"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Alláh je mrtvý aneb Proč islám není náboženství?

Autor: Wendy Dnes | Publikováno: 12.2.2011 | Rubrika: Recenze
Ilustrace

Během naší cesty na tomto blogu se naše porozumění velkého nepřítele západní civilizace zvětšilo a časem i změnilo. Když jsme se snažili proniknout do cizí povahy islámu, spousta našich nadějí utrpěla. Některé byly krutě popraveny. Například mýtus o umírněném muslimovi - ten nebylo lehké opustit. Ale když odešel, myšlenka, že islám může být reformován (v tom samém smyslu jako judaismus nebo křesťanství) odešla brzy též.

Jistě, existují sekulární muslimové, ale když dojde na lámání chleba, oni zrovna nejsou ti, kteří rozhodují a vládnou v islámu. Navíc jejich kabát modernizace může mít smrtelné následky, pokud stanou před jejich vládci. Podívejte se na jakoukoliv zemi, kde vládne islám a uvidíte korupci a krvepolití. Nejsou to jenom hranice oněch zemí, které jsou plné krve: jejich občané v nich nežijí, nemůžou žít tak, jak žije podle západu někdo se základními lidskými svobodami.

V islámu převládá Právo a to není milosrdné. Ani spravedlivé. Všichni známe příklady, kdy se aplikovalo právo šária, ve kterém je znásilněná žena zbita autoritou za její "hříchy. Tohle právo může být překrouceno do preclíků, u kterých by se Jesuita červenal. Z Washington Times přichází zpráva  http://www.washingtontimes.com/news/2011/jan/19/al-awlaki-says-al-qaeda-in-dire-need-of-money/ , která nemůže překvapit nikoho, kdo islám již déle studuje:

Nejnovější vydání anglické verze internetového časopisu Al Kajdy obsahuje článek, který nabízí islámské ospravedlnění extrémistů, kteří okrádají nemuslimy, aby se mohla financovat jejich aktivita...

Ano, i tyto noviny jim říkají "extremisté." Kvůli smutným zkušenostem už nemůžeme věřit ani slovo. Jsou to teroristi, hlupáku. Krást ve jménu Alláhovy Ummy je v pohodě, podle těchto teroristů a podle mnohých, mnohých umírněných muslimů, kteří podporují tuto kauzu.

Nyní se objevuje kniha, která přesně vyjadřuje to, k čemu jsme v Gates of Vienna dospěli.

Rebecca Bynum to vystihla v knize Alláh je mrtvý aneb proč islám není náboženství.

Už dlouho jsem to říkal, a tak je vzrušující, že někdo napsal knihu, která systematicky odhaluje to, co nám trvalo tolik let pochopit: Islám je totalitní systém, který má vypadat jako náboženství a obluzuje mnoho jeho věřících. Ve skutečnosti je islám vězení - a ti, kteří z něho zkusí odejít, to dobře vědí.

Zajímalo by vás, co by se stalo, kdyby v islámu už nebylo odpadlictví? Kolik věřících by zůstalo v systému? Hlavně kolik žen by zůstalo, kdyby byly svobodné (opravdu svobodné a bez fyzických následků)

Alláh je mrtvý má vyjít v únoru, ale lze objednat na Amazonu už teď. Pre-recenze od Hugha Fitzgeralda z The New English Review:

Pro mnohé má slovo náboženství okamžitý respekt. Z amerického pohledu toto slovo znamená nejdůležitější ochranu Ústavy. Ale je ideologie  islámu přesně nebo nápomocně definována jako náboženství? Je toto slovo, tak jak je mu rozuměno v západním světě, správně aplikováno na islám, nebo pomáhá schovat skutečnost, které musíme porozumět? Tyto otázky klade Rebecca Bynum, na tyto dotazy nabízí odpovědi v tomto prvním knižním pátrání po tom, jak nejlépe správně popsat nebo definovat islám  ...

Konečně to někdo udělal! Tím myslím, že nám dal definici utopistického schématu, kde je odstraněno náboženské předstírání a zkoumá se jen nepříjemná realita. Všechny Utopie jsou nedomyšlené, ale žádná není tak brutální jako tahle.

.... Na Amazonu je kniha popsána takto:

…Bynum trvá na tom, že současný status islámu jako náboženství současně s ostatními náboženstvími, je chyba. Islám je podle ní jako ptakopysk s kachním zobákem a systémem víry, navrhuje, abychom ho podle toho hodnotili, jako hybrid nábožensko-společensko-politicko-věřícího  systému. Také připomíná západnímu světu, co náboženství vlastně je, ne to, čemu se říká náboženský fundamentalismus dle karikatur moderních analystů. Bynum dává politikům mocný nástroj na islám. Doufejme, že mu bude rozuměno, že bude pochopen a užit.

Hned jak kniha vyjde, očekávejte o ní článek.

Bojovat můžeme víc efektivně, když máme jméno nepřítele.  Proto můžeme s relativní jistotou říct, na základě důkazů, že islám je politický systém zločinu s fasádou  systému víry plné zbožných pravidel. Trošku se podívejte do historie o zbožnosti, když zabíjeli židy, najdete dějiny plné krve za tou fasádou.

Není divu, že islám ničí veškeré dějiny, kromě těch, které sám píše.

Není divu, že vyhrožuje smrtí komukoliv, kdo říká něco jiného.

Není divu, že už tolik lidí zemřelo na tento mor, který postihl lidstvo.

Děkujeme, paní Bynum.

http://gatesofvienna.blogspot.com/2011/01/allah-is-dead-why-islam-is-not-religion.html

přeložila Wendy Dnes

5140 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?Česka vláda se potichu připravuje na cenzuru ve jménu boje proti desinformacímProč Západ tak touží po vyvolání dojmu o ruském útoku? Aby ospravedlnil vlastní útok na Rusko?Rozdíl mezi desinformací a realitou je pár měsíců, aneb jak nám tvrdili, že vakcinace nebude povinná

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď