"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

NE ISLÁMU V PLZNI: Nesouhlasíme s konáním ARABFESTu

Autor: Tomáš Petráš | Publikováno: 6.4.2011 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Ve dnech 1. až 9. dubna probíhá v Plzni Festival arabské kultury s bohatým programem. Nabízí různé kulturní zážitky: obohatí nás svobodné středoevropany o arabský tanec, zpěv i kuchyni. Významnou částí festivalu je i vzdělávání - přednášky s tématy jako Lidská práva ve svaté zemi, Islám v Ázerbájdžánu a také o Rolích muže a ženy v rodině v kontextu migrace. Skvěle se vyvedl i pěkný plakát propagující akci, ukazující Plzeň jako krásnou zelenou arabskou oázu :)

Samozřejmě chápeme, že nám takto pořadatelé přinášejí milý pohled na islámskou (tedy arabskou) kulturu, ukazují možnosti její existence v našich zemích a propagují a rozšiřují zde takto islám se vším co k němu patří....:)

Bohužel je stále řada našich spoluobčanů (kteří zatím žijí svobodně, rovnoprávně a demokraticky) v těchto oblastech pravděpodobně dost nevzdělaná a existuje tedy šance, že u nich pořadatelé Arabfestu při propagaci islámu uspějí. I když už řada zpravodajských médií ukazuje islám a jeho činy v jasném světle, stále jej dnes mohou někteří důvěřiví a nekritičtí lidé z našeho kulturního okruhu přijímat a uznávat jako hodnotný systém.

Islám není hodnotný. Je středověkým systémem. Islám je proti základním lidským právům. Islám týrá ženy. Jak víme, islám je založený na nenávisti k ostatním "nevěřícím"...

Proti propagaci a šíření islámu v Plzni (a vůbec všude) byla založena facebooková skupina NE ISLÁMU V PLZNI, kde je k nalezení aktuální protestní akce. Jedná se o dopisní akci všem, kteří se Arabfest a propagaci islámu rozhodli podpořit a umožnili její konání na nejlepších místech v Plzni. Pokud nesouhlasíte s tím, že tuto akci podpořili, pošlete jim odmítavý dopis - pošlete dopis primátorovi města Plzně, ředitelce Studijní a vědecké knihovny, řediteli Západočeského muzea a řadě dalších.

Dopis i adresář naleznete na facebookové stránce v aktuálních událostech. Tím, že se díky nám všem takto vzdělají i ti, kteří festival podpořili, pomůžeme uchránit Plzeň a naše občany od dalších podobných akcí a pomůžeme tak zastavit šíření islámu už v zárodku. Pomůžeme zastavit to, že budou naši spoluobčané islám přijímat, to že budou umožňovat budování islámských center (tzn. mešit), to že budou naši spoluobčané pro přijímání islámských imigrantů, zamezíme vzniku muslimských ghett v Čechách, zamezíme rozkladu naší kultury.....

Přidejte se. Akce je v plném proudu.

Za NE ISLÁMU V PLZNI zdraví

Ing. Tomáš Petráš

zakladatel stránek

http://www.facebook.com/pages/NE-ISL%C3%81MU-V-PLZNI/192027390835081

http://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=192027390835081#!/photo.php?fbid=192027454168408&set=a.192027450835075.36581.192027390835081&theater 

6050 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď