"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Časopis Týden: "Češi vymírají, záchranou je migrace"

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 30.6.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Aktuální číslo časopisu Týden přináší rozsáhlý text o budoucnosti našeho národa. A není to čtení optimistické. Podle důvěryhodných analýz budou Češi postupně vymírat a pokud se nic nezmění na populačním propadu vymřou již v roce 2300 respektivě v roce 2400 včetně asimilovaných cizinců.

Autor článku si nebere servítky a jasně dává najevo, že dnes ještě dochází k jakés takés asimilaci přistěhovalců, ale to se s klesajícím počtem původních obyvatel změní a nakonec půjde o asimilaci Čechů ve prospěch převažující společnosti přistěhovalců. V článku je i naznačeno ve prospěch čeho, fotografie dvou muslimských žen v totálním zahalení tváře z pražského metra ukazuje kam směřuje Česká republika a kterou naše společnsot ignoruje.

Situace kterou vidíme v Rakousku, Německu, Francii apod. kdy některé městské čtvrti a dnes i malá městečka, vypadají spíše jako Bagdád, Káhira či Peševár čeká již za pár desetiletí i nás. Fakt je, že úbytek obyvatel je hrozbou pro náš sociální systém a stát v jeho dnešní podobě. Bohužel pro mnohé politiky, podnikatele a státní úředníky je jedno jestli zde budou žít Češi a asimilovaní přistěhovalci nebo zde začnou vznikat islámské emiráty a pod. Hlavně když budou kšeftovat, platit daně a volit tu "správnou" stranu.

Ale neděsme se. Tato proměna společnosti bude probíhat postupně a tak nebude příliš vyvolávat aktívní odpor Čechů a až jim dojde co se děje bude již pro ně pozdě, protože již nebudou mít dostatečnou většinu, aby v demokratických volbách něco změnili.

Článek vřele doporučuji, hlavně z důvodu, že nejde jen o populistické řečí, ale fakta a logické argumenty. Mně článek potvrdil, že doposud není v České republice dost odpovědných politiků a politických stran, kteří by se reálně zaobírali touto problematikou víc než ve volebních kampaních. A fakt, že demografický propad naši populace souvisí s islamizací snad není třeba ani říkat.

Nakonec je třeba si položit otázku jestli ekonomické, sociální a rozpočtové problémy České republiky, a potažmo značné části západoevropských zemí, nesouvisí více s úbytkem původního obyvatelstva
a migrací než s ekonomickou krizí? Přesněji, že jsou důvodem ekonomické krize?

Jenže komu záleží na tom co bude s příštími generacemi a s českým národem za 20, 50, 100, 200 let?

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Francie bojuje s islamizací, ale v ČR jde o výnosný byznys

Populační atomová bomba tiká v muslimských zemích

Bude muslimský antisemita kázat v Třebíči?

Klíčová slova: Česká republika  | imigrace  | porodnost
3923 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683