"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslim a Čech si před soudem v ČR nejsou rovnocenní

Autor: Valentin Kusák | Publikováno: 18.2.2012 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Nemíním chránit ani dělat propagaci DSSS (DS) a jejím členům. Faktem je, že jsou často před soudem za to, že měli „něco“ na triku či bundě a u soudu znalci na extremismus zkoumají, zda toto „něco“ nepřipomíná vzdáleně „něco“ zakázaného, třeba fašistického. Často připomíná a následuje odsouzení k trestu většinou podmíněnému. V médiích jsou tyto kauzy podrobně, často a pravidelně  popisovány.

V prosinci jsem za AntiMešita o.s. podával oznámení na muslimy, kteří káží proteroristicky v mešitách v Brně i v Praze, volají po plošném vybíjení Židů a demonstrují před Izraelským velvyslanectvím, kde opět muslimové fanaticky v davu volají po vybíjení Židů.

Podání jsem zdůvodnil právním rozborem dle usnesení Ústavního soudu ve věci náboženské svobody, resp. konstatování, že náboženská svoboda není absolutní. A muslimové za své nedemokratické a dle mne i protizákonné jednání nebyli předáni PČR do pravomoci státního zástupce, který by je popohnal k soudu. Alrawi udělal tiskovou konferenci, kde vyjádřil lítost nad chováním některých muslimů. No a aby si Alrawi pofoukal bebítko, tak muslimové pozvali z Velké Británie teroristu, který kázal 10. - 11.2. v mešitě v Praze.

Já si ze všeho udělal tento závěr: muslim a normální Čech nejsou před zákonem v ČR rovnoprávní, což odporuje LZPS. Muslim je za extremistické chování nepotrestatelný, zatímco normální Čech potrestaný je.

Muslimové reálně volali a na několika místech po plošném vybíjení Židů (videonáhrávky jsou např. na internetu) a nebyli potrestáni. Strašně rád bych poznal, zda by nebyli potrestáni členové DSSS včetně Vandase, když by na veřejných shromáždění či i někde v soukromí volali po plošném vybíjení Židů jako muslimové.

Tím vším, co je výše stroze popsáno, jsem zděšen.

Ing. Valentin Kusák
Předseda AntiMešita o.s. a AntiMešita-Envi o.s.
www.antimesita.eu

čtěte také:

Bojovník proti mešitám: Děsím se statisíců muslimů

VIDEO: Lidé v Hradci Králové mešitu nechtějí

Chystá se v Teplicích mešita občanům za zády?

Klíčová slova: Česká republika  | politická korektnost  | islamismus
3363 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Francie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění FrancouzůVideo: Turci ve Francii uspořádali pogrom na ArményV Saúdské Arábii napaden francouzský konzulátIslámista podřezal a pobodal věřící v katedrále v Nice!

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Zvítězí Trump a do roku 2027 „dojde v USA k něčemu na způsob revoluce,“ tvrdí autor překvapivě se naplňujících předpovědí. Jestli si myslíte, že rok 2020 je příšerný, tak jen počkejte na rok 2024. Ještě jste nic neviděliHlava uříznutá muslimem v kostele, ale motiv je prý stále neznámý...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

„Strašně zlý. To musí být fake!“ FOTO, které vystavila ODS na sociální síti, pobouřila veřejnostŠéf Motola ohromil moderátora v rádiu: Máme přes 500 volných lůžek. Normální režim. Někteří lékaři mají i málo práce
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď