"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Hlavně se nelišit!

Autor: Karolína Kunstová | Publikováno: 19.3.2011 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Jakékoli vybočení z průměru je majoritní společnosti vždy podezřelé. Tím více, čím striktnější jsou zákony a zvyklosti a čím přísněji je vyžadováno jejich dodržování. Je jasné, že za drobnosti, jako jsou jiná barva očí či světlejší odstín kůže proti průměru, nebude penalizace nijak velká. Větší tělesné odlišnosti typu barva vlasů či ochromená končetina už jsou postihovány hůře.
 
Nejhůře jsou  trestány odlišnosti ducha, a to především ty, které se týkají sexu. Povolen je pouze manželský sex a manželství smí uzavřít jen jedinci různého pohlaví. Muž musí být vždy vedoucí a žena poddanou, jiná cesta není. Svazky osob stejného pohlaví nejsou povoleny, neboť za homosexuální orientaci je mezi vyznavači islámu vžitý trest smrti.

Pokud před sňatkem zhřeší muž s nemuslimkou nebo ženou, s kterou uzavře jen dočasné manželství na několik hodin, přimhouří Alláh obě oči a ještě se otočí. Zhřeší - li žena, je tvrdě ztrestána, tím hůře, pokud je to s jinověrcem. Panenství je jejím povinným vkladem do prvního manželství, dosud neprovdaná žena rovná se automaticky panna
.
Islám adoruje silného a zároveň poddajného muže. Silný musí být vůči životu a ženě, poddajný vůči Alláhovi. Nelze však oba povahové rysy nacpat do jednoho těla, proto buď sílu, nebo slabost musí předstírat. Alláh není čestným pánem, před kterým by se člověk s přímou povahou skláněl dobrovolně.

Z výše uvedeného plyne, že islám je ideálním náboženstvím pro submisivní, heterosexuální ženu nebo testosteronem přecpaného, jako had kluzkého macha. Většina populace však taková není... a proto v islámu trpí. Únik však není možný - jednou muslimem, navždy muslimem. Či mrtvým nemuslimem. A žít, žít se chce, právě proto, aby mohli žít, se z islámu chtějí vyvázat.

Žít v uzavřeném kruhu zamává s psychikou každého jedince. Nejvíce sebevražedných myšlenek vzniká právě v bezvýchodných situacích. Pak se nelze divit, že si kolem sebe omotají semtexový pás a jdou se odpálit. Nemůžou za to. Viníkem je islám. Jde o stejnou zoufalou obranu, jakou byly sebevraždy v koncentračních táborech. Není budoucnost. Tady už ne...
 

3154 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď