"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Důsledky multikulturalismu v Británii

Autor: Pavel Pěkný | Publikováno: 30.6.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Server Gates of Viena uveřejnil video Paula Westona, předsedy Britské strany svobody, k problematice vyšetřování hromadného znásilňování mladých britek muslimským gangem. Přináším překlad úvodní části.

http://gatesofvienna.blogspot.com/2012/05/muslim-rape-liberalleft-complicity.html

Znásilnění ve jménu islámu / černé svědomí britské levice

Levicoví liberálové by se měli zamyslet (nad svou politikou) v souvislosti s děsivými událostmi prováděnými muslimským gangem. Neviním obzvlášť muslimy. Ti žijí prostě v 7. století podle pravidel pouštního válečníka. Mám ale za zlé levicovým liberálům, že téměř doslovně (svojí politikou) umožňují brutální znásilnění a násilí na našich dětech (zde v Británii).

Vy všichni levičáci, (kteří jste vládli), jste spoluviníky v těchto zločinech proti lidskosti. Zločiny jste mohli zastavit před lety, ale záměrně jste se rozhodli jinak.

BBC, Guardian, tajná policie, Agentura ochrany dětí, politicky korektní policie. Všechny vás viním (a liberálně levicové politiky v mocenských funkcích) z cíleného krytí mnohonásobných znásilnění a ze zničených životů bezpočtu mladých dívek. To vše kvůli naprosto nemorálnímu a obscénnímu postoji k vlastním lidem a kvůli vaší zbaběle udobřující politice ve vztahu k  náboženské a politické ideologii, která hlásá násilí k nemuslimkám.

Dokonce i teď, když fakta leží před námi, nám říkáte, že to není problém muslimů. Samozřejmě ani rasový problém, "problém" jen vágně spojujete s Asiaty. Ale žádné množství politicky korektních triků již nemůže zakrýt skutečnost. Realita ukazuje na to, že ohromující kultura zadržených pedofilních násilníků je islámská. Drtivá většina obětí byly rodilé britské dívky (základní kritérium výběru).

A to není žádný jednorázový případ. Není to jen v Británii, kde se tyhle věci dějí. To samé se děje ve všech zemích, kde muslimové "koexistují" s nemuslimy.

Existuje epidemie znásilnění v Oslu. Drtivá většina znásilnění je provedena muslimy, drtivá většina znásilněných jsou Norky.

Existuje epidemie znásilnění v Malmo. Drtivá většina znásilnění je provedena muslimy, drtivá většina znásilněných jsou Švédky.

Existuje epidemie znásilnění v Kopenhagenu. Drtivá většina znásilnění je provedena muslimy, drtivá většina znásilněných jsou Dánky.

Existuje epidemie znásilnění v Sydny. Drtivá většina znásilnění je provedena muslimy, drtivá většina znásilněných jsou Australanky.

***

Bez nánosu politické korektnosti si onoho problému povšimli pouze někteří blogeři. Jak by si asi počínala Policie ČR při důsledném uplatnění nové doktríny Strany zelených o potřebě vstřícného přístupu a pochopení kulturních odlišností islámu?

***

Související linky:

http://gatesofvienna.blogspot.com/

http://novotnyjiri.blog.idnes.cz/c/175254/Anglie-Muslimsky-gang-znasilnil-stovky-divek-Marie-14-vypovida.html

http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/muslimsky-gang-znasilnil-dve-divky-bylo-to-soucasti-oslav-branil-se.html

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/259764-poulicni-gangy-sve-clenky-bezne-znasilnuji.html

http://www.denik.cz/ze_sveta/v-britanii-odsouzeno-devet-muzu-za-znasilnovani-nezletilych-divek-20120509.html

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/267002-gang-znasilnoval-padesat-teenagerek-lakalo-je-medove-monstrum.html

čtěte také:

Britskou novinářku egyptský dav vysvlékl do naha a brutálně osahával

Skrytá tvář íránských dívek: znásilnění místo čokolády

Co si myslí české konvertitky k islámu o znásilnění?

Oslo: znásilnění je chybou norských žen

Klíčová slova: multikulturalismus  | Velká Británie  | žena  | džihád
4843 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ... Miliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraciVzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát Přednáška Lhoťana o rozdílech mezi křesťanstvím a islámem v beskydských Starých Hamrech - Gruňi

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Vědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojujíVíce než polovina Poláků (58 %) si myslí, že Německo by jejich zemi mělo vyplatit odškodnění za škody napáchané za druhé světové války. České republice Německo dluží až patnáct tisíc miliard korun

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

ParlamentniListy.cz

Babiš se vysmál Milionu chvilek. A vyprášil ministra ČSSD Debilové. Přepište listopad, ČT! Šméčko, Babiši. Čapí hnízdo rozpálilo umělce
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď