"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Je islám náboženství poddajných lidí?

Autor: Karolína Kunstová | Publikováno: 6.8.2011 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Většina náboženství je pojmenována po lidech, kteří je založili, jako například křesťanství či buddhismus. Islám nikoli. Slovo "islam" znamená poddanství, ovšem nenechte se mýlit. Muslimové jsou poddaní pouze Alláhovi, ostatní lidé jsou naopak poddaní jim. Proto se i ten nejchudší muslim bude vyvyšovat nad jakéhokoli nemuslima.

Islám také znamená mír, jenže trochu jinak, než je obvyklé chápat mír v Evropě. Islámský mír je sjednocení všech pod jednotnou vírou a poslušností Alláhovi. Je nejmladším světovým náboženstvím, a také nejagresivnějším. Od svých oveček vyžaduje absolutní poslušnost, šíření víry doslova za každou cenu a občas i jejich život. Vzepřít se islámu znamená stoprocentní smrt. A často velmi, velmi ohavnou.

Korán jako svatá kniha je řazen do jednotlivých kapitol, súr. Řazení súr je zvláštní, ale ukazuje, jaký žebříček hodnot muslimové vyznávají. Pro ilustraci prvních pět - súra Fátiha ( otvírací modlitba ), súra rodu Imránova, súra krávy, súra ženy a súra stolu.

Alláh je také zloděj. Podívejte se, co se píše v koránu: "Abrahám nebyl křesťan ani Žid, ale poctivý muslim." Asi jsem úplně hloupá, ale jak mohl Abrahám být muslimem, když žil minimálně 1 500 let před vznikem islámu?

A další perla:"Jednoho dne jsem ti přinesl perfektní náboženství, a tím ti dokázal svou laskavost, a ty musíš jediné - vybrat si islám jako svoje náboženství."
Nevím, nějak mě nepřesvědčil, že mám volit islám. Co vy?

Pamatujte na jedno - islám je náboženstvím pro lidi, kteří chtějí ve jménu svého Boha násilím zotročovat a zabíjet nepoddajné. Jste vrazi? Odpověď je na každém z nás.
 
Článek poprvé vyšel na http://www.atllanka.estranky.cz/ 13. května 2007. Myslím, že na své aktuálnosti neztratil...
 

3732 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď