"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Miluj svého pána a budeš spokojen, otroku

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 22.10.2011 | Rubrika: Svět
Ilustrace

V rámci výročí 10 let války s Talibánem se masmédia ohlížejí a zjišťují, že "bezepečnostní situace se nezlepšuje", ale jinak "se hodně věcí podařilo." Logiku za tím nehledejte, to je postmoderní multikulti.

Člověk zatížený pamětí to nikdy neměl snadné, těžko totiž propadal v nadšení z "novinek."Člověka, který si pamatuje, lze obtížněji tahat za nos.

V poslední době je paměť vyloženě na obtíž. Co se týče Afgánistánu, lámal by si pamětník marně hlavu s tím, jaký cíl že měla ta válka, která ještě neskončila, když ne "obnovení" nebo "nastolení bezpečnosti???"

Chyba - válka se koná pod heslem Enduring Freedom http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Enduring_Freedom, čili nejedná se ani o válku, ale o Trvalou Svobodu , není to válka, ale "operace" a tak by se dalo pokračovat až do úplného vítězství newspeaku nad logikou. Divit se, jak je možné v jedné větě chválit "rozvoj" a zároveň připouštět,  že "situace se nelepší", tzn. zhoršuje se a je jedním slovem špatná, je v dnešní době zpozdilé.

Dnes, v době polkorektnosti totiž NIC NENÍ ŠPATNÉ , až na kverulanty, šťouraly, rasisty, extremisty, teroristy, šiřitele nenávisti  a popírače oficiálních pravd.

Neoliberální svět, který se nám otevírá pod univerzálním heslem VŠECHNO JE STEJNÉ / VŠICHNI JSME STEJNÍ samozřejmě komplikuje skutečnost, REALITA ve které denně narážíme na to, že jaksi VŠECHNO NENÍ STEJNĚ DOBRÉ. Pokud se občan denně setkává s tím, že IMIGRANTI, PŘISTĚHOVALCI, AZYLANTI, RECIDIVISTÉ, DEKALSOVANÉ ŽIVLY atd. se živí po příchodu do nové lokality trestnou činností a státní orgány si s tím nevědí rady, resp. stát jim nemá co nabídnout (všichni jsme přece STEJNĚ INTELIGENTNÍ, STEJNĚ ZDATNÍ, ŠIKOVNÍ  A UMÍME SE O SEBE POSTARAT), tady občanovi nepomůže ani trochu, když si nové sousedy přejmenuje na NEPŘIZPŮSOBIVÉ. To je však přesně to, co nám nutí nová politika zdánlivé bezradnosti zvaná multikulturalita - tam, kde stát selhává, změní nomenklaturu a normy na politicky korektní, změna terminologie promění pravidla hry a z kritiky poměrů se může stát trestný čin, který je exemplárně stíhán. Je to velmi efektivní. Mnohem snazší než řešit původní problém je perzekuovat kritiku.

Umlčením kritiky problém mediálně přestane existovat -  a o to jde.

V multikulturní globální vesnici technologie umožňuje, že naši globální starostové téměř neomezeně vidí všem do talíře - jak to tak na vsi chodí. Globální starostové dobře vědí, kdo je kdo a jak se svět otáčí.        Ale běda tomu, kdo by stím chtěl hnout jinam než se jim líbí.

V globální vesnici je trestné přesně a pádně kritizovat, podrývat a  napadat panující poměry (např. úpadek, rozkrádání a korupci veřejných služeb na jedné straně, ne druhé nekontrolovanou imigraci  a růst kriminality pro doma a koloniální války na vývoz). Proti NENÁVISTI (kritice) se hlásá  TOLERANCE (rezignace).

Kdo se v komplikované situaci údajné liberální naprosté ROVNOSTI VŠECH A VŠEHO neorientuje, ten nechť si dosadí chybějící konstantu - JDE O PENÍZE.

Když při nejlepší vůli VŠECHNO NENÍ STEJNÉ, musí se tomu nějak pomoci, tzn. ZMĚNIT REALITU. Realitu tedy U Nás na Západě měníme levně (zakážeme mohamedánkám burky a čádory a budou rázem JAKO MY) a tam U Nich, tam na Východě, se je snažíme dobombardovat k demokracii. U Nich postupujeme rázně a rozhodně, hlava nehlava.

Což je o dost dražší náprava světa, ale asi se to NĚKOMU vyplatí.

A jak s tím souvisí multikulturalita?

Naši globální starostové vědí , že všechno co potřebujeme, je láska. (Když otrok miluje svého pána , není co řešit. Svět je v pořádku.)

Co na tom, že určité národy, etnické skupiny, ba i celé státy (bývalé Somálsko, Kosovo, Afgánistán, Mexiko ... např.) objektivně obývá větší než běžné množství obyvatel, kteří se z konvenčního úhlu pohledu volky nevolky živí kriminální aktivitou? A že se tím, co se naučili, hodlají živit i mimo své domovské přístavy, když už je řeč o pirátech?

Nevadí. Mají přece svoji tradiční, nezaměnitelnou, unikátní kulturu. Abychom naše bratry a sestry milovali jako sebe sama, učme se milovat jejich folklór. Starostové uspořádají jednou za čas festival etno hudby s prodejem folklórních výrobků a to by v tom byl čert, aby nezvítězila nadnárodní láska.

Je smutné, že přes všechny romské festivaly se občané ještě nenaučili vnímat cikány růžovou optikou nadaných hudebníků a nositelů úžasné, nezaměnitelné kultury. Pořád je asi na ministerstvech  málo mluvčích exotické barvy pleti a  na fotbalových trávnících ještě střílí góly nedosti černochů. Prostého občana multikulturní PR bohužel pořád ještě nenaučilo lásce ke kriminálním sousedům a ani koupě velkoklubu ještě vždycky nestačí k tomu milovat každého spasitele 1. ligy.

Ale ono to přijde. Jen houšť!

vimmer.blog.iDNES.cz

Klíčová slova: USA  | islamismus  | terorismus  | džihád  | Afghánistán
2300 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Ukrajina podporuje útok muslimského Ázerbájdžánu na křesťanskou ArméniíByla vyhlášena třetí světová válka! Židovsko-křesťanské civilizaci: Ex-ministrVídeň: desítky tureckých imigrantů řádily v kosteleFrancie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění Francouzů

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Žáci v pařížském no-go předměstí jásali nad pálením francouzských vlajek v reakci na karikatury MohammedaPodle Izraele je strategické partnerství s Ázerbájdžánem v zájmu země

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

Za 25 minut. Bum! Zavřou vás! Trump učinil nová odhaleníTvrdá slova znalce islámu Lhoťana: Západ už prohrál. Když si chlapec představí, že bude 40 let hnít v ruské díře...
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď