Cílem islámského režimu v Saudské Arábii je ochrana islámu a arabské identity před nevhodnými vlivy křesťanství a Západu.

Je to až absurdní situace. V době kdy Evropská unie prosazuje islámský kalendář, arabština bude brzy možná úřední jazyk v některých enklávách ve Francii, Itálii, Holandsku a další islámsko-arabské vlivy do společenského života a legislativ evropských zemí již dávno pronikly, tak přední islámský režim dělá všechno proto, aby u něj žádné multikulturní vlivy nebyly.

Je až absurdní, že teoreticky budou saúdskoarabští policisté a tajné služby monitorovat několik milionu svých obyvatel, jestli si náhodou netelefonuji v angličtině a nepoužívají křesťanský kalendář. Jenže co jiného se dá čekat od islámského režimu lpícího na islámském právu šaria a považujícího svobodu a demokracii za dílo ďábla? Ale vzhledem k faktu, že stejně absurdně perzekuují a ničí neislámské knihy, časopisy apod. Je asi zpráva pravdivá.

Když před pár měsíci chtěl jeden americký křesťan spálit korán zvedla se vlna kritiky nejen od muslimů, ale i od multikulturalistů. Mnozí muslimové si stěžovali, že pálení koránu je urážkou islámu a muslimů a multikulturalisté a další k tomu dodávali, že to je projev netolerance. Jenže proč stejně agilně neprotestují proti tomu, že v Saudské Arábii se pálí již několik desetiletí Bible a další křesťanská literatura, kterou saúdskoarabská policie zabaví odhaleným křesťanům? Ano, v Saudské Arábii je vlastnictví Bible nebo konverze ke křesťanství trestným činem. Za konverzi je trest smrti.

Česká republika je stejně jako ostatní země stále více ekonomicky závislá na Saudské Arábii. Dopomáhá tomu i snaha o ropné embargo Iránského režimu. Takové USA se pomaličku a potichoučku závislosti na arabské ropě zbavují, již dnes berou spíše více ropy od Nigerie než od Saudské Arábie. Zbohatlí přisluhovači saúdskoarabského režimu postupně investují miliardy do evropské ekonomiky a skrze ekonomiku získávají vliv na mnoho lokálních politiků a postavy veřejného života nejen v Evropě, ale i v Teplicích, Praze, Ostravě apod. Píši o tom i částečně v knize Islám a islamismus v České republice zde.

Na webu Shekel.cz jsem poukázal na rozhovor bývalého šéfa americké CIA Jamse Woolseyho zde.

Pro Český rozhlas James Woolsey řekl: „V Saúdské Arábii žije něco mezi jedním a dvěma procenty světové muslimské populace. Saúdové ale ovládají devadesát procent islámských institucí ve světě. Takže v náhodně vybrané madrase, ať už na západním břehu Jordánu, v Pákistánu nebo třeba v Severní Virginii se nevyučuje umírněný, otevřený islám, ale jeho vahhábistická verze ze Saúdské Arábie.“

Podle Woolsey způsobuje závislost USA a Evropy na ropě podřazování naši politiky zájmům muslimských zemí z nichž žádna není skutečně demokratická a svobodná. Nebo-li nemůžeme prosazovat skutečnou svobodu a demokracii, když jsme závislí na islámských režimech, které právě svobodu člověka a demokracii vnímají maximálně jako způsob jak se mohou muslimské menšiny ovládané těmi nejméně tolerantními lidmi a islamisty, dostat k moci a zrušit demokracii a svobodu.

Inu zakazováním angličtiny a křesťanského kalendáře to začíná a vražděním odpadlíků od islámu končí. Jenže koho to vlastně dnes v Čechách as na Moravě zajímá? Jsme přece kapitalistická a sociální společnost, tedy je nám jedno jestli je zde demokracie, svoboda a nebo se společnost islamizuje, ale hlavně, že máme plny břich a hry.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Kalendář Evropské unie bude po protestech doplněn o křesťanské svátky

Šťastný nový rok 1432!