"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Běda chirurgům a potapěčům

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 2.10.2011 | Rubrika: Evropa
Ilustrace

Brusel, prohnilé srdce EUrabie, zažil exemplární zásah módní policie. Jaké jsou módní eurotrendy?  

Belgická policie, proslulá svou neschopností stíhat zločince (nebo schopností dívat se jinam, když se děje něco nekalého) začala vymáhat nový zákon zakazující pohybovat se po ulici se zahaleným obličejem.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/belgie-zazila-prvni-nasilny-incident-kvuli-zakazu-noseni-burky-na-verejnosti--955118

Co tento nový, zákonem vymáhaný bruselský módní eurotrend znemená?

Co se bude v Evropě nosit?

Jedná se o záležitost velmi typickou pro současnou EU. Belgie je vzorným modelem a alegorií zhoubné strategie sjednocování Evropy skrze úplný rozklad.

Nekonečné spory o podobu federálního či konfederálního svazku společného státu ústí do stavu, kdy se jazykově nesourodé národní reprezentace nedokážou dohodnout na společné vládě. http://en.wikipedia.org/wiki/2007%E2%80%932011_Belgian_political_crisis Belgie je trvalé provizorium, http://crisisinbelgium.blogspot.com/ stát, který nefunguje a nejméně jeden ze dvou státních národů v  nechce setrvávat. http://www.vlaamsbelang.be/

Valon s Vlámem se prostě nedomluví, protože nevládnou jedním společným jazykem, ale než si spolu ujasní, čí je který bruselský okres, http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/vybusna-demografie-vlamy-vytlacuji-z-bruselu_180820.html "střed hlavního města sjednocené Evropy" je opanován národy tropické a subtropické Afriky a Azie, které hovoří po jen svém. Domorodci jsou v centru Bruselu již dávno v menšině. Na místo funkční společné politiky, zákonodárství, policie a soudnictví nastupuje "multikulturalita."

Liberál, který si bere do úst multikulti by si však nejdřív měl odpovědět na otázku, co to vlastně znamená ta kultura?

Kultura  je neodmyslitelná od tradice a národa, a ať se to liberálům líbí nebo ne, tradice i kultura  je ze své podstaty nedemokratická. Tradice  i kultura je vždy založená na mýtech, pověrách, zvycích a rozdílech. Umělý, naotrkrojovaný princip ROVNOSTI není tradiční ani kulturní. Kultura je vždy hierarchická, vyšší a nižší a v tom se skrývá velká lež multikulturalismu. V kultuře a tradici neplatí, že VŠECHNO JE STEJNĚ DOBRÉ, že rap je stejně kvalitní hudba jako Mozart, že slum je stejně architektonicky cenný jako katedrála, že česká zabijačka je totéž jako býčí zápas.

Na multikulturní úrovni je ovšem institucí navýsost demokraktickou mezinárodní zločin, který ochotně, bez otálení a bez ptaní přebírá pořadatelskou roli na územích a ve sférách, které národní stát vyklízí. Multikulturní liberál ani prostý občan samozřejmě nemá potřebu rozlišovat, jestli byl okradem, znásilněn, otráven, defraudován nebo korumpován albánskou, čečenskou, arménskou, židovskou, čínskou, italskou nebo marokánskou mafií.

Belgie příkladně má historickou zkušenost s multikulturalitou ještě z dob rozkvětu těžkého průmyslu poloviny minulého století, kdy do Valonie přibyly zástupy italských dělníků a mezi nimi také kultura ctihodné společnosti neapolské, kalbrijské a sicilské mafie. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Belgian_political_scandals Dnes se v Bruselu rozděluje multikulturní kořist organizovaného zločinu od Limericku po Vladivostok (EU), od Tajmyru k Pakistánu (NATO).

Ale multikulturní liberál nemá nic jiného na práci, než identifikovat zahalené mohamedánské manželky.

Běda v Evropě chirurgům a potapěčům!

viz http://abbartos.wordpress.com/2011/09/19/je-vetsi-nebezpeci-nwo-nebo-islamizace/

http://www.kosmas.cz/knihy/146281/bad-design/

vimmer.blog.iDNES.cz

3460 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Je znásilňovač s penisem žena? Britská policie podle nové metodiky bude vést ve statistice znásilňovače s penisem jako ženy, pokud se za ženu prohlásí. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683