Muslimská obec v Praze a Islámská nadace v Praze organizují opakovaně přednášky islámského extremisty Haitham al-Haddada pro české muslimy. Již jsem na tohoto extremistu několikrát upozorňoval.

Když jsem se dnes dozvěděl, že opět bude v pražské mešitě kázat, vzpomněl jsem si na slova redaktora časopisu Týden, že jsem moc důkazů o islámském

extremismu nepředložil. Tedy poslechněte si záznam z přednášky Haitham al-Haddada a odpovězte si sami, jestli takto mluví mírumilovný muslim?

Haitham al-Haddad je jedním z těch, kteří pomáhají radikalizovat evropské a české muslimy a ukazují o co jde těmto lidem. O zrušení demokracie a nastolení teroru islámského práva. Bohužel české veřejnosti, médiím a politikům to asi ještě nedochází, že problém tiká i u nás v České republice. Další příklady projevu islámského extremismu najdete v knize Islám a islamismus v ČR zde.

A tak v Holandsku a dalších evropských zemích vedou Haitham al-Haddada na seznamu islámských extremistů, v Německu zatýkají jeho kolegy salafisty a u nás česká společnost, policie, média a politici ignorují takovéto "umírněné muslimy" jako je tento pán.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Muslimové v Hradci Králové získali objekt pro mešitu

Českou muslimskou obec uznal dosud pouze protektorát a současná vláda

Mešita v Teplicích? Blbost. Maximálně modlitebna, dušuje se Kubera