"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Důsledky multikulturalismu v Británii

Autor: Pavel Pěkný | Publikováno: 30.6.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Server Gates of Viena uveřejnil video Paula Westona, předsedy Britské strany svobody, k problematice vyšetřování hromadného znásilňování mladých britek muslimským gangem. Přináším překlad úvodní části.

http://gatesofvienna.blogspot.com/2012/05/muslim-rape-liberalleft-complicity.html

Znásilnění ve jménu islámu / černé svědomí britské levice

Levicoví liberálové by se měli zamyslet (nad svou politikou) v souvislosti s děsivými událostmi prováděnými muslimským gangem. Neviním obzvlášť muslimy. Ti žijí prostě v 7. století podle pravidel pouštního válečníka. Mám ale za zlé levicovým liberálům, že téměř doslovně (svojí politikou) umožňují brutální znásilnění a násilí na našich dětech (zde v Británii).

Vy všichni levičáci, (kteří jste vládli), jste spoluviníky v těchto zločinech proti lidskosti. Zločiny jste mohli zastavit před lety, ale záměrně jste se rozhodli jinak.

BBC, Guardian, tajná policie, Agentura ochrany dětí, politicky korektní policie. Všechny vás viním (a liberálně levicové politiky v mocenských funkcích) z cíleného krytí mnohonásobných znásilnění a ze zničených životů bezpočtu mladých dívek. To vše kvůli naprosto nemorálnímu a obscénnímu postoji k vlastním lidem a kvůli vaší zbaběle udobřující politice ve vztahu k  náboženské a politické ideologii, která hlásá násilí k nemuslimkám.

Dokonce i teď, když fakta leží před námi, nám říkáte, že to není problém muslimů. Samozřejmě ani rasový problém, "problém" jen vágně spojujete s Asiaty. Ale žádné množství politicky korektních triků již nemůže zakrýt skutečnost. Realita ukazuje na to, že ohromující kultura zadržených pedofilních násilníků je islámská. Drtivá většina obětí byly rodilé britské dívky (základní kritérium výběru).

A to není žádný jednorázový případ. Není to jen v Británii, kde se tyhle věci dějí. To samé se děje ve všech zemích, kde muslimové "koexistují" s nemuslimy.

Existuje epidemie znásilnění v Oslu. Drtivá většina znásilnění je provedena muslimy, drtivá většina znásilněných jsou Norky.

Existuje epidemie znásilnění v Malmo. Drtivá většina znásilnění je provedena muslimy, drtivá většina znásilněných jsou Švédky.

Existuje epidemie znásilnění v Kopenhagenu. Drtivá většina znásilnění je provedena muslimy, drtivá většina znásilněných jsou Dánky.

Existuje epidemie znásilnění v Sydny. Drtivá většina znásilnění je provedena muslimy, drtivá většina znásilněných jsou Australanky.

***

Bez nánosu politické korektnosti si onoho problému povšimli pouze někteří blogeři. Jak by si asi počínala Policie ČR při důsledném uplatnění nové doktríny Strany zelených o potřebě vstřícného přístupu a pochopení kulturních odlišností islámu?

***

Související linky:

http://gatesofvienna.blogspot.com/

http://novotnyjiri.blog.idnes.cz/c/175254/Anglie-Muslimsky-gang-znasilnil-stovky-divek-Marie-14-vypovida.html

http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/muslimsky-gang-znasilnil-dve-divky-bylo-to-soucasti-oslav-branil-se.html

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/259764-poulicni-gangy-sve-clenky-bezne-znasilnuji.html

http://www.denik.cz/ze_sveta/v-britanii-odsouzeno-devet-muzu-za-znasilnovani-nezletilych-divek-20120509.html

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/267002-gang-znasilnoval-padesat-teenagerek-lakalo-je-medove-monstrum.html

čtěte také:

Britskou novinářku egyptský dav vysvlékl do naha a brutálně osahával

Skrytá tvář íránských dívek: znásilnění místo čokolády

Co si myslí české konvertitky k islámu o znásilnění?

Oslo: znásilnění je chybou norských žen

Klíčová slova: multikulturalismus  | Velká Británie  | žena  | džihád
4895 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!Erdogan hodil Trumpův dopis do koše, z Německa udělal blbečkaObčanské hlídky v kurzuImigrantský přetlak v Bosně sílí

ePortal.cz

Rebelie lhářů. Vzpoura proti neexistujícímu „šestému masovému vymírání“ODS na cestě od modré k červené. K tomu můžeme ještě přičíst návštěvu předsedy ODS Petra Fialy v Řeporyjích, kam přijel podpořit místního hulváta Pavla Novotného

euPortal.cz

Další šílenosti, které se dějí ve Čtvrté říši Angely Merkelové. Každý, kdo je v Německu proti imigraci, je automaticky označován za „rasistu“ či „pravicového extremistu“...Tajné služby: Vyšší forma diplomacie? Náš významný zpravodajský důstojník o tom byl přesvědčen. Bývali špióni statní jonáci! Poslední Polreichova "zpráva o stavu světa"

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Rasputina na PutinaŽe Praha volí jako rozšířený ústav pro choromyslné, je věcí známou a ostatním lidem českým , moravským i slezským svorně proklínanou

ParlamentniListy.cz

Právnícký rozbor Istanbulské úmluvy: Úderníci v taláru mohou rozpoutat šílenství. Co znamená to „aktivní zapojení mužů do prevence“, to bude nějaké školení? VIDEO Končíme, tohle nemám zapotřebí! Ředitel ústavu proslaveného Xaverem uraženě odcházel z debaty
Články autora
Průzkum
Souhlasíte s novým světonázorem EU, že Druhou světovou válku rozpoutalo Rusko? Evropský parlament v září kodifikoval povinný světonázor, že Druhou světovou válku rozpoutal Sovětský svaz. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď