"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Bojovník proti mešitám: Děsím se statisíců muslimů

Autor: Prvnizpravy.cz | Publikováno: 20.2.2011 | Rubrika: Rozhovory
Ilustrace

PZ: Před časem jste založil občanské sdružení AntiMešity. Co je jeho cílem, co vás k založení sdružení vedlo?

Kusák: Cílem občanského sdružení AntiMešita ,o.s. je boj za udržení křestansko-židovských hodnot, kultury a demokracie vlastní pro Českou republiku. K založení občanského sdružení mne vedla poptávka ze strany mnoha lidí o určité zastřešení antiislamizačního hnutí. Nedílným faktorem také bylo, že občanské sdružení má při jednání se státní správou a samosprávou širší pole působnosti.

PZ: Jaká je nyní situace kolem hradecké "mešity"? Jak se k věci stavějí obyvatelé Hradce Králové?

Kusák: Dle mých posledních informací se muslimové rozhodli ve svém plánu výstavby mešity nepokračovat, protože nesehnali do konce roku 2010 potřebný milion korun. Do jaké míry je informace pravdivá, nevím, protože v prvních návrzích muslimové chtěli 15 miliónů Kč a navíc jsme ze zahraničních serverů zjistili, že muslimové o mešitě lhali jak médiím, tak i zastupitelům. Dne 21. 2. 2011 máme ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové diskuzi na téma Islamizace, kde se o mešitě v Hradci Králové bude hovořit. Předpokládám, že názor obyvatel města na mešitu bude stejně odsuzující jako v srpnu 2010.

PZ: Angažujete se i v dalších kauzách - mluví se o mešitě v Teplicích, v Ústí nad Labem, druhé mešitě v Brně apod.

Kusák: Bylo založeno občanské sdružení AntiMešita-Envi, o.s., které je zaměřeno na ochranu životního prostředí. Dle Stavebního zákona a Zákona o občanských sdruženích má občanské sdružení zaměřené na ochranu životního prostředí právo vstupovat do jednání o územním plánu a do stavebního řízení. A ve stavebním řízení a územním plánu se schvalují mešity. Nyní posílám dotazy na magistráty a městské úřady, aby nás informovali o plánech muslimů na výstavbu mešit v daných katastrálních územích.

PZ: Jak jste se vůbec k tématu islámu dostal a co vám na islámu vadí?

Kusák: Hlavním impulsem byla snaha muslimů postavit mešitu v Hradci Králové. Žiji v Hradci Králové 50 let a mešita pro mne byla nepředstavitelná. Děsím se budoucnosti, kdy dle tzv. Barcelonského procesu má do roku 2050 přijít do EU 56 až 80 miliónů migrantů, převážně muslimů. Na Českou republiku připadají, dle současných principů rozdělení, více než statisíce migrantů – muslimů. Teď jsou problémy s mešitami, za  tři až pět let může být mnohem hůře. Z výpovědi představitele muslimů v ČR plyne, že jiní představitelé muslimů v ČR podporují a schvalují terorismus, je zde podezření na financování muslimů v ČR z peněz souvisejících s terorizmem. V tomto směru jsem podal trestní oznámení, které šetří policie ČR.

PZ: Jsme svědky toho, jak i dosud konformní politici přiznávají, že koncept multikulturalismu selhal (Merkelová, Cameron, Sarkozy). Co by se tedy mělo dít dál? Jaká je alternativa, když muslimy už v Evropě máme?

Kusák: Je pěkná definice multikulturalismu „Multikulturalismus je zdvořilé ustupování agresivnímu hostovi, který vám přišel vybydlet domácnost." V Německu, Rakousku, Francii, Velké Británii a skandinávských zemích je velké procento muslimů a budoucnost zde nevypadá dobře. Nejprve musí být projekt multikulturalismu definitivně pohřben. Poté je nutné přijmout taková opatření – zákony, které znemožní  ještě větší islamizaci EU. Mám velké obavy, že situace mimo ČR je v EU velmi špatná, alarmující. V ČR stojíme při boji s islamizací na startovní čáře a nesmíme na startu ztratit tak, jak se to stalo v „západních“ zemích EU počínaje přelomem 50. a 60. let minulého století. Nesmíme být v roce 2060 tam, kde jsou nyní „západní země“ v roce 2010, padesát let od roku 1960.

PZ: Dovedl byste si představit odsun muslimů z Evropy do jejich původních zemí?

Kusák: Jistě si to umím představit u těch, kteří propagují právo šaría u soudů v EU, zabíjejí své dcery ve jménu cti rodiny, vyvolávají pouliční války, mají 12-krát vyšší kriminalitu než tradiční obyvatelé zemí v EU, neuznávají zákony zemí, které je - muslimy - milostivě přijaly.

PZ: Kandidoval jste za Suverenitu? Co vám to dalo za zkušenost?

Kusák: Že politika má svá zákoutí. V současnosti propaguji apolitičnost naší práce a jsem pro jednání napříč politickým spektrem.

PZ: Co říkáte na to, že jeden z kandidátů Suverenity v Brně byl údajně skrytý muslim.

Kusák: Jde o muslima Matouše, poutníka do Mekky, zaníceného příznivce Koránu. Dle zákonu Koránu, který umožňuje muslimům beztrestně lhát nevěřícím, pokud jde o dobro islámu, se Matouš domluvil s imámem, který mu posvětil, že se může (Matouš) vydávat za nemuslima, aby se dostal do zastupitelstva městské části Brno. Skutečnost, že za Suverenitu kandiduje muslim, byla široce diskutována mezi lidmi bojujícími proti islamizaci a existence Matouše na kandidátce dle mne Suverenitu poškodila. Korespondoval jsem osobně s manažerkou Volfovou, která mi říkala, že Matouš určitě muslimem není.

Děkuji za odpovědi

http://www.prvnizpravy.cz 
 

5160 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Francie orientuje EU a NATO na Čínu a na Rusko. Co vy na to? Francouzský prezident Macron v souvisl. se svojí návševou v Pekingu prosazuje orientaci EU a NATO na Rusko a Čínu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď