"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Indické bezpečnostní složky zneškodnily vůdce džihádistické organizace, který uřízl hlavu dvanácti lidem

Autor: Jirka | Publikováno: 15.1.2022 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V pondělí 3. ledna se indickým bezpečnostním složkám podařilo zabít dva extrémně nebezpečné islámské teroristy. Zásah proběhl ve více než milionovém městě Šrínagar, které se nachází v neklidném indickém státě Džammú a Kašmír, který je dlouhodobě sužován islámským terorem podporovaným ze sousedního Pákistánu.
 
“Když potkáš nevěřící, udeř je do krku…” (Korán 47:4)
 
V Indii byl zneškodněn muslim, který přesně dle Koránu jednal.
 
Jedním z mrtvých teroristů byl Salim Parray, který zavraždil 12 civilistů tradičním islámským způsobem - uřízl jim hlavu. Jednalo se o vůdce islámské organizace Lashkar-e-Taiba, kterou financoval Usáma bin Ládin a financuje ji vláda Pákistánu. Loni v září islámský terorista Ali Babar Patra přiznal, že pákistánská armáda financovala tuto organizaci za účelem páchání teroristických útoků v Indii. 
 
Salim Parray byl v hledáčku indických úřadů od roku 2016. Byl zapojen do několika vražd civilistů včetně vraždy Bashir Ahmad Dar a jejího bratra Ghulama Hassana Dar 5. 5. 2018. Podílel se na řezání hlav mnoha civilistů v oblasti Hajin. Také poskytoval logistickou podporu dalším teroristům operujícím v Kašmíru za účelem provádění teroristických útoků.
 
Druhým zabitým islámským teroristou byl občan Pákistánu, který 10. prosince zavraždil dva indické policisty v kašmírském okrese Bandipore. Kromě toho zavraždil civilistu v obci Buchpora. Oba teroristé byli zapojeni také do vraždy konstábla pátracích složek policie v Hajinu. Tomuto džihádistovi se narozdíl od Parraye podařilo z místa uniknout, ale byl nalezen a zastřelen v obci Gasu.
 
Kromě toho indičtí pohraničníci (BSF) nalezli na hranici s Pákistánem sklad výbušnin, zbraní a drog pašovaných z Pákistánu. Zřejmě měly být určeny pro spáchání vražedného útoku v Indii.
 
 
Zdroje:
https://www.jihadwatch.org/2022/01/india-muslim-who-slit-the-throats-of-a-dozen-civilians-is-killed-in-srinagar
https://timesofindia.indiatimes.com/india/dreaded-let-terrorist-salim-parray-among-two-ultras-killed-by-security-forces-in-srinagar/articleshow/88666494.cms
https://archive.org/details/encyclopediaofmo0000atki
https://timesofindia.indiatimes.com/videos/news/pak-terrorist-spills-the-beans-on-camera-admits-lashkar-pakistan-army-gave-him-money-for-terror-activities/videoshow/86614487.cms
https://en.wikipedia.org/wiki/Lashkar-e-Taiba
https://www.jihadwatch.org/2022/01/india-muslim-who-slit-the-throats-of-a-dozen-civilians-is-killed-in-srinagar

 

Milí čtenáři, dlouhodobě je velkým problémem ekonomická neudržitelnost provozu našeho webu, kdy nás bojkotují vyhledávače i reklamní společnosti, čili příjmy jsou nízké a zdaleka nepokryjí náklady. Proto provoz našeho webu je možný hlavně díky obětavým dárcům, proto prosím podpořte provoz našeho unikátního webu.
 
Jak nám můžete pomoci?
 
Sdílejte naše články.
 

Nebo finančním darem: 

Číslo účtu: 209672916 / 0600 , Moneta Money Bank, Variabilní symbol: 001
IBAN: CZ90 0600 0000 0002 0967 2916
BIC (SWIFT): AGBACZPP
 

Předem moc děkujeme za pomoc!

 

Klíčová slova: džihád
417 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Má EU diktátorské tendence? Po politkorektní snaze Evropské komise o vytěsnění Vánoc, ji papež upozornil na fašistické, komunistické a vůbec diktátorské tendence. Má EU diktátorské tendence?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683