"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Strategie současného džihádu a její primární cíl – naprostá likvidace svobody slova a projevu

Autor: Bohuslav Svatoš | Publikováno: 23.8.2011 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Islám se nápadně rád stylizuje do role mírumilovného náboženství. Islám není v žádném případě  agresivní a nikdy nebyl, pokud ano tak jen proto aby se sám bránil.  

To je v kostce tvrzení muslimů jímž obhajují své „po vzoru Alláha milosrdné a slitovné náboženství“ .  Skutky zakladatele islámu proroka Mohameda a krvavá mnohasetletá praxe islámu - světového džihádu je důkazem toho, že Islám a mír, potažmo elementární humanistické ideje kterými se muslimové rádi zaštiťují spolu nemají nic společného.  

Základní a zcela nezbytnou podmínkou k tomu aby se Islám mohl navzdory své vrozené agresivitě  a nenávisti vůči všemu neislámskému stylizovat do role bránící se oběti jsou v poslední době provokace, kterými Islám vtáhl západní svět do válečných konfrontací. Ty  zpětně slouží islámu – džihádu jako důkaz západní křižácké agrese proti islámskému světu a   umožňují prezentovat teroristické akty muslimských vrahů jako akty zoufalé obrany a protestu proti agresi západního světa.     

Světový islamismus – džihádismus prudce zajásal v devadesátých letech po invazi USA do Iráku – to byla takřka ideální a velmi praktická záminka k sebestylizací islámského světa do role ublížené oběti, která se musí a to s krajním sebezapřením bránit další křižácké agresi. Nicméně tehdejší okupace Iráku (součásti pomyslného islámského impéria) Spojenými státy a jejich spojenci rychle vyšuměla a džihádisté již do budoucna neměli  argumenty legalizující, teroristické výpady  proti euroatlantické kultuře a civilizaci.

Islámský džihád ve jménu toho aby neztratil svoji mírumilovnou „výhradně obrannou“ tvář,  potřeboval nutně svět západních nevěřících v čele s USA „Satanem“ znovu vmanipulovat do role útočníka, na kterého bude možno ukázat prstem s nezbytným komentářem o tom, že Západ je křižáckým agresorem, jako vždy bezdůvodně napadajícím muslimy. Nástrojem vrcholné provokace, která měla za cíl vtáhnout Západ znovu do „agrese proti islámu“ byly útoky 11 září 2001 v USA. Jejich pompézně provokativní charakter směřovaný na ty nejzásadnější symboly Americké ekonomické prosperity samy vypovídají o záměru, který byl v jejich pozadí – vyprovokovat odvetu.  

Co by si světový džihád počal kdyby spojené státy znovu nevtrhly do Iráku ? Čím by ospravedlnil svoji zálibu v bombových masakrech nevěřících, kdyby nemohl argumentovat tím, že jinak absolutně mírumilovný Islám se jen brání agresivním západním křižákům a jejich spojencům? Celá sebe prezentace islámu coby náboženství míru by v očích světové veřejnosti vzala za své a Islám by se, svojí zálibou v terorismu obnažil v celé své skutečné brutálně agresivní podstatě. Ve jménu tohoto cíle – přesvědčit světové veřejné mínění o tom že Islám „se jen brání“  bylo nezbytné „dupnout západnímu satanovi na kuří oko “Twin Towers“ a vmanipulovat ho do pozice agresora.  

S obnovenou aktivní přítomností NATO v Iráku po 11.9.2001. Získal džihádistický teror novou „morální legitimitu“ – to je za Irák! hlásal po bombových masakrech na Bali ve Španělsku a Británii. Mnozí ovčané tuto báchorku o jinak hodných a tolerantních muslimech nyní se však bránících invazi na území islámu uvěřili a přijali ji jako akt takřka legitimní sebeobrany.

Těmto důvěřivcům však unikl jeden velmi zásadní vedlejší efekt, který intenzifikace terorismu v západním světě přinesla a který šlo islámským teroristům především. Masovými vraždami (bombovými útoky) nevinných civilistů v západní Evropě především zastrašili a paralyzovali domorodce, kteří byli náhle brutálně a cílevědomě zpraveni o tom, že i oni se mohou snadno stát terčem a proto bude lepší kolem všech nestoudných kolonizačních aktivit, které Islám přímo před jejich očima realizuje v jejich vlastní, prozatím ještě neislámské zemi chodit pěkně po špičkách a v zájmu vlastního přežití pokorně mlčet.   

Tato paralyzační taktika je shodná s tou kterou použil Hitler proti českému odboji po atentátu na Heydricha. Vyhlazením Lidic docílil toho, že do budoucna plně paralyzoval další podobné aktivity odboje, který byl seznámen s tím, že s každým útokem proti třetí říši pošle na smrt stovky nevinných lidí.                                                

Islám - džihád při kolonizaci Evropy postupuje obdobně, bombovými masakry povraždil tisíce lidí a dal nevěřícím národům vědět, že na každý kritický postoj vůči islámu, jakýkoli vzdor a odpor – byť jen mediální, viz Jyllands Posten např. -  bude reagováno masovým vražděním nevěřících. Současně ovšem islámští vrazi a teroristé kvílí a naříkají, že to je jen zoufalá obrana a pomsta za křižáckou okupaci v Iráku a Afghanistánu  a nebýt této křižácké agrese,  nebylo by ani bombových atentátů v západní Evropě.

Skutečná příčinná rovnice islámských teroristických útoků je samozřejmě jiná, po dalším  útoku (a je jen otázkou času kdy to bude)  proti evropským civilistům budou islámští vrazi ječet, že to je za Irák, Afghánistán a za bůhvíjaké křivdy proti světu Islámu. Ve skutečnosti islámský terorismus však není aktem zoufalé poslední obrany ale aktem cílevědomého nastolování společenské paralýzy svobodného světa a likvidace svobody slova a projevu, která se tváří tvář akutně dostupné násilné smrti z rukou islamistů již mnoha Evropských zemích stala prázdným pojmem a papírovou formalitou.

Jeden z největších zločinců jaké kdy tento svět nosil – „prorok“ Mohamed byl skrze islamistický terorismus učiněn nedotknutelným a mediálně nenapadnutelným. Tento stav je nyní zcela jasný neoddiskutovatelný a neomluvitelný. Nicméně se stal se všeobecnou normou a dokladem toho, že Islám a demokracie si spolu nemá co říci a také dokladem toho, že současná demokracie, tak jak Mohamedovi zdvořile nebo zbaběle (?) uhýbá z cesty je bezzubá a v podstatě mrtvá. 

čtěte také:

Kaddáfí nevylúčil džihád proti Západu

Al­-Káida chce v Egypte džihád

Hrdina boje proti islamismu Lukáš Lhoťan: Můj džihád za mír v Česku

Džihád, konstanta islámské teologie středního proudu

3442 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?Rozdíl mezi desinformací a realitou je pár měsíců, aneb jak nám tvrdili, že vakcinace nebude povinná

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď