"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové demonstrují odhodlanost protizákonně a nedodržují dohody

Autor: Valentin Kusák | Publikováno: 14.2.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Muslimové v ČR to měli v uplynulých několika málo týdnech dost špatné. Po mém oznámení dne 12.12.2012 došlo k akci ze strany PČR. Podání jsem dal proti proteroristickým kázáním v mešitách v ČR a proti kázání volajícímu po plošném vybíjení Židů. Stejně jsem podal oznámení proti antižidovské demonstraci muslimů pře Izraelským velvyslanectvím v Praze.

PČR oznámení pečlivě šetřila, protože se mohla opřít i o podrobné právní analýzy, jak zpochybnit „náboženské svobody“ zaručené LZPS. Toto právní zdůvodnění bylo provedeno na základě Usnesení Ústavního soudu a Usnesení MKu ČR.

Dne 11.1.2012 probíhalo na MKu ČR jednání, jak potrestat muslimy z hlediska trestněprávní odpovědnosti. Muslimové to měli nahnuté. Předseda Muslimské obce v Brně Alrawi proto ten samý den píše představitelům Židovské obce dopis ohledně výroků, které volaly po plošném vybíjení Židů. Podstatně je, že Alrawi v tomto dopise jen „plká“, ale neomlouvá se za výroky muslimů.

Dál probíhají jednání, při kterých se váhy vychylují na stranu potrestání muslimů a na stranu nepotrestání muslimů. Nejde jen o otázky trestněprávní, ale i politické a mezinárodní, ekonomické. Situace se dostane do stádia, že Alrawi vystupuje na tiskové konferenci přenášené i televizemi, na které se zcela jasně omlouvá Židovské obci za kázání proto Židům.

Následuje protiakce Židů, kteří dne 22.1.2012 v Brně zveřejňují Petici proti nesnášenlivosti, ve které je jasně popsáno, že muslimové jsou velkým problémem. (Petici si můžete stáhnout a podepsat na www.icej.cz).

Muslimové v čele s Alrawim však začínají bojovat. Operativně volají teroristovi šejchovi a kontroverznímu islamistovi z Velké Britanie Haitham Al-Haddadovi.. Tohoto zvou na přednášky do mešity v Praze. Terorista Haddad působí ve Velké Británii, která uvažuje o jeho vyhoštění. Terorista Haddad bude v ČR od 10. února 2012 do 11. února 2012 . Na přednášky do Mešity na Černém mostě se chystáme a zveme i média, protože se dá očeávat, že nás budou muslimové napadat. Na FACEBOOKu je návštěva a přednáška Haddaha podporována na stránce https://www.facebook.com/#!/events/225480464213259/. Napište tam svůj názor a přijďte říct muslimům a jejich teroristickému představiteli Haddadovi, co si o terorismu a jeho podporování myslíme my v České republice.

Pozvání teroristy Haddada je přímou odpovědí českých i zahraničních muslimů na to, že stačilo málo, aby byli muslimové v České republice stíháni a trestně odpovědní. Jenom na základě zákulisních dohod a šikovnosti právníků muslimů se českým muslimům podařilo nebezpečí plynoucí z mého podání a výborné práce PČR odvrátit. Čeští muslimové vedení Alrawim však opět demonstrují šaría, která hovoří o nutnosti boje muslima ve jménu Alláha.

PČR a další instituce by měly chování muslimů vyhodnotit jako asociaci na maření úředního rozhodnutí a rozhodně jako útok na dohody, které byly uzavřeny, když muslimové nebyli trestně stíháni.

Já si vždy přál, aby na základě mých podání byli muslimové trestně odpovědní. Já na kompromisy s muslimy přistupovat nehodlám. Muslim, i ten český, se řídí dle „takíja“, která dle Koránu umožňuje muslimům lhát nevěřícím. V tomto případě lhali muslimové při uzavírání dohod.

Ing. Valentin Kusák
Přdseda AntiMešita o.s. a AntiMešita-Envi o.s.
www.antimesita.eu


http://www.parlamentnilisty.cz/profily/clanek.aspx?id=10732

čtěte také:

Bojovník proti mešitám: Děsím se statisíců muslimů

VIDEO: Lidé v Hradci Králové mešitu nechtějí

Chystá se v Teplicích mešita občanům za zády?

Klíčová slova: mešita  | Česká republika  | džihád
3070 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683