"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Exkluzivně: Ministr k imigrační a energetické krizi

Autor: -bj- | Publikováno: 20.10.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó poskytl exkluzivní rozhovor rakouskému serveru Exxpress.at na téma imigrační a energetické krize.

V rozhovoru popsal, jak Maďarsko, poučeno rokem 2015, nyní úspěšné brání vnější hranici EU v činné součinnost se soudními Rakouskem, Srbskem a Rumunskem, přičemž odráží desítky nájezdů ilegálních narušitelů denně. Joko příčinu a stále velmi nebezpečný přístup k imigraci spatřuje mainsteam EU, který, ač se mnozí politici za posledních 6 let již poučili, je stále pro imigraci. Nezodpovědná prohlášení některých evropských politiků si imigranti ve třetích zemích pak nutně musí vykládat jako pozvání.

Pokud jde o energetickou krizi, maďarský šéfdiplomat zdůraznil jednu z nejpádnějších příčn, a to podcenění trhu bruselskými elitami ve vizi zelených zítřků. Svádět před svými občany všechno na Rusko je sice politicky nejschůdnější, ale nikoli pravdivé tvrzení. Maďarsko bylo ve stejné situaci jako ostatní Evropa, a ještě v září si v Rusku dojednalo dodávky plynu na 15 let. Navíc diponuje i jádrem, takže země je nyní energeticky zabezpečena. My jsme si svůj domácí úkol splnili, sumarizoval Szijjártó.

Proč ne EU a ostatní Evropa..? Kdyby Brusel v září hromadně sjednal dodávky plynu pro celou EU, měl by to ještě levnější než Maďarsko. Totální zabedněnost vůči realitě, totální selhání. Občané i podniky to růžobrýlé věrchušce zřejmě ještě spočítají...

zdroj+video:

https://exxpress.at/ungarns-aussenminister-um-20-15-uhr-mainstream-in-eu-ist-fuer-migration/ 

Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost!

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

975 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny? Rusko požaduje zastavení rozšiřování NATO. Británie a USA stupňují své výhrůžky a v rámci NATO vysílá zbraně a kontingenty k ruským hranicím. Ukrajina se dovolává pomoci proti "arcinepříteli" Rusku. EU je ve vleku USA a Brtánie. Kdo bude příp. vinen za rozpoutání války kolem Ukrajiny (jak se to teď najednou překrucuje u 2. sv.války)?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683