"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Švýcaři chtějí eliminovat imigranty již na zahraničních letištích

Autor: -bj- | Publikováno: 11.2.2011 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

 

Příkladná švýcarská úřední důslednost přece jen ještě nevymřela. Sociální proti-imigrační tlaky a masové proti-islamizační iniciativy vláda nemůže přestát jen nečinným omlouváním. Spolkový úřad pro migraci nyní rozjíždí akci asistence švýcarských pasových úředníků na zahraničních letištích, kteří mají odhalit potenciální ilegální imigranty a zneuživatele azylu již v zemi odletu. Tak jako již po dlouhá léta izraelská společnost EL-AL s sebou vozí bezpečnostní imigrační úředníky, vydávají se nyní i Švýcaři podobnou cestou.

Švýcarský Spolkový migrační úřad otestoval – konkrétně na káhirském letišti - projekt asistenčních pasových úředníků, kteří by napříště měli napomáhat svým zahraničním kolegům v inkriminovaných částech světa odhalovat potenciální ilegály a azylanty, cestující na falešné doklady a víza. Ilegálové by tak napříště měli být odhaleni ještě v zemi původu, a vůbec nebýt vpuštěni na palubu letadla.

Spolkový imigrační úřad si od projektu slibuje vysoké úspory peněz daňových poplatníků, neboť zamítnutí žádosti o azyl a deportace jednoho ilegála přijde v průměru na 10 tis. švýcarských franků.

Bravo!

 

Zdroj:

http://www.aargauerzeitung.ch/blaulicht/bund-will-einwanderung-schon-an-auslaendischen-flughaefen-stoppen-104553760

http://www.nzz.ch/nachrichten/politik/schweiz/bund_will_einwanderung_schon_an_auslaendischen_flughaefen_stoppen_1.9456995.html

http://www.luzernerzeitung.ch/nachrichten/politik/schweiz/art331,76408

http://www.bluewin.ch/de/index.php/22,373235/Bund_will_Einwanderung_schon_an_ausl%C3%A4ndischen_Flugh%C3%A4fen_stoppen/de/news/inland/sda/

http://www.volksblatt.li/Default.aspx?newsid=121435&src=sda&region=ch

http://www.zsz.ch/sda/storys.cfm?vID=10.02.2011%2017:43:30

http://www.tagblatt.ch/nachrichten/politik/schweiz/schweiz/art331,1686481

2040 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď