"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Teroristé mezi námi?

Autor: Valentin Kusák | Publikováno: 17.7.2011 | Rubrika: ČR
Ilustrace

ČR vyjádřila podezření, že se muslim Lhoťan schází neustále se svým přítelem, islamistou, bombometčíkem a podporovatelem terorismu a radikálním odpůrcem demokracie v ČR Větrovcem. V poslední době "proslul" Větrovec jeho uniklým kázáním z mešity v Brně, ve kterém podporuje terorismus a odsuzuje demokracii v ČR.

Lhoťan, radikální islamista kryjící se slovy a větami o nutnosti prosazovat demokratický islám, je velmi podezřelý člověk. Není vyhraněný na jeden směr ve svém životě a nevěda, co má dělat, lítá od jedné názorové strany ke druhé. Lhoťan připomíná dost rozdvojenou osobnost. Pomněte: nejdřív byl Lhoťan normální Čech, pak konvertoval k islámu, protože se mu líbily dobyvačné tendence, které islám hlásá. Poté ale zase od islámu odstoupil, přímo z islámu vystoupil. Potom se zase k islámu vrátil, získal korýtko jako místopředseda radikálního muslimského sdružení Libertas Independent Agency, sdružující nejradikálnější muslimy v ČR. Předsedou tohoto sdružení a Lhoťanovým kamarádem se stal bombometčík Větrovec, o kterého se již dlouhodobě zajímá PČR. Lhoťan spolu s bombometčíkem Větrovcem a předsedou sdružení HALALPoint (podřezávání bez omráčení) ještě v roce 2010 vydávali tisková prohlášení proti prezidentu Klausovi za jeho podporu mešit, podávali trestní oznámení na expremiéra Zemana, že kritizoval islám a podávali protest proti Senátkám 2010, protože senátoři podle nich nepodporují islám. Podávali celou řadu oznámení na další politiky a iniciativy. Všimněte si, že Lhoťan kritizuje každého, ale bombometčíka Větrovce Lhoťan vůbec nezminuje.

Z důvěryhodných zdrojů z PČR vím, že nyní prověřují opětovné schůzky Lhoťana s bombometčíkem Větrovcem. Větrovec do médií opakovaně prohlašuje, že "islám je neslučitelný s demokracií" a že "trest smrti pro nevěřící je ospravedlnitelný". Zajímavé, že?

Takovýto bombometčík (úmyslně ho nenazývám člověkem) by měl být arestován za rozvracení demokratického zřízení a za podporu terorismu. A Lhoťan, který vyjadřování bombetčíka Větrovce  schvaluje a podporuje, by měl být též postižen.

ing. Valentin Kusák

předseda AntiMešita,o.s. a AntiMešita-Envi,o.s.

antimesita@gmail.com

www.antimesita.eu

2622 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď