"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islám aneb Když pedofil založil náboženství

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 23.4.2012 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Už se stalo celkem tradici, že jakmile muslimové někde něco anebo někoho vyhodí do vzduchu, hned se objeví apologetické články s obhajobou islámu jako náboženství míru. Samozřejmě postavené na tradiční islámské lži, že islám znamená mír, neboť má stejný základ jako slova salam….slm. Věty z Koránu vyzývající k násilí odmítají opět s tradiční písničkou, že jsou vytrženy z Koránu a hlavně, že pravý Korán je pouze ten, jenž napsán v arabštině jest.

Zlehčování učení islámu a slov v Koránu pokračuje ve stylu srovnání s Biblí a křížovými výpravami, aniž se uvede další, že Korán má jiné postavení než Bible, která je složena z knih napsanými lidmi v různých dobách, kdežto Korán je nestvořený a věčný, součást Alláha a navždy platný.

Násilné scény v Bibli nejsou vydávány jako součást učení v křesťanství anebo judaismu, ale jedná se o pozdější popis historických událostí z hlediska teologického výkladu dějin. Tedy událostí, které se mnohdy nestaly anebo neměly výrazný dějinný dosah, sloužily jako ukázka toho, že Bůh svůj národ neopustil, což mělo velký význam zejména pro židy v Babylonském zajetí.  Nikdy nesloužily jako náboženská norma a nebyly součástí učení judaismu jako platné pro všechny doby.

Křížové výpravy nevycházely z učení křesťanů a jejich úlohou nebylo šířit křesťanství, ale byly to výpravy obranné za účelem ochrany křesťanství, vycházející z učení Augustina o přípustné obraně a jejich vyhlášení předcházela dlouhá diskuze, zda papež může křížové výpravy vyhlásit a zda nejsou v rozporu s učením Církve.

Je pravdou, že při křížových výpravách docházelo k násilnostem a vraždám bezbranných obyvatel. Stejně tak je pravdou, že křížovým výpravám předcházela krvavá expanze islámských vojsk, které mnohdy dokázaly vylidnit celé oblasti, předcházelo jím vyvražďování křesťanů a boření křesťanských svatostánků, vraždění obyvatel Itálie, Kréty, severní Afriky a Pyrenejského poloostrova. Je liché vyčítat dnes, jak se chovali křižáci, zvláště když mnozí z nich nejen slyšeli o hrůzách páchaných islámskými dobyvateli, ale mnozí jich byli i svědky.

V debatě s muslimy je možné použít i hadíthy, ale věřte, že když vyberete jakýkoliv verš, který ospravedlňuje islámské násilí, tak Vám odpoví jinačím veršem ze stejné sbírky a o tom vašem řeknou, že je nedůvěryhodný.  Islám je postaven na neustálém lhaní jinověrcům, na vlastním rozporu, kdy se verše z Koránu a hadithy ohýbají právě tím směrem, kterým je v danou chvíli potřeba.

Stejně tak je to s věkem Aishy. Podle jedněch veršů jí bylo sedm let, kdy si jí Mohamed vzal za ženu a devět, když s ní to manželství konzumoval.  Muslimové jsou však schopni tyto verše znehodnotit tvrzením, že se nejedná o věrohodnotné hadithy  a budou Vám oponovat hadithy od stejného autora. Že tím sami dokazují, že pak je nevěrohodnotné vše, už si neuvědomují.

Krkolomnou větou obhájců isláme je…. Nesuďte islám podle muslimu, ale muslimy podle islámu. Jedno i druhé však dává velice negativní obraz náboženství ne míru, ale krve. Na krvi odpůrců Mohameda bylo postaveno, kdy Mohamed nechal vraždit i ženy básnířky, jen proto, že se mu smály a židovské kmeny, které odmítly přijmout ten mír.

Nechci dělat rozbor učení islámu, rozborů je možné najít na internetu hodně, stejně jako odporných publikací od renomovaných religionistů a arabistů.

Islám nikdy nic dobrého nepřinesl. Dokonce i ta vzdělanost islámského středověku byla postavena na zbytcích z byzantské hostiny a učení indických matematiků. Výjimky jako Avicena anebo Averroes jsou skutečně jen výjimkami potvrzujícími pravidlo.

Evropa už by se nikdy neměla omlouvat za křížové výpravy, ale měla by je vyzdvihnout. Nebýt křížových výprav, nebýt hrdinství vojáků u Vídně, tak dnes bychom zde měli těžko demokracii.  Místo omluv bychom měli postavit pomník těm, kdo proti islámu bojovali, protože přitakáváním muslimům, že islám je mír a tolerance si jen lžeme do vlastní kapsy. Je to stejná naivita, jakou projevili západní politici v roce 1938 při jednání s Hitlerem.

Muslimové v Evropě jsou skutečnost, které je daná, ale je třeba říci, zde jsou naše pravidla hry. Když chcete hrát podle vašich, prosím, ale pak zde pro Vás není místo.

http://www.cristiada.cz

čtěte také:

Italská politička: Mohamed byl pedofil!

Boží Prorok nebo pomatený pedofil?

Nač zákony proti pedofilům, když je miliardy muslimů neuznávají?

Klíčová slova: náboženství  | islám  | džihád
3692 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Ochrana před koronavirem nikoho nezajímá už dva roky! Urgujové a převrat v Bělorusku jsou důležitějšíJaké jsou to ty demokratičtější formy výroby a distribuce? Aneb blbec v deníku PRAVOŠéf německé energetické společnosti to řekl jasně: "Směřujeme k energetickému kolapsu"!Babiš lže a ODSák jen neříká pravdu? Aneb jak media informují o lhaní politika z ODSPolští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantů

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Svobodu pro neočkované, ale ať jsou v izolaci! Co to je vůbec za lidi... Profesorka Syková se neudrželaMladá maminka se málem nedostala na JIP lůžko. Lékař udeřil na odmítače očkování. Toto následovalo
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď