"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Miluj svého pána a budeš spokojen, otroku

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 22.10.2011 | Rubrika: Svět
Ilustrace

V rámci výročí 10 let války s Talibánem se masmédia ohlížejí a zjišťují, že "bezepečnostní situace se nezlepšuje", ale jinak "se hodně věcí podařilo." Logiku za tím nehledejte, to je postmoderní multikulti.

Člověk zatížený pamětí to nikdy neměl snadné, těžko totiž propadal v nadšení z "novinek."Člověka, který si pamatuje, lze obtížněji tahat za nos.

V poslední době je paměť vyloženě na obtíž. Co se týče Afgánistánu, lámal by si pamětník marně hlavu s tím, jaký cíl že měla ta válka, která ještě neskončila, když ne "obnovení" nebo "nastolení bezpečnosti???"

Chyba - válka se koná pod heslem Enduring Freedom http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Enduring_Freedom, čili nejedná se ani o válku, ale o Trvalou Svobodu , není to válka, ale "operace" a tak by se dalo pokračovat až do úplného vítězství newspeaku nad logikou. Divit se, jak je možné v jedné větě chválit "rozvoj" a zároveň připouštět,  že "situace se nelepší", tzn. zhoršuje se a je jedním slovem špatná, je v dnešní době zpozdilé.

Dnes, v době polkorektnosti totiž NIC NENÍ ŠPATNÉ , až na kverulanty, šťouraly, rasisty, extremisty, teroristy, šiřitele nenávisti  a popírače oficiálních pravd.

Neoliberální svět, který se nám otevírá pod univerzálním heslem VŠECHNO JE STEJNÉ / VŠICHNI JSME STEJNÍ samozřejmě komplikuje skutečnost, REALITA ve které denně narážíme na to, že jaksi VŠECHNO NENÍ STEJNĚ DOBRÉ. Pokud se občan denně setkává s tím, že IMIGRANTI, PŘISTĚHOVALCI, AZYLANTI, RECIDIVISTÉ, DEKALSOVANÉ ŽIVLY atd. se živí po příchodu do nové lokality trestnou činností a státní orgány si s tím nevědí rady, resp. stát jim nemá co nabídnout (všichni jsme přece STEJNĚ INTELIGENTNÍ, STEJNĚ ZDATNÍ, ŠIKOVNÍ  A UMÍME SE O SEBE POSTARAT), tady občanovi nepomůže ani trochu, když si nové sousedy přejmenuje na NEPŘIZPŮSOBIVÉ. To je však přesně to, co nám nutí nová politika zdánlivé bezradnosti zvaná multikulturalita - tam, kde stát selhává, změní nomenklaturu a normy na politicky korektní, změna terminologie promění pravidla hry a z kritiky poměrů se může stát trestný čin, který je exemplárně stíhán. Je to velmi efektivní. Mnohem snazší než řešit původní problém je perzekuovat kritiku.

Umlčením kritiky problém mediálně přestane existovat -  a o to jde.

V multikulturní globální vesnici technologie umožňuje, že naši globální starostové téměř neomezeně vidí všem do talíře - jak to tak na vsi chodí. Globální starostové dobře vědí, kdo je kdo a jak se svět otáčí.        Ale běda tomu, kdo by stím chtěl hnout jinam než se jim líbí.

V globální vesnici je trestné přesně a pádně kritizovat, podrývat a  napadat panující poměry (např. úpadek, rozkrádání a korupci veřejných služeb na jedné straně, ne druhé nekontrolovanou imigraci  a růst kriminality pro doma a koloniální války na vývoz). Proti NENÁVISTI (kritice) se hlásá  TOLERANCE (rezignace).

Kdo se v komplikované situaci údajné liberální naprosté ROVNOSTI VŠECH A VŠEHO neorientuje, ten nechť si dosadí chybějící konstantu - JDE O PENÍZE.

Když při nejlepší vůli VŠECHNO NENÍ STEJNÉ, musí se tomu nějak pomoci, tzn. ZMĚNIT REALITU. Realitu tedy U Nás na Západě měníme levně (zakážeme mohamedánkám burky a čádory a budou rázem JAKO MY) a tam U Nich, tam na Východě, se je snažíme dobombardovat k demokracii. U Nich postupujeme rázně a rozhodně, hlava nehlava.

Což je o dost dražší náprava světa, ale asi se to NĚKOMU vyplatí.

A jak s tím souvisí multikulturalita?

Naši globální starostové vědí , že všechno co potřebujeme, je láska. (Když otrok miluje svého pána , není co řešit. Svět je v pořádku.)

Co na tom, že určité národy, etnické skupiny, ba i celé státy (bývalé Somálsko, Kosovo, Afgánistán, Mexiko ... např.) objektivně obývá větší než běžné množství obyvatel, kteří se z konvenčního úhlu pohledu volky nevolky živí kriminální aktivitou? A že se tím, co se naučili, hodlají živit i mimo své domovské přístavy, když už je řeč o pirátech?

Nevadí. Mají přece svoji tradiční, nezaměnitelnou, unikátní kulturu. Abychom naše bratry a sestry milovali jako sebe sama, učme se milovat jejich folklór. Starostové uspořádají jednou za čas festival etno hudby s prodejem folklórních výrobků a to by v tom byl čert, aby nezvítězila nadnárodní láska.

Je smutné, že přes všechny romské festivaly se občané ještě nenaučili vnímat cikány růžovou optikou nadaných hudebníků a nositelů úžasné, nezaměnitelné kultury. Pořád je asi na ministerstvech  málo mluvčích exotické barvy pleti a  na fotbalových trávnících ještě střílí góly nedosti černochů. Prostého občana multikulturní PR bohužel pořád ještě nenaučilo lásce ke kriminálním sousedům a ani koupě velkoklubu ještě vždycky nestačí k tomu milovat každého spasitele 1. ligy.

Ale ono to přijde. Jen houšť!

vimmer.blog.iDNES.cz

Klíčová slova: USA  | islamismus  | terorismus  | džihád  | Afghánistán
2526 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Lukašenkova 5.kolona: německé neziskovky chtějí přijmout imigrantyPapamobil vpohodě, Zemanova kukaň bizarníŠvédsko: LGBT fanatici se tam snažili pomoci chemie měnit pohlaví dětí a těžce jim ublížiliNovinky z Francie: Mládež přepadla autobus, katedrála Notre Dame znesvěcena eurohujeryNová válka na Ukrajině je reálna a také ruský zásah

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůPro Albrightovou bylo půl milionu mrtvých dětí přijatelnou cenou. A Havel podněcoval války USA proti nevinným, říká bývalý diplomat

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

„Pojďte vyhnat babičku, co prodává ozdoby!” Pořádá vánoční trhy. Má to vymyšlenéStrach o Fialu: „Ti v*lové“ to nacpou Babišovi. Zlý scénář vlády
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď