"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Co vlastně považují muslimové za islámofóbii?

Autor: -bj- | Publikováno: 7.11.2011 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V reakci na stupňující se požadavky evropských muslimů jako zavedení šaría-zón, směrnice proti islámofóbii a další a další, si po řadových občanech přestávají brát servítky i mainstreamová média. S tím, jak tyto požadavky jsou realizovatelné jen za cenu ukrácení původních evropanských tradic a tradičních svobod, přirozeně vzrůstá nevole Evropanů nad jim protivně cizími neomalenými muslimskými požadavky.

Německý vlajkový Die Welt už to nenechal jen tak a minulý týden v odezvu na požadavek zavedení islámských zón šaría v Kodani mluvil Evropanům ze srdce, když napsal pěkně od plic, že muslimové považují za islámofóbii jakoukoli kritiku jejich patriarchálního rodového soužití, nedostatku sebeironie a vznětlivosti na první našlápnutí. Tyto ontologicky každodenní vlastnosti totiž řadoví Evropané vnímají a považují za kardinálně problematické a antagonistické ve vzájemném soužití.

Kdo si ale teď má zamést před vlastním prahem? Jak politicky korektní evropská vládní skvadra, které Evropané dali svou důvěru, tak islámští osvětitelé Evropy mají jasno. A zametání to bude vskutku gruntovní.


zdroje:
http://www.welt.de/debatte/henryk-m-broder/article13688685/Islamische-Moralpolizisten-fordern-Scharia-Zonen.html
http://politik-news.net/scharia-uberall-islamische-moralpolizisten/
http://inge09.blog.de/2011/10/31/muslime-scharia-zonen-ganz-europa-12096319/
http://sosheimat.wordpress.com/2011/10/31/muslime-wollen-scharia-zonen-in-ganz-europa/

čtěte také:

Muslimové požadují zavést směrnici EU proti ilámofóbii

"Islámofobie" je útok ad hominem

„Islamofobie“: Muslimové jsou oběti, křesťané jsou zlí

Islamofobie aneb volme slova s rozmyslem

Islamofobie? Jistěže ano!

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | Německo  | islám
2573 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamisty o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Docent: Chce dotaci? Ať jde pomoct zdravotnictví! Že kvůli covidu zdechneme hlady? Tak se podívejte„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď