"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Člen vedení Suverenity v čele Muslimské obce v Brně?

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 16.6.2012 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Brněnská redakce deníku MF DNES informovala o kauze v niž mou osobu žaluje Libor Matouš, čelní představitel strany Suverenita – blok Jany Bobošíkové. Panu Matoušovi se nelíbí, že jsem informoval media o jeho islámském pozadí.

Osobně jsem znal pana Matouše několik let a to do roku 2010, kdy jsem opustil Islámskou nadaci v Brně a kolektiv pana Muneeba Hasana Alrawiho. Co mně osobně již před dvěma roky vytočilo, bylo to, že pan Matouš odmítl odsoudit slova Jany Bobošíkové, která jménem Suverenity začala veřejně vystupovat proti islámu, muslimům a mešitám v České republice.

Naopak pan Matouš se snaží všemi prostředky zabránit tomu, abych na pokrytectví v politice Suverenity informoval českou veřejnost a podal na mou osobu žalobu s cílem přesvědčit soud aby mně „umlčel“ a chce ještě na tomto umlčení vydělat odškodnění za informováni o jeho islámském pozadí a přátelství s Muneebem Hasanem Alrawim (s určitosti do roku 2010).

Jak, ale zjistila redakce MF DNES předseda Islámské nadace v Brně Alrawi sice nechtěl proti panu Matoušovi vypovídat, ale představitel opozice proti panu Alrawimu, ředitel jazykové školy Alfirdaus pan Bader Mea Eknafith potvrdil islámské pozadí pana Matouše.

Článek brněnské redakce MF DNES o žalobě a svědectví muslimů si můžete přečíst zde.

Celá kauza může nabýt ještě většího rozměrů a to díky tomu, že je k dispozici neautorizovaná kopie dokumentu Muslimské obce v Brně, kde je pan Matouš uveden jako člen vedení muslimské obce, konkrétně člen kontrolní komise.

O dokumentu informuje článek na webu českých židů zde, kde lze i najít kopii onoho dokumentu.

Pokud by se potvrdila jeho autenticita, tak je zde něco velmi nemorálního. V čele politické strany hlásicí se k boji proti islámu, islamizaci a mešitám by byl totiž člověk s velmi silnými vazbami na muslimskou komunitu. Jistě si dokáže čtenář představit jaké pozdvižení může tato informace vyvolat u lidí věřících v konspirační teorii o snaze islamistů infiltrovat naši společnost.

Osobně si myslím, že celá věc má mnohem lidštější rozměr. Pan Matouš byl minimálně do roku 2010 nejen rodinným přítelem pana Alrawiho, ale také kamarádil s lidmi jako je Lukáš Větrovec známy svými antisemitskými kázáními. Dokonce společně byli na pouti v Mekce.

Člověk má také dojem, že panu Matoušovi hodně záleží na tom, aby „nešel proti islámu“. Což nechápu proč by to dělal? Když už není muslim? A podle svého tvrzení ani nikdy v islám nevěřil? Přitom kdyby pan Matouš chtěl, mohl by být čelním svědkem o hrozbě islamismu v ČR, protože toho ví o panu Alrawim a aktivitách islamistů více než já ….

Jenže takto mám dojem, že se dostáváme na úroveň rozvojových zemí, neboť politik se snaží zabránit soudně zveřejnění pravdivých informací a ještě chce nepohodlného novináře a blogera nejen donutit lhát, ale i poškodit finančně. Jen naštěstí snad zatím nebudou v ČR nepohodlní blogeři a novináři vražděni a fyzicky napadáni.(?)

Děkuji všem slušným atheistum, muslimům, křesťanům, židům a pod. zas jejich pravdomluvnost v této kauze. Zde nejde o náboženství či politickou orientaci, ale o morálku a podstatu čisté politické soutěže.

http://lukaslhotan.blog.idnes.cz

čtěte také:

Čeští muslimové kandidují v komunálních volbách

Bojovník proti mešitám: Děsím se statisíců muslimů

Šokující varování českého muslima: Na lidi kolem mešit pozor

Klíčová slova: mešita  | Česká republika  | islamismus
2550 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Nová kniha: Idea českého národního státu třetího tisíciletíBát se islámu je normální, říká Ahmad Mansour, německo – izraelský psycholog Video: Ázerbajdžánci profanují v křesťanská místa v KarabachuPolsko a Maďarsko chtějí dále bojovat vetem za dobro EUJižní státy chtějí zas přerozdělovat imigranty

ePortal.cz

Pomozte. Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Vidíme to v USA a západní Evropě. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikne Pane ministře Plago! Žáci, studenti, učitelé a další pracovníci ve školství jsou v drtivé většině rozumní a svéprávní lidé, a ne pokusní králíci protagonistů nového, pokrokářstvím zmutovaného světového řádu

euPortal.cz

Je to Evropská unie, která se ve skutečnosti snaží svobodu slova zničit ve jménu boje proti takzvaným „nenávistným projevům“ a omezit pluralitu médiíPolský předseda vlády M. Morawiecki Merkelové: „Nezrušíme veto - nebudeme prodávat naši nezávislost“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Každý, kdo nám bude chtít vnutit migranty, ohrožuje naše životy. Propaganda EU na tom nic nezměníNěmcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard

ParlamentniListy.cz

Lhaní z obrazovky, zvaní ujetých komentátorů. ČT potřebovala veřejnou debatu jako koza drbání. Okamura promlouvá o smrádku ve veřejnoprávním chlívku„Co je to za magora, ten Dufek?“ Šéfkuchař vařil pro celebrity, za korony skončil ve skladu. Takže mluví zcela na rovinu
Články autora
Průzkum
Byly transparentnější volby v USA nebo v Bělorusku? Kde podle Vás byly volby transparentnější - v USA nebo Bělorusku?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď