Soumrak bílého muže“

Proč mlčí Evropa k násilí na demonstrantech v Saudské Arábii?

Ekonomika jde do pekel, ale migrace z muslimských zemí pokračuje

4659 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď