"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Člen vedení Suverenity v čele Muslimské obce v Brně?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 16.6.2012 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Brněnská redakce deníku MF DNES informovala o kauze v niž mou osobu žaluje Libor Matouš, čelní představitel strany Suverenita – blok Jany Bobošíkové. Panu Matoušovi se nelíbí, že jsem informoval media o jeho islámském pozadí.

Osobně jsem znal pana Matouše několik let a to do roku 2010, kdy jsem opustil Islámskou nadaci v Brně a kolektiv pana Muneeba Hasana Alrawiho. Co mně osobně již před dvěma roky vytočilo, bylo to, že pan Matouš odmítl odsoudit slova Jany Bobošíkové, která jménem Suverenity začala veřejně vystupovat proti islámu, muslimům a mešitám v České republice.

Naopak pan Matouš se snaží všemi prostředky zabránit tomu, abych na pokrytectví v politice Suverenity informoval českou veřejnost a podal na mou osobu žalobu s cílem přesvědčit soud aby mně „umlčel“ a chce ještě na tomto umlčení vydělat odškodnění za informováni o jeho islámském pozadí a přátelství s Muneebem Hasanem Alrawim (s určitosti do roku 2010).

Jak, ale zjistila redakce MF DNES předseda Islámské nadace v Brně Alrawi sice nechtěl proti panu Matoušovi vypovídat, ale představitel opozice proti panu Alrawimu, ředitel jazykové školy Alfirdaus pan Bader Mea Eknafith potvrdil islámské pozadí pana Matouše.

Článek brněnské redakce MF DNES o žalobě a svědectví muslimů si můžete přečíst zde.

Celá kauza může nabýt ještě většího rozměrů a to díky tomu, že je k dispozici neautorizovaná kopie dokumentu Muslimské obce v Brně, kde je pan Matouš uveden jako člen vedení muslimské obce, konkrétně člen kontrolní komise.

O dokumentu informuje článek na webu českých židů zde, kde lze i najít kopii onoho dokumentu.

Pokud by se potvrdila jeho autenticita, tak je zde něco velmi nemorálního. V čele politické strany hlásicí se k boji proti islámu, islamizaci a mešitám by byl totiž člověk s velmi silnými vazbami na muslimskou komunitu. Jistě si dokáže čtenář představit jaké pozdvižení může tato informace vyvolat u lidí věřících v konspirační teorii o snaze islamistů infiltrovat naši společnost.

Osobně si myslím, že celá věc má mnohem lidštější rozměr. Pan Matouš byl minimálně do roku 2010 nejen rodinným přítelem pana Alrawiho, ale také kamarádil s lidmi jako je Lukáš Větrovec známy svými antisemitskými kázáními. Dokonce společně byli na pouti v Mekce.

Člověk má také dojem, že panu Matoušovi hodně záleží na tom, aby „nešel proti islámu“. Což nechápu proč by to dělal? Když už není muslim? A podle svého tvrzení ani nikdy v islám nevěřil? Přitom kdyby pan Matouš chtěl, mohl by být čelním svědkem o hrozbě islamismu v ČR, protože toho ví o panu Alrawim a aktivitách islamistů více než já ….

Jenže takto mám dojem, že se dostáváme na úroveň rozvojových zemí, neboť politik se snaží zabránit soudně zveřejnění pravdivých informací a ještě chce nepohodlného novináře a blogera nejen donutit lhát, ale i poškodit finančně. Jen naštěstí snad zatím nebudou v ČR nepohodlní blogeři a novináři vražděni a fyzicky napadáni.(?)

Děkuji všem slušným atheistum, muslimům, křesťanům, židům a pod. zas jejich pravdomluvnost v této kauze. Zde nejde o náboženství či politickou orientaci, ale o morálku a podstatu čisté politické soutěže.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Čeští muslimové kandidují v komunálních volbách

Bojovník proti mešitám: Děsím se statisíců muslimů

Šokující varování českého muslima: Na lidi kolem mešit pozor

Klíčová slova: mešita  | Česká republika  | islamismus
1827 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Evropská imigrační politika slouží venezuelskéIslamizace Británie pokračuje mílovými krokyUprchlíci již obohacují Německo. V Hessensku již oženili a vdali 125 děti ...Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou děti

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Povinné kvóty Bruselu a hrozba sankcí jsou tu znovu. Prosazují je společně Francie a ItálieMůj dům – můj hrad, to je princip, který hájí hnutí SPD. Navrhujeme novelu trestního zákoníku, která má posílit práva slušných lidí, kteří jsou přepadeni

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Jednostranné. A ty odměny... Chci změny v ČT, zaznělo. Chystá se konference Greta v OSN: To sralo i mě, řekl příznivec. Maňásek, blázen. Šikanujete ji, vy kritici! zaznělo. Češi se s tím ne*erou
Články autora
Průzkum
Má policie zveřejňovat národnost pachatelů? Německý zemský ministr vnitra Reul chce napříště zveřejňovat národnost a stát. příslušnost podezřelých a pachatelů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď