"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové v Praze chtěli vraždit Židy

Autor: Prvnizpravy.cz | Publikováno: 8.2.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Státní zastupitelství v Praze oznámilo, že případ protižidovské demonstrace před izraelskou ambasádou předalo státnímu zastupitelství v Praze 7. 
 
To prošetří zda nedošlo ke spáchání závažného trestného činu. Informoval o tom muslimský aktivista Lukáš Lhoťan. "Žalobci prověřují trestní zodpovědnost svolavatele akce, kterým byla Muslimská obec v Praze, i jednotlivé účastníky demonstrace," řekl Lhoťan, který pražským žalobcům podezření na spáchání trestného činu hanobení rasy a národa sám oznámil.

Na videozáznamu z demonstrace je vidět, jak demonstrující opakovaně provolávají v arabském jazyce slogan "Chajbar, Chajbar, o Židé Mohamedova armáda se vrátí." "Jedná se o slogan z popěvku islámských teroristických organizací Hamas a Hizballáh, v kterém se odkazuje na vraždění a zotročení židů v lokalitě Chajbar prorokem islámu Mohamedem," vysvětlil muslimský publicista Lhoťan.

Na videozáznamu je vidět, že demonstrující, včetně členů a zakladatelů Muslimské obce v Praze, Hradci Králové a Teplic, opakovaně provolávají tato slova o tom, že muslimové naloží s dnešními židy stejně jako Mohamed s židy v Chajbaru.

Tento popěvek je přitom součásti kryptosymboliky islámského extremismu. Je to podobné, jako když neonacisté na veřejnosti používají podobné symboly a hesla Tento případ provoláváni smrti židům, a vyhrožováni novým vyvražděním je podle Lhoťana stejně závažný jako kdyby neonacisté provolávali například "Osvětim, Osvětím, ó Židé, německá armáda se vrátí."

(aj,mfx,foto:arch.)

Záznam z demonstrace muslimů najdete zde:
http://www.youtube.com/watch?v=G1deuVlHBVI&feature=related
 
 

Klíčová slova: Česká republika  | islamismus  | Lhoťan  | džihád  | Izrael
3187 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď