"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Za co se imigranti mstí Francouzům?

Autor: -bj- | Publikováno: 23.4.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Ačkoliv političtí komentátoři vyzdvihovali za hlavní témata francouzských voleb vyvedení z hospodářské krize a záchranu EU, neméně významným tématem nejen pro obyčejné Francouze se stala otázka imigrace a jejího omezení. Svědčí o tom i fakt, že kromě Sarkozyho Svazu lidového hnutí (UMP) a Le Penové Národní fronty, se do imigrantů tentokráte obuli i Hollandeho socialisti. Ruská Pravda přišla minulý týden s poměrně autentickým pohledem na tuto svrbící francouzskou problematiku.

Okolo 6 mil. francouzských imigrantských muslimů, jejichž vydržování sociálními dávkami stojí francouzské daňové poplatníky 70 mld. eur ročně se stále více Républice a jejím osnovám a principům odrozuje a rekrutuje se z nich stále více individuí, která mají potřebu se Francii mstít za své zneuznání pociťované v zákazu islámských šátků, troskotající palestinský odboj či koloniální křivdy. V tomto smyslu zdůvodnil policejním vyjednávačům svoje březnové zabíjení židovských dětí Mohamed Merah. Vedle těchto nejradikálnějších, kteří dostoupají až na programově teroristickou dráhu, jsou však tisíce mladých imigrantů zapojeny do ozbrojených loupeživých narko gangů, terorizujících tzv. „citlivá“ – tj. fr. politkorektní eufemizmus pro „nebezpečná imigrantská“ - předměstí.

Frustrovaným uvědomělým Francouzům to již dlouho není jedno a téměř 20% se jich v prvním kole víkendových voleb sšikovalo pod korouhví Národní fronty podle Marine Le Penové „do bitvy za záchranu Francie“.

zdroje:
http://www.pravda.ru/world/europe/european/18-04-2012/1114904-immigrac-0/
http://www.welt.de/politik/ausland/article106213653/Rechtsextreme-Frontfrau-auf-den-Spuren-ihres-Vaters.html
http://www.frontnational.com/

čtěte také:

Imigrace: Francie čelí historicky největšímu nebezpečí

Imigranti obsazují veřejné budovy. Dožadují se „lepšího přijetí“

Protiimigrantské tažení Sarkozyho si získává masívní podporu Francouzů

Klíčová slova: EU  | islamizace  | Francie  | džihád
2065 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď