Vezměme si zmiňovaný Pákistán. V roce 1947 měl zhruba 33 milionu obyvatel. Dnes má kolem 180 milionu. Tedy zhruba 6 x více. Podobný enormní populační růst zaznamenaly také země jako Irán, Egypt, Saudská Arábie apod. Většina těchto zemí se hlásí k islámu, byť k různým směrům. Tento údaj je velmi podstatný.

Protože nárůst populace v těchto muslimských zemích se nepokouší nikdo skutečně omezit, podobně jak se o to pokouší Čína nebo Indie, tak je víc než zřejmé, že s růstem populace poroste i spotřeba potravin, materiálu apod. Jednoho dne již nebude pro tuto populaci možné vyžít ani s tím minimem co jim zůstane a pak budou usilovat o získání zdrojů a prostoru pro život. Logický budou muset svou expanzi nějak "ospravedlnit" i ideově, tedy nejspíše islámem.

Jenže koho z odpovědných politiků a veřejnosti to v Evropě zajímá? Přitom přelidněné oblasti Afriky a Asie hraničící s Evropou budou nejspíše expandovat spíše do Evropy než někam jinam.

Text Idnes.cz má ještě jednu podstatnou informaci. Za růstem populace, a s ní logicky spojené chudoby a negramotnosti, může klasické pojetí islámu. Podle některých Mohamedových výroků se totiž mají muslimové co nejvíce množit aby jich bylo více než nemuslimů.

A tak je zpochybněn základní argument některých internacionálních levičáků, komunistů a multikulturalistů o tom, že dnešní Evropané, včetně Čechů, mají povinnost vymřít a během toho živit rozrůstající se populaci mimo Evropu. Nejhorší je, že takovéto nesmysly šíři lidé odvolávající se na své "akademické a vysokoškolské" vzdělání, jako argumentu proč mají pravdu, bytˇ je v rozporu s logickým selským rozumem. Důvodem je údajná naše dnešní odpovědnost za údajné křivdy spáchané našimi praprapradědy na praprapradědech dnešních Pákistánců, Egypťanů apod.

Jenže proč by Evropané měli živit lidi, kteří dle islámu se jen množí a množí? Kteří kašlou na vzděláni apod.? Místo toho aby naše upadající společnost podporovala nezodpovědný životní styl mimo Evropu a kašlala na své vlastní problémy s chudobou a postupné omezování naší obranyschopnosti, by jsme měli finance využít k zajištění naší bezpečnosti a úrovně naší společnosti.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Bude muslimský antisemita kázat v Třebíči?

Britská vláda plánuje zásadní průlom v migrační politice

Člen vedení Suverenity v čele Muslimské obce v Brně?

Muslimská obec v Praze podporuje zrušení demokracie?