"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové demonstrují odhodlanost protizákonně a nedodržují dohody

Autor: Valentin Kusák | Publikováno: 14.2.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Muslimové v ČR to měli v uplynulých několika málo týdnech dost špatné. Po mém oznámení dne 12.12.2012 došlo k akci ze strany PČR. Podání jsem dal proti proteroristickým kázáním v mešitách v ČR a proti kázání volajícímu po plošném vybíjení Židů. Stejně jsem podal oznámení proti antižidovské demonstraci muslimů pře Izraelským velvyslanectvím v Praze.

PČR oznámení pečlivě šetřila, protože se mohla opřít i o podrobné právní analýzy, jak zpochybnit „náboženské svobody“ zaručené LZPS. Toto právní zdůvodnění bylo provedeno na základě Usnesení Ústavního soudu a Usnesení MKu ČR.

Dne 11.1.2012 probíhalo na MKu ČR jednání, jak potrestat muslimy z hlediska trestněprávní odpovědnosti. Muslimové to měli nahnuté. Předseda Muslimské obce v Brně Alrawi proto ten samý den píše představitelům Židovské obce dopis ohledně výroků, které volaly po plošném vybíjení Židů. Podstatně je, že Alrawi v tomto dopise jen „plká“, ale neomlouvá se za výroky muslimů.

Dál probíhají jednání, při kterých se váhy vychylují na stranu potrestání muslimů a na stranu nepotrestání muslimů. Nejde jen o otázky trestněprávní, ale i politické a mezinárodní, ekonomické. Situace se dostane do stádia, že Alrawi vystupuje na tiskové konferenci přenášené i televizemi, na které se zcela jasně omlouvá Židovské obci za kázání proto Židům.

Následuje protiakce Židů, kteří dne 22.1.2012 v Brně zveřejňují Petici proti nesnášenlivosti, ve které je jasně popsáno, že muslimové jsou velkým problémem. (Petici si můžete stáhnout a podepsat na www.icej.cz).

Muslimové v čele s Alrawim však začínají bojovat. Operativně volají teroristovi šejchovi a kontroverznímu islamistovi z Velké Britanie Haitham Al-Haddadovi.. Tohoto zvou na přednášky do mešity v Praze. Terorista Haddad působí ve Velké Británii, která uvažuje o jeho vyhoštění. Terorista Haddad bude v ČR od 10. února 2012 do 11. února 2012 . Na přednášky do Mešity na Černém mostě se chystáme a zveme i média, protože se dá očeávat, že nás budou muslimové napadat. Na FACEBOOKu je návštěva a přednáška Haddaha podporována na stránce https://www.facebook.com/#!/events/225480464213259/. Napište tam svůj názor a přijďte říct muslimům a jejich teroristickému představiteli Haddadovi, co si o terorismu a jeho podporování myslíme my v České republice.

Pozvání teroristy Haddada je přímou odpovědí českých i zahraničních muslimů na to, že stačilo málo, aby byli muslimové v České republice stíháni a trestně odpovědní. Jenom na základě zákulisních dohod a šikovnosti právníků muslimů se českým muslimům podařilo nebezpečí plynoucí z mého podání a výborné práce PČR odvrátit. Čeští muslimové vedení Alrawim však opět demonstrují šaría, která hovoří o nutnosti boje muslima ve jménu Alláha.

PČR a další instituce by měly chování muslimů vyhodnotit jako asociaci na maření úředního rozhodnutí a rozhodně jako útok na dohody, které byly uzavřeny, když muslimové nebyli trestně stíháni.

Já si vždy přál, aby na základě mých podání byli muslimové trestně odpovědní. Já na kompromisy s muslimy přistupovat nehodlám. Muslim, i ten český, se řídí dle „takíja“, která dle Koránu umožňuje muslimům lhát nevěřícím. V tomto případě lhali muslimové při uzavírání dohod.

Ing. Valentin Kusák
Přdseda AntiMešita o.s. a AntiMešita-Envi o.s.
www.antimesita.eu


http://www.parlamentnilisty.cz/profily/clanek.aspx?id=10732

čtěte také:

Bojovník proti mešitám: Děsím se statisíců muslimů

VIDEO: Lidé v Hradci Králové mešitu nechtějí

Chystá se v Teplicích mešita občanům za zády?

Klíčová slova: mešita  | Česká republika  | džihád
2286 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičkuPoliticky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastÍrán a Čína připravují pro USA ropnou a plynovou „bombu“

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

Šok pro ČT: Nejen Zeman a Babiš! Takhle je to s rušením poplatků za TVPlukovník Šlachta promluvil. I o kauze Nagyová. Mnohým se to nebude líbit
Články autora
Průzkum
Volte s Němci! V Německu začínají 1. září volby do zemských parlamentů-sněmů. Obávaným looserem je merkelovská CDU a favoritem protiimigrační AfD. Koho byste volili Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď