"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Omluví Alláh vraždu?

Autor: Karolína Kunstová | Publikováno: 9.8.2011 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Alláh je schopen omluvit téměř cokoli. Právo říká, že trest smrti je na místě při veřejném cizoložství doloženém čtyřmi svědky, ale muž musí být ženatý a žena vdaná. Pro svobodné je trestem bičování ( jak velké, to už je věcí názoru ).
 
Co však říci na to, že je - li žena znásilněna, je její povinností zemřít a nevrhat špatné světlo na rodinu? Přizná - li se žena, že byla znásilněna, chce soud čtyři svědky, kteří byli přítomni. Nemůže - li je doložit, bývá znásilnění chápáno jako přiznání k cizoložství a za to je trestem smrt.
 
Jak se s pravidlem srovnávají tzv. vraždy ze cti? Kolik mladých dívek je ročně v Evropě zavražděno jen proto, že odložilo závoj nebo si našlo neislámského přítele? Kolik žen zemře, když chce opustit svého tyranského manžela a nenechat se dál bít? Když manžel zavrhne ženu, je to v pořádku, ale žena musí snášet cokoli. Nemá podle islámu duši a je tedy jen chodícím inkubátorem na další muslimy, a - jaksi navíc - užitečným pracovním nástrojem.
 
V Evropě je přece jen malá šance, že se žena vymaní z moci islámu a přežije. V zemích, jako je Irák, je žena zabita z daleko méně závažných důvodů, například kvůli vzdělání. Chtěla bych zde připomenout Zeenu Al - Quisthtani. Jednu z nejlepších lékárnic v Bagdádu a rozvedenou matku několika dětí zastřelili útočníci jen proto, že nosila západní šaty a jako vzdělaná žena se angažovala v hnutí za práva žen. Její tělo bylo nalezeno výsměšně oblečeno do tradiční burky, kterou odložila a už nikdy nechtěla obléci, se závojem prosáklým krví.
 
Násilně umírají i děti za zločiny, které jsou pro civilizovaný mozek nepochopitelné. Lze vůbec akceptovat to, že desetiletá dívenka je dospělá a když se dopustí prohřešku proti islámu, je ukamenována? Mají naše děti umírat jen proto, že si odmítnou obléci závoj?!?
 
Islám není náboženstvím klidu a míru, jak se nám snaží imámové namluvit. Je náboženstvím krve, násilí a ponižování všeho nemužského a neislámského. Je náboženstvím dobyvačným. Nyní má na pořadu dne Evropu. Necháme se?
 
http://karolina-kunstova.blog.cz

2978 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď