"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Francouzi se dožadují, aby Francie zůstala Francií !!

Autor: -bj- | Publikováno: 16.3.2011 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Multikulturalismus nastartoval ve francouzské společnosti štěpnou reakci, na kterou dnes není dost sociálních a jiných peněz, aby jí bylo možno uchladit. V tavícím multikulturním tyglíku dnes povážlivě stoupá teplota a každou chvíli hrozí „bouchnout“. Francouzi si své právo na Francii zřejmě budou muset vybojovat. 

Nový francouzský ministr vnitra Claude Guéant (UMP) nyní dopřál sluchu obyčejným Francouzům, a uznal za legitimní jejich požadavek, aby tváří v tvář islamizaci, Francie zůstala Francií. Implicitně tak připustil, že Francie čelí vážnému ohrožení své identity.

Ministr rovněž podpořil debatu o laickosti (nenáboženskosti) republiky, kterou plánuje 5.dubna spustit vládnoucí strana UMP prezidenta Sarkozyho. Budoucí vnitřní politika a voličské preference Francouzů patří jednoznačně ofenzívě vůči islamizaci, a UMP se tak snaží dohnat náskok vyhraněně pravicové Národní fronty Marine Le Penové. Ta jako jediná, je schopna Francouzům nabídnout rozhodné zastavení imigrace a islamizace země.

Multikulturalizmus posledních let francouzskou společnost zradikalizoval k nepoznání. Nic pro Francouze dnes neznamená tolik jako to, aby Francie zůstala Francií. V nastávajících prezidentských volbách je jasným favoritem protiislamizační Národní fronta, ještě donedávna plísněná jako extrémistická. Nyní budou muset plísnitelé obrátit nebo plísnit celý francouzský národ, Francouzskou republiku a demokratickou vůli obyčejných Francouzů.

Zdroj:

http://fr.reuters.com/article/topNews/idFRPAE72E0D020110315

http://www.lemonde.fr/politique/article/2011/03/15/claude-gueant-le-fn-ne-nous-sert-pas-de-boussole_1493265_823448.html

http://fr.news.yahoo.com/4/20110315/tts-france-immigration-gueant-ca02f96.html

http://tempsreel.nouvelobs.com/actualite/politique/20110315.OBS9690/l-ump-poursuit-vaille-que-vaille-son-debat-sur-l-islam.html

http://www.lepoint.fr/fil-info-reuters/les-francais-veulent-que-la-france-reste-la-france-dit-gueant-15-03-2011-1306600_240.php

http://www.rmc.fr/editorial/152517/les-francais-veulent-que-la-france-reste-la-france-dit-gueant/

http://www.boursier.com/actualites/reuters/les-francais-veulent-que-la-france-reste-la-france-dit-gueant-82488.html

http://www.guadeloupe.franceantilles.fr/actualite/france/les-francais-veulent-que-la-france-reste-la-france-dit-gueant-15-03-2011-116095.php

3190 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď