"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Co udělat s neintegrovanými přistěhovalci? Co je poslat domů?

Autor: Bohuslav Janovský | Publikováno: 23.3.2011 | Rubrika: ČR
Ilustrace

Evropští politici se předhánějí v prohlášeních o selhání multikulturalismu. Žádný z nich se ale zatím neodvážil dotknout myšlenky, co s těmi miliony nepřizpůsobivých a neintegrovaných přistěhovalců v Evropě udělat. Jaká je pravděpodobnost, že se najednou začnou integrovat, učit jazyk domovské země, odhodí své "barbarské" zvyky, přestanou ohrožovat bezpečnost hostitelské země, zneužívat sociální systém, páchat nadprůměrně trestnou činnost a stanou se slušnými Angličany, Němci, Dány, nebo Čechy?

Nalejme si čistého vína. Pravděpodobnost, že se Pakistánci v Anglii po desítkách let života jako v Pakistanu, stanou anglickými gentlemany, je rovná nule. Stejně tak se nedokážou integrovat Turci v Německu, ani Marokánci v Holandsku. Když to nedokázali za desítky let, tak to asi prostě nedokážou nikdy! Co tedy udělat s lidmi, kteří integraci odmítají a možná jí ani nejsou schopní? Jak naučit pakistánského muslima, který jako "dobrý" muslim ví, že žena je "ménecenný tvor", chápat, že žena je podle naši kultury rovnocenná muži? Nijak, prostě to nejde. I na tango musí být dva...

Evropa má několik možností.

1) Nedělat nic a nechat problém "vyhnít". To je nejhorší, ale také asi nejméně pravděpodobná alternativa. Skončilo by to násilným konfliktem mezi agresivnímí přistěhovalci a domácím obyvatelstvem, které by svoji svobodu začalo bránit. Jsem si jist, že bychom vyhráli, ale nic takového v Evropě vidět nechci! Hlavně si ale myslím, že to voliči nedovolí. Jejich nálada a trpělivost se zcela změnila a podle toho začínají volit a dokonce i tradiční politický establishment (který ještě nedávno velebil multikulturalismus) se začíná bát o svá místa a začíná se přizpůsobovat těmto náladám.

2) Poslat je zpět domů. Pokud někdo žije a chce i v budoucnosti žít jako v Pakistanu, tak je jeho domov asi v Pakistanu a bude pro všechny lepší, když se tam vrátí. Bude žít podle svých zvyků a tradic, nebude se muset "pohoršovat" nad našimi zvyky (nezahalené ženy, demokracie, pití alkoholu atd), nikdo ho nebude trestat za podle našich zákonů barbarské skutky (bití žen, vraždy ze cti atd atd).

Bude to i dobrá zpráva pro naše evropská města. Zmizí nebezpečné čtvrti v Paříži, Londýně, či Rotterdamu. Poklesne riziko teroristických útoků, klesne počet prodavačů drog, pouličních násilníků a pachatelů další trestné činnosti. Evropské ulice budou bezpěčnější. Významně poklesne zátěž sociálního systému. (Ano, ekonomický přínos imigrantú ze 3 světa je v Evropě záporný a jejich podíl na čerpání sociálním systému velmi značný)

Tato varianta se tedy zdá jako pro všechny nejvýhodnější.

Jak toho dosáhnout? Nejlepší bude metoda cukru a biče!

Na jedné straně jim nabídněme "velkorysé" finanční podmínky na návrat do jejich vlasti. Stejně nás to nakonec vyjde nejlevněji.

Na druhé straně tvrdě začněme potírat přistěhovaleckou kriminalitu a dopadené kriminálníky deportujme po odpykání trestu do jejich vlasti. Přestanme tolerovat barbarské kulturní a náboženské zvyklosti a zvažme zákaz islámu v Evropě. (Proč bychom měli tolerovat ideologii, která hlásá nenávist k křestanům, židům a dalším nevěrcům - tedy nám Evropanům, když například zakazujeme hlásat národní socialismus!) Sociální dávky navažme na dobrou znalost jazyka, přijetí naší kultury a zvyků. Tím dostanou přistěhovalci volbu, když se budou Turci v Německu chtít stát tureckými Němci, budou se muset naučit německy, přijmout německé zvyky a podle nich žít, tak budou moci v Německu bez problému zůstat, jinak se budou muset vrátit do Turecka - do své původní vlasti.

Podobné řešení bude vyžadovat značnou politickou odvahu a rozhodnost. V opozici nebudou pouze oni přistěhovalci, kterých se to týká, ale i radikální levicové skupiny (Zelení a podobní exoti), které se nebudou štítit žádné hanebnosti včetně terorismu, ale máme na vybranou?!

3) Záměrně neuvádím onu oblíbenou levicovou modlu "sociální převýchovy/začlenění přistěhovalců". Soudruzi, podobné experimenty stály posledních několik desítek let miliardy a nepřinesly nic, stejně jako u nás s Cikány. Opakuji, z pravověrného pakistánského muslima britského gentlemana nikdy neuděláte, je mi velmi líto, ale pouze konstatuji skutečnost....Bude to stát jen zbytečně čas a peníze. Tedy nikdo Vám nebrání, aby jste se o něco podobného snažili sami ve volném čase a za vlastní peníze. Jen nás ostatní z toho vynechte!

Situace v ČR: Situace v ČR naštěstí není tak dramatická jako v Západní Evropě. Je to dáno strukturou neintegrovaných přistěhovalců (málo muslimů) a také jich tu máme naštěstí méně. Nicméně to neznamená, že bychom měli sedět s nohama na stole a kouřit doutníky. Přistěhovalci zatím sice u nás nepředstavují vážné bezpečnostní riziko z hlediska ohrožení země, ani vážnou zátěž pro sociální systém. Na druhou stranu jejich zapojení do mnoha druhů trestné činnosti začíná být alarmující a jejich celkový přínos pro naši zemi  negativní (to byl podle všeho vždy), většina z nich se ani po desítkách let života v ČR nenaučila jazyk a nepřijímá naší kulturu a zvyky. Také by bylo žádoucí se poučit z evropské zkušenosti a podobné problémy nedopustit. Naše svoboda stojí za obranu, nic lepšího není!
 

4930 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Měla by Británie vrátit Argentině Malvíny a Rusko Ukrajině Krym? Letos uplyne 40 od britsko-argentinské války o Malvíny (Falklandy). Měla by Británe Malvíny vrátit Argentině, tak jak požaduje vrácení Krymu Ruskem Ukrajině?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683