"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Proč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?

Autor: Juraj Polacek | Publikováno: 6.12.2021 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

"Z hlediska vyššího principu mravnostního vražda na tyranu není zločinem."  Je znakem naší doby, že stejní politici, které děsí představa netrestaných ozbrojených občanů, hovoří zcela otevřeně o napadení cizí velmoci. Velmoci, která má techniku ke zničení jaderných bunkrů. U Pavlíka Novotného to umím lidsky pochopit. Je z rodiny kolotočářů, upozornit na sebe nejapnými kecy je to jediné čemu skutečně rozumí. U akademiků neexistuje omluva. 
 
Rusové i Číňané mají v živé paměti zahraniční invaze jejichž konečným cílem bylo jejich fyzické vyhlazení. Ani pověrčivý negramot nezačne kopat do rottweilera, který je už zatlačený ke zdi. Evropan bohužel není pověrčivý negramot. 
 
Existuje samozřejmě racio pro vyhrožování východním zemím. Odklání to pozornost od vlastních selhání doma. V případě Napoleona se jednalo o kontinentální systém, během druhé světové války o obecně přijatou teorii "mizejících trhů". Napadení a zničení východních Slovanů bylo v obou případech kouzlem, které mělo vyřešit všechny vnitřní nemoci západní Evropy. Liberálové si tu opět skvěle rozumí s nadnárodním kapitálem. 
 
Jenže i východ se stranou ZHN posunul. Úplně obyčejný, "morálně zastaralý" citrón, který absolventi československé vojny pamatují jako obranný granát F-1, má po odpálení dosah kovových střepin 200 metrů. Samotný přetlak vzduchu spolehlivě usmrtí každého v okolí deseti metrů. Fyzikální zákony ignorují ideologické, náboženské či genderové rozpoložení zasažených. Jeden takový šikovně umístěný granát samozřejmě dokáže vyřadit elektrárnu na celý den. Jeden jediný citrón je schopen paralyzovat život v regionu. 
 
Na importu surovin z východu byla závislá i Třetí Říše, na racio bych tu moc nespoléhal. Nota bene, když by bez aktivní podpory EU nikdy nedošlo k Oranžové revoluci. Snad se shodneme, že Ukrajina (nebo Moldávie) není součástí západní Evropy. Kromě vývozu LGBTQ+ hodnot tam nemáme žádný zájem.
 
Bismarck už před 140 lety pronesl, že kdo chce mír a blahobyt v Evropě, musí se umět dohodnout s Moskvou.
 
Válečný štváč do domu, hůl do ruky.
 

 

Klíčová slova: EU  | Rusko
850 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683