"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslim a Čech si před soudem v ČR nejsou rovnocenní

Autor: Valentin Kusák | Publikováno: 18.2.2012 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Nemíním chránit ani dělat propagaci DSSS (DS) a jejím členům. Faktem je, že jsou často před soudem za to, že měli „něco“ na triku či bundě a u soudu znalci na extremismus zkoumají, zda toto „něco“ nepřipomíná vzdáleně „něco“ zakázaného, třeba fašistického. Často připomíná a následuje odsouzení k trestu většinou podmíněnému. V médiích jsou tyto kauzy podrobně, často a pravidelně  popisovány.

V prosinci jsem za AntiMešita o.s. podával oznámení na muslimy, kteří káží proteroristicky v mešitách v Brně i v Praze, volají po plošném vybíjení Židů a demonstrují před Izraelským velvyslanectvím, kde opět muslimové fanaticky v davu volají po vybíjení Židů.

Podání jsem zdůvodnil právním rozborem dle usnesení Ústavního soudu ve věci náboženské svobody, resp. konstatování, že náboženská svoboda není absolutní. A muslimové za své nedemokratické a dle mne i protizákonné jednání nebyli předáni PČR do pravomoci státního zástupce, který by je popohnal k soudu. Alrawi udělal tiskovou konferenci, kde vyjádřil lítost nad chováním některých muslimů. No a aby si Alrawi pofoukal bebítko, tak muslimové pozvali z Velké Británie teroristu, který kázal 10. - 11.2. v mešitě v Praze.

Já si ze všeho udělal tento závěr: muslim a normální Čech nejsou před zákonem v ČR rovnoprávní, což odporuje LZPS. Muslim je za extremistické chování nepotrestatelný, zatímco normální Čech potrestaný je.

Muslimové reálně volali a na několika místech po plošném vybíjení Židů (videonáhrávky jsou např. na internetu) a nebyli potrestáni. Strašně rád bych poznal, zda by nebyli potrestáni členové DSSS včetně Vandase, když by na veřejných shromáždění či i někde v soukromí volali po plošném vybíjení Židů jako muslimové.

Tím vším, co je výše stroze popsáno, jsem zděšen.

Ing. Valentin Kusák
Předseda AntiMešita o.s. a AntiMešita-Envi o.s.
www.antimesita.eu

čtěte také:

Bojovník proti mešitám: Děsím se statisíců muslimů

VIDEO: Lidé v Hradci Králové mešitu nechtějí

Chystá se v Teplicích mešita občanům za zády?

Klíčová slova: Česká republika  | politická korektnost  | islamismus
3594 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď