Tragikomický islám, z něhož jsou mnozí doslova potrháni nejen smíchy... „Ženy, dávejte si pozor na banány, okurky, cukety, mrkve a další zeleninu a ovoce. Připomínají mužský penis a mohly by vzbuzovat nežádoucí vzrušení,“ varoval muslimky nejmenovaný duchovní v Evropě, uvedl tento týden egyptský server Bikya Masr. Ideální rada: před konzumací je povinnost ženy nakrájet banány či okurky na malé kousky, aby se nedaly zneužít mj. pro zavrženíhodnou masturbaci…

Této pitomosti se snad vyrovná jen šovinismus, s nímž se snaží šikanovat ženy konzervativní klerikové v Saúdské Arábii, kteří varovali, že zrušení zákazu řízení pro ženy ohrožuje mravnost. Jeden ze členů Poradní rady krále Abdalláha prezentoval zprávu, v níž se tvrdí, že legalizace řidiček povede k tomu, že v zemi začne bujet prostituce, pornografie, homosexualita a rozvodovost.

Ač je to k nevíře, že ještě na počátku třetího tisíciletí mají některé muslimské země styl života jako ve středověku. Saúdská Arábie je jedinou zemí, která nedovoluje ženám řídit automobil. Zákaz není podpořen civilním zákonem, ale je vyjádřen náboženským ediktem islámského práva šária. To se ženám samozřejmě nelíbí a vytvořily akci sdružení Women 2 Drive, při které v jeden den sedly všechny za volant. Zákaz řízení v Saúdské Arábii však dál platí a policie zatýká ženy, které si dovolily pravidlo porušit. Král před měsícem přiznal ženám volební právo a řekl, že co by chtěly víc. Navíc totiž zrušil trest bičování pro jednu z odsouzených zakázaných řidiček. Ale ty se dál bouří.

Nejsou to slepice; objevily v sobě hrdost a ženskost, ale co s ní v tom zatuchlém světě idiotů...? Vše vychází z premise, že ženy se všeobecně ve své podstatě chtějí líbit. Patrně proto světu vládnou make upy Rimmel či Dermacol, parfémy, tanga, kadeřnické salony, silikony, plastické operace, módní mola a další sexappelové výstřelky. Chemie. Ovšem ne ve světu islámu. Ale též z ženské přirozenosti muslimek plyne touha po obdivu ze strany jejího okolí. A teď si představte psychické rozpoložení muslimských žen, které se musí halit do hidžábů, nikábů, čádorů a burek. Nikdo si jich nevšímá, nepodaruje je obdivným pohledem. Jsou zahloubány jen samy do sebe, i když trpí smutkem za svými zabitými drahými. Topí se v potu, ve svém žalu a pokoření, přičemž se v nich hromadí hormon nenávisti a msty. K výrazu “šahíd” - mučedník, tak přibyla i “šahída” - mučednice.

Nač asi tak mohou ty nebohé ženy se svým utrpením myslet, když kráčí po ulici, nikdo jim nevěnuje pozornost, o přepychu svých vrstevnic z Kuvajtu či Emirátů v nóbl šatech si mohou nechat jen zdát. Tradice je neúprosná – pořád dokola: hidžáby, nikáby, čádory a burky. Ony vidí svět, ale svět nevidí je, tedy podstatu jejich osobnosti. V jejich utýraném mozku se proto už při vizuálním styku s přitažlivým mužem vyvine značné množství hormonů, oxytocinu, enylethylaminu, dopaminu, amfetaminu a endorfinu, způsobujícího přemíru slasti a blaha, což ovlivní i vytvoření velké dávky adrenalinu, jenž zrychluje jejích srdeční činnost a prohlubuje dýchání. Opět chemie.

Dochází k odkrvení zažívacího traktu, okysličená krev předává signály do nadledvinek a s estrogenem se přesunuje do genitálií a míst druhotných pohlavních znaků, tedy do tváře, rtů či ňader a bradavek. A stejně jako u alkoholiků a toxikomanů může tato žena svůj ponižující problém s muži řešit tím, že tento předmět své závislosti, v tomto případě na nedostatku sexu a přemíře patologické pomstychtivosti, prostě definitivně odstraní nejen ze svého života. A nenávist s nepřátelstvím zvyšuje obsah stresových hormonů v krvi, mj. kortizolu. A z toho se rodí sebevražedné atentáty muslimek. Chemie prostě vládne i ženskému mozku.

Proto, když si jejich rozdrásaná nitra uvědomí, že na tomto světě bez lásky je nic jiného už nečeká, než jen ukrývání svých půvabů a ženství, rozhodnou se být užitečné alespoň vykonáním pomsty za své nejbližší zabité. Aniž to samy tuší, stávají se z nich zarputilé feministky, roboty na porody nebo po nucené obřízce duševně vyšinuté ženy, jimž zoufalství nad násilnou smrtí jejich mužů, bratrů či otců a vlastním zohavení zakalilo mysl. Inu, přebytek škodlivého LDL cholesterolu, krále nenávisti… Každý sedmý sebevražedný atentát v současnosti páchají ženy; v úhrnu již jde o desítky případů. Znamená to snad, že islám ve své moci oslabuje, když na místa mužů-mučedníků nastupují křehké ženy? Je to projev emancipace moderních muslimek, či zoufalé snahy ukázat, že se vyrovnají mužům? Těm užitečně zbytečným trubcům...?

Jeden z nich, egyptský guvernér Jižního Sinaje Mohamad Abdil Fadil Šuša, vzbudil loni pozornost prohlášením, že za útoky žraloků v letovisku Šarm aš-Šajch, které si vyžádaly čtyři zraněné a jednu mrtvou ženu, může stát izraelská tajná služba Mossad. Podle slov guvernéra šlo Izraelcům o to podkopat turistický průmysl v Egyptě a oslabit místní ekonomiku. Mohamad Abdil Fadil Šuša řekl: „Nelze vyloučit, že Mossad hodil žraloka zabijáka do moře, aby zasáhl turistický ruch v Egyptě.“ Napsal list Daily Telegraph. Čtyři zranění turisté byli z Ruska a Ukrajiny. Poslední obětí se stala šnorchlující německá důchodkyně, která plavala jen 20 metrů od břehu. Žralok jí ukousl levou nohu a pravou ruku.

V egyptské televizi řekl kapitán Mustaf Ismaíl, že útočící dravci jsou oceánští běloploutví žraloci, kteří se nevyskytují v egyptských vodách. Prý mu volal izraelský potápěč, že viděl žraloka, jenž měl na těle systém GPS. Egyptští biologové potvrdili, že oceánští žraloci běloploutví k břehům Egypta normálně připlouvají a jejich značkování GPS se běžně užívá, aby se zjistilo, kudy a jak migrují, ale ne aby zabíjeli.

Palestinian Media Watch zase napsal jinou koninu; Izrael prý vypouští krysy s mimořádnými schopnostmi, aby vyháněly arabské obyvatele z východního Jeruzaléma. A nejde jen o obyčejné krysy, ale o supermanky a supermutanty, imunní vůči jedu na krysy. Jsou ke všemu mnohem agresivnější, beze strachu z koček a vysoce plodné. Jejich samice prý rodí sedmkrát do roka a mají tak ročně až 140 mladých, což je čtyřikrát více než je obvyklý průměr. Navíc tito hlodavci nejsou alergičtí na Židy, jichž si proto vůbec nevšímají. Přiznám se, že si nevšímali ani mě, když jsem se krkolomně procházel po střechách východního Jeruzaléma nad Via Doloroza. Bylo jich tam požehnaně, ale nebyly obří, docela obvyklé velikosti.

Al Haját Al Džadída, oficiální deník, kontrolovaný přímo úřadem prezidenta Palestinské správy Mahmúda Abbáse, napsal: „Osadníci přinášejí bedny plné krys a vypouštějí je v arabských čtvrtích Starého města; ty se tam množí a stávají se velkým prokletím… Jejich cílem je změnit život našich obyvatel v peklo na zemi a donutit je odejít…“ Jen jsem se nedočetl, resp. můj překladatel z arabštiny, jak to ty krysy dělají, aby se staly zrovna vůči pachu Židů zcela netečné…

Zatím ve výběru mých islámských zvěstí s přehledem vede zpráva o tom, „…že Izraelci už nenasazují americké stíhačky F-16 s bombami, ale izraelské prostitutky nakažené virem HIV, abychom vymřeli na AIDS. K tomu k nám pašují afrodiziakové pánské gumové ochrany, které obsahují speciální hormonální látku. Když s ní přijdou muslimky do styku, zachvátí je nekontrolovatelná sexuální extáze, takže se nedokáží ovládat a hrozí jim nymfomanie a demoralizace. To samé dokáže i další zbraň - afrodiziakový make-up, který přivádí osobu, jež se ho dotkne, do smyslného vytržení,” tvrdil jeden z arabských deníků.

Inu, co říct na tento způsob léta, co se zdá býti nešťastným? Vzkaz cikáněti jménem CarolusMagnus2. Budeš si muset ukrást jinou sochu nebo si vymyslet další vtip: Čerstvě konvertovaný muslim na křesťana psal Ježíškovi svá přání: „Byl jsem celý rok poslušný; nekouřil jsem, nepil alkohol…“ Pak ho napadlo, že Ježíšek stejně všechno ví, že by mu nevěřil… Skrčil papír a psal znovu: „Nekradl jsem a nezabíjel…“ Znovu si uvědomil, že Ježíšek přece všecko ví… Začal psát do třetice: „Nikdy jsem nepožádal manželku bližního svého..." Pak se znovu zamyslel, skrčil papír, oblékl se a šel do kostela. Vrátil se s balíkem, otevřel ho a vytáhl sošku Panny Marie, kterou právě ukradl. Sedl si znovu k prázdnému papíru a psal: „Milý Ježíšku, jestli chceš ještě někdy vidět svoji maminku, tak…“

PS: Konec psiny. Vypadá to na další nejapný chorobomyslný žert, ale opak je pravdou. Podle zpravodajského webu Arutz Sheva je demokracie herezí, protože odporuje zásadě poslušnosti, která byla přijata po smrti Mohameda, kdy si lidé vybrali svého chalífu a poté jej poslouchali. Prohlášení, které zaznělo v Gíze na shromáždění "černého koně" egyptských voleb, salafistické strany Al Nour, citoval včera egyptský deník Al-Masry Al-Júm - Egypt dnes. Islamisté tvrdého ražení současně označili volební kampaň liberálního Egyptského bloku za „sionismus“ a „zednářství...“ 

Demokracie má spoustu chyb, ale nic lepšího zatím nemáme. Největší slabinou demokracie je to, že hlavní slovo a moc získává skupina demagogů - trubců. Ti totiž prezentují vůdčí elitu každé demokracie. Slovy Platóna si představme současný český Parlament: ..."její dravější část řeční a jedná, kdežto zbytek sedí kolem řečnických tribun, bzučí a nesnese, mluví-li někdo něco jiného, takže v takovém ústavním zřízení je všechno, s výjimkou něčeho mála, spravováno právě takovými lidmi..." (5. století př. n. l.)

Další glosy, komentáře, ukázky z knih na webech a také v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-osudy?eid=1135)-

http://bretislav-olser.enface.cz - http://olser.cz - http://www.ltv-plus.cz/ http://www.facebook.com/profile.php?id=100000530411044

čtěte také:

Burka. Symbol náboženské svobody nebo symbol ponížení

Ženy jsou hloupé a podvodné, protože je tak Alláh stvořil

Mariyah, sexuálna otrokyňa svätého Proroka