"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimové v Praze chtěli vraždit Židy

Autor: Prvnizpravy.cz | Publikováno: 8.2.2012 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Státní zastupitelství v Praze oznámilo, že případ protižidovské demonstrace před izraelskou ambasádou předalo státnímu zastupitelství v Praze 7. 
 
To prošetří zda nedošlo ke spáchání závažného trestného činu. Informoval o tom muslimský aktivista Lukáš Lhoťan. "Žalobci prověřují trestní zodpovědnost svolavatele akce, kterým byla Muslimská obec v Praze, i jednotlivé účastníky demonstrace," řekl Lhoťan, který pražským žalobcům podezření na spáchání trestného činu hanobení rasy a národa sám oznámil.

Na videozáznamu z demonstrace je vidět, jak demonstrující opakovaně provolávají v arabském jazyce slogan "Chajbar, Chajbar, o Židé Mohamedova armáda se vrátí." "Jedná se o slogan z popěvku islámských teroristických organizací Hamas a Hizballáh, v kterém se odkazuje na vraždění a zotročení židů v lokalitě Chajbar prorokem islámu Mohamedem," vysvětlil muslimský publicista Lhoťan.

Na videozáznamu je vidět, že demonstrující, včetně členů a zakladatelů Muslimské obce v Praze, Hradci Králové a Teplic, opakovaně provolávají tato slova o tom, že muslimové naloží s dnešními židy stejně jako Mohamed s židy v Chajbaru.

Tento popěvek je přitom součásti kryptosymboliky islámského extremismu. Je to podobné, jako když neonacisté na veřejnosti používají podobné symboly a hesla Tento případ provoláváni smrti židům, a vyhrožováni novým vyvražděním je podle Lhoťana stejně závažný jako kdyby neonacisté provolávali například "Osvětim, Osvětím, ó Židé, německá armáda se vrátí."

(aj,mfx,foto:arch.)

Záznam z demonstrace muslimů najdete zde:
http://www.youtube.com/watch?v=G1deuVlHBVI&feature=related
 
 

Klíčová slova: Česká republika  | islamismus  | Lhoťan  | džihád  | Izrael
3040 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Rakousko chce proti imigrantům nasadit dronyFrancie vyhlásila válku! Islámistům v zemiProč americká vláda chrání saudskoarabskou rozvědku, když vyšetřovatele potvrdili její odpovědnost za 11 září?Španělsko, Itálie, Malta, Německo a Maďarsko odmítli sankce namířené proti TureckuZa brutální vraždu učitele jsou zodpovědní francouzští muslimové a bojovníci proti islamofobií

ePortal.cz

Mylná tolerance obřích dluhůVláda nás vrhá do chudoby pod záminkou covidu

euPortal.cz

Další vlna cenzury: Facebook jde tvrdě proti svobodě a TrumpoviNATO, energetická geopolitika a konflikt na Kavkaze

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Nová čísla, která zklamou opozici. Babiš se celkem drží, ČSSD to rosteRoman Šmucler odmítá kritiku: Potřebují najít viníky. Vláda to řídí z televize, bez nějakého systému. Hodně lidem se zalíbila „hra na totáč“
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď