Idnes.cz informoval o případu z Francie zde: "Saúdské Arabky odmítly na letišti sundat závoje, Francouzi je vyhostili"

Je to až absurdní situace. Francie, Belgie a další Evropské země mají stále větší problémy s integrací muslimů a uvědomují si nutnost i pomocí dodržování zákonů donutit nepřizpůsobivé z muslimské komunity k integraci. Naopak v České republice se rozrůstá byznys spojený s postupnou islamizací některých měst. Již nejde pouze o návštěvnice, ale o islamistky žijící přímo v ČR, které propagují nejméně tolerantní verze islámu.

Zářným příkladem jsou Teplice, kde pod dlouholetou vládou části místních podnikatelů a politiků již nejsou v sezóně některé lokality podobné Saudské Arábii, ale rovnou již je zde i Islámské centrum v
jehož čele stojí lidé se sympatiemi k teroristickému hnutí Hamas a zdárně se rozvíjí islamizace. Více v knize Islám a islamismus v České republice zde.

Nechápu jak je možné, že v České republice je legální, aby po veřejných prostorách se pohybovaly osoby se zahalenou tváří a jen čekám na okamžik, kdy vynalézavým zločincům dojde, že maskování za muslimku je nejlepší způsob pro páchání trestné činnosti a ztížení identifikace.

Někteří lidé mi říkají, že se mám na upozorňování na problematiku islámu a islamismu v ČR vykašlat. Prostě většině Čechům je budoucnost jedno, ale je to mu tak opravdu? Možná ano, možná ne. Mně osobně je jedno co si lidé myslí, dělám to co považuji za správné z vyššího mravního principu.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/

čtěte také:

Bude muslimský antisemita kázat v Třebíči?

Britská vláda plánuje zásadní průlom v migrační politice

Člen vedení Suverenity v čele Muslimské obce v Brně?

Muslimská obec v Praze podporuje zrušení demokracie?