"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Blíží se vzpoura nepřizpůsobivých a sociálně vyloučených?

Autor: Břetislav Olšer | Publikováno: 20.8.2011 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Blíží se vzpoura nepřizpůsobivých barevných obyvatel planety? Sociálně vyloučení se už bouří v Egyptě, Tunisku, Alžírsku, v anglických městech, Londýn nevyjímaje, nyní hoří desítky aut také v Berlíně. Přidají se s mačetami i Romové z českých ghett? Padly už vlády v Tunisu, Káhiře, namále má Kaddáfí v Tripolisu, Assada v Sýrii. Co Praha...? Ticho před bouří v Janově, Chomutově či Ostravě přerušil mačetový útok v Novém Boru. Jak to tedy vypadá s nespokojenými barevnými ve světě a s gadži...?

Díval jsem se na televizi, jak anglická města hořela a houfy puberťáků rabovaly obchody. Vzácně černoch vedle  Asiata a Araba. Vzal jsem si kalkulačku, chvíli namáhal mozkové závity a bylo to jasné. Už v roce 2042 budou globálně stárnoucí běloši tvořit výrazně menšinovou skupinu v populaci této planety. Dá se to hravě vypočítat mj. z demografických křivek a růstu porodnosti.

Kdyby globální barevná populace už dnes vzala čepice, tak jimi hrstku bělochů hravě utluče. Svět s 221 státy měl v červnu roku 2011 asi 6 922 000 000 lidí. Počítejte se mnou. Afrika plná černochů, Jižní a Střední Amerika včetně Mexika je jeden barevný vedle druhého. Nepochodíme ani v Číně s miliardou a půl barevných, další miliardy poskytuje Indie, Indočína, Japonsko, Gronsko a Tichomoří s Oceánií. Ani Austrálie se svými Aborigeny nám moc nepíchne… A to nemluvím o islámu a více než miliardě muslimů…

Jakýpak rasismus? Šest ku jedné pro barevné. Vzpoury na pochodu. V zemích severní a západní Evropy se tento násilnický trend projevil na jihu Evropy jako důsledek modernizace společnosti. Jedná se hlavně o omezení vlivu náboženství, růst vzdělanosti žen, kdy jejich finanční nezávislost snižuje význam manželství. Rozpad rodiny. Ženy dávají pracovní kariéře přednost před jejím založením. Průměrný věk matky při prvním porodu stoupl na 30 let, kariéra je zákon. Zvyšuje se podíl dětí narozených mimo manželství. Na Islandu jde o 66 procent nemanželských dětí, v Norsku 55 procent. Breivik také nebyl zrovna z nejšťastněšího sňatku... A ty konce... Bez Vietamců, Mongolů, Číňanů či muslimů a Romů by v Česku pořád umíralo víc lidí, než kolik se jich narodí. Hlavně barevní imigranti způsobili, že už tři roky po sobě se u nás narodí okolo 200 dětí víc, než kolik obyvatel Česka umře.

V zemích střední a východní Evropy je úhrnná plodivost hluboko pod hranicí prosté reprodukce: 1,4 dítěte na ženu. Pro Česko jde o hodnotu 1,5 dítěte, pro některé africké státy je to 8 dětí. Žasnu, když si vlastenci a xenofobové jako Landa, Sedláček, Edelmanová, Matásek, Vandas a další hrají na hrdiny, kteří levou zadní uhájí v Česku bílou rasu a nic než národ. Jak to chcete, vážení zvládnout? Češky nerodí v průměru ani dvě děti, tedy základ pro to, aby národ nevymřel po přeslici. Zavedete opět své "Norimberské zákony", abyste nahnali do plynu tentokrát místo Židů všechny barevné, kteří se jen otřou o bílou českou státní hranici? Zakážete sňatky bělošky s černochy, Číňany a muslimy, zrušíte přistěhovalectví? A co Schengenský prostor? A Euromed, který z demografického hlediska přijme na 60 milionů muslimů. Opět budeme mít republiku obehnanou ostnatým drátem...?

Kdo se chce vsadit, že za dvacet roků bude barevných obyvatel světa mnohonásobně víc než bílých Evropanů, i když, co je to "pravý běloch"...? Existuje vůbec něco takového? Na Valašsku se říká: Pravý Valach, je míšaný Valach. Napřed se totiž přes střední Evropu přehnali Keltové, Tataři, pak Turci, Švédové, Francouzi, Rusové, Uhři... Dokonce i příjmení Olšer pochází z francouzského Auger, když se asi jedna z mých praprapředkyň od Kyjova zapletla s vojákem z bitvy tří císařů u Slavkova...

Ale jdeme v matematické rošádě dál. V Africe, ve třetím největším světadílu, bylo za poslední století 70 státních převratů a 13 vražd představitelů nějakého státu, jichž je nyní tuším čtyřiapadesát. A v nich žije přes 960 milionů obyvatel. Při porodnosti v průměru šesti dětí to není nic mimořádného. A to v 1950 žilo mezi Casablankou a Kapským Městem “pouhých” 220 milionů obyvatel a v roce 1995 jich už bylo poprvé přes půl miliardy…

Ani běloši z USA nebudou mít na růžích ustláno. V roce 2050 budou tvořit pouze 46 procent americké populace, zbytek budou Afroameričané, Hispánci a Asiaté. Do roku 2050 se ve světě ztrojnásobí počet lidí, kterým je 85 let a více. Jejich počet by měl podle odhadů dosáhnout asi sto miliónů. Demografové mají jistotu. Očekává se, že jen v USA bude v půlce století žít na 440 miliónů lidí oproti dnešním 305 miliónům. Kdyby si Severní Amerika nezačala s otrokářstvím, nebyly by dnes USA v problémech, resp. její bělošská menšina. Rasismus vůči Afroameričanům je pouhým kopáním v křeči smrtelně zraněného koně. Proto už v roce 2042 nebudou stárnoucí Američané světlé pleti tvořit většinovou skupinu v populaci Spojených států.

A globálně? Bělochů zbude na planetě jen asi osmnáct procent. A neonacisté i skinheadi budou mít po svém “jednom národu” a “bílé rase”… Představme si, že proti sobě nastoupí na férovku barevní a bílí. Kdo by asi vyhrál. Připadá mi legrační, když se Landovi nacionalisté tlučou do prsou, jak existují jen oni jako bílá rasa. Prdlajs. Stačí se podívat na fotbalová mužstva Francie, Anglie, JAR nebo Austrálie. A to ještě nebyla řeč o atletech. Běhy na dlouhé tratě, sprinty, skok daleký, trojskok a další discipliny. Třeba basketbal... Černoši zcela jasně vévodí.

Svět se zmítá ve velkých problémech. Jakoby příroda zásadně ovlivňovala psychiku obyvatel země. Čím víc zemětřesení, tsunami, erupcí na Slunci a povodní, tím větší stres, deprese a frustrace, s níž roste agresivita lidí ve společnosti, na silnicích, v parlamentech, jedna hospodářská a potravinová krize stíhá druhou, válčí se na polovině zeměkoule, nezřídka též o vodu, hladomor sužuje čím dál víc a nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo být do budoucna nějak jinak.

Co tedy dál? Dá se civilizace, s přídomkem bělošská, zachránit? Těžko, a když, tak sotva. I kdyby bílé ženy začaly rodit v průměru devět dětí, bylo by už pozdě. Jedině, že bychom si vybudovali ve střední Evropě rezervaci pro bělochy a obehnali ji vysokánským plotem, jaké známe z Matiční ulice proti Romům či z Izraele jako ochranu před sebevražednými atentátníky. Ale co by z této absolutní izolace pro nás vyplynulo, netřeba rozepisovat…

Mým národům, pardon; mým nickům. Protože nečtete důsledně mé blogy, dovoluji si zprostředkovat svůj světnázor, totožný se slovy Josefa Škvoreckého v Torontu: 

“Multikulturalismus je velmi nebezpečná věc, která by neměla být podporovaná! Severní Amerika je proto tak veliká, že v ní splynuly národnosti celého světa, které spojuje jeden jazyk - angličtina. Je to ale něco jiného, než co dnes chtějí menšiny - aby každá etnická skupina měla svoji školu s vyučovacím jazykem jejich dávné domoviny. V Kanadě nikdo nikomu nebere jeho národnost, ani kulturu, ale protože jste se dobrovolně přesunuli do této země, musíte se přizpůsobit jejím pravidlům. Pokud někdo chce být Kanaďanem, musí se prostě stát jeho novou mateřštinou angličtina. A když chtějí rodiče, aby se jejich děti učily rodnému jazyku, mohou tak činit po škole třeba tak, jak to dělají české děti, jež mají vyučování češtiny v sídlišti Masaryktown...”

Existuje přísloví: Když jdeš nahoru, chovej se k lidem slušně, aby ses měl o koho opřít, až budeš padat z výšin své kariéry. A běloši už padají. A modlí se, aby mezi většinovými barevnými obyvateli došlo k zázračnému zvratu v myšlení, a aby zvolili filozofii, že všichni jsou si rovni, jelikož nezáleží na barvě pleti, ale na tom, jak se kdo slušně chová. A že si běloši otrokářstvím zavařili. Odpustí jim většina obyvatel planety, jejichž pleť není zrovna bílá? Bude nad věcí a shovívavá nebo se ke slovu definitivně dostane rabování, mačety a kolty proklatě nízko...? Nebude však pro nás platit, že pozdě bycha honit...? Není už pozdě na zpytování svědomí, když nepomůže ani naše submisivní poukazování na to, že nejsme rasisté, jelikož svědomí máme přece odjakživa úplně černé...

Inu, možná nám protekčně pomůže prezident USA, poprvé v historii kdysi rasistické země mulat, Barack Hussein Obama. Jestli se toho dožije…

http://olser.blog.idnes.cz/

čtěte také:

Malta: Proti africkým demonštrantom v záchytnom tábore zasahovali vojaci

Multikulturalita a hyperkorektnost zabíjí Evropu

Marseille: imigranti za bílého dne znásilnili třináctiletou dívku

Nehoráznost: Imigranti za sociální dávky v milionářské čtvrti

Do 20-ti let budou hlavní města Evropy islámská, říká expert

4562 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683