"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Ženská obřízka čeká všechny Britky, brzy tu bude vládnout islám, káže britský imám

Autor: mediaoislamu.cz | Publikováno: 21.10.2011 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

„Ženská obřízka je nezbytná poro zajištění čistoty žen“, tvrdí londýnský islámský duchovní. Šokující reportáž o ženské obřízce rozmáhající se ve Velké Británii přinesla šokovaná reportérka Daily Mail Jenni Murray.

„Poprvé jsem ucítila strach až do morku kostí“, komentuje zkušenost z natáčení televizního příspěvku o mrzačení ženských genitálií v somálské komunitě v Londýně.“ Ženská obřízka je označení radikální primitivní amputace vnější části ženských pohlavních orgánů, kterou podstupují nezletilé dívky z donucení.

Britští učitele na škole se slzami v očích popisují malé školačky, pětileté až šestileté, které přicházejí do školy na začátku školního roku v agonii a hlubokém šoku. Už nejsou schopny zvládnout močení na toaletě bez křiku a pláče.

Reportérka Jenni Murray se dotázala somálského islámského duchovního, co říká na tyto barbarské praktiky. Ten ženskou obřízku označil za náboženskou a kulturní nezbytnost, která zajistí dívce čistotu v manželství. Šokované reportérce s kamenným obličejem sdělil: „V blízké budoucnosti budou všechny britské dívky obřezány, islám bude vládnout této zemi.“

zdroj: Daily Mail

www.mediaoislamu.cz

čtěte také:

O „nemuslimské“ obřízce žen

Jaroslav Zvěřina: Muslimské šátky do škol prostě nepatří

O odvrácené straně jednoho náboženství

Islám a sexuální obtěžování, aneb Got safe the Sex

Klíčová slova: EU  | náboženství  | multikulturalismus  | Velká Británie  | šáría  | ženská obřízka
5008 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď