"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Sarkozyho strana nasazuje do volebního boje protiimigrantské zbraně

Autor: -bj- | Publikováno: 21.1.2011 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Střet kultur v multikuturních zemích západní Evropy má  již jasné kontury a dostává se na pořad dne největších politických stran jako klíčové téma. Politiku a volby dnes určuje a rozhoduje jediné kardinální téma – imigrace a islamizace.

S úbytkem voličů a jejich přechodem k patriotistické Národní frontě vedené marine Le Penovou nasazuje i Sarkozyho strana UMP (Svaz lidového hnutí) do politického boje protiimigrantské a proti-islamizační zbraně. Není to o tom, že bychom si nechali Národní frontou vnutit (protiimigrační a protiislamizační téma), ale shledali jsme, že náboženská otázka (islamizace) je všudypřítomná (!!!), konsatoval generální sekretář UMP Jean-Francois Copé.

Představitel Národní fronty Aliot vyjádřil uspokojení nad tím, že se téma z pravicově-extrémistického spektra stává legitimním ústředním mainstreamovým tématem, nicméně prohlásil, že Národní fronta v něm má před UMP velký náskok.

A Socialisti (PS), aby nezůstali pozadu, kritizovali UMP i Národní frontu, že pod rouškou prosazování zásady nenáboženskosti (laicité) Francouzské republiky v zemi šíří klima islámofobie, a že rovněž oni, Socialisti, ještě ukáží, co nenáboženskost znamená pro ně.
A tak je ve Francii co sledovat a na co se těšit. Nicméně zřejmě ani to nestojí českým médiím za řeč. A asi zase jednou uvidíme, za koho své Čecháčky mají. Inu zatím se zdá, že za nikoho chytrého.
 

zdroje:
http://derstandard.at/1293371124114/Sarkozy-will-mit-Islamthema-punkten
http://news.orf.at/stories/2037469/
http://www.lefigaro.fr/politique/2011/01/17/01002-20110117ARTFIG00683-debats-a-l-ump-sarkozy-fixe-les-regles.php
http://diepresse.com/home/politik/aussenpolitik/626832/Sarkozy-macht-Islam-zum-zentralen-Wahlkampfthema
http://www.europe1.fr/Politique/Cope-reorganise-la-prospective-de-l-UMP-377105/
http://www.reconquista-europa.com/showthread.php/57155-Sarkozy-will-mit-Islamthema-punkten?p=200198#post200198
 

2381 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Video: Turci ve Francii uspořádali trestnou výpravu na ArményFrancie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění FrancouzůV Saúdské Arábii napaden francouzský konzulátIslámista podřezal a pobodal věřící v katedrále v Nice!

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Dánská premiérka povede razii na ‚nezápadní‘ mladíky obtěžující rodilé DányProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Biden lhal! VIDEO, které už nejde zastavit. Bomba pár dní před volbami„Jsem v p*deli.“ Já prodal i pozemky po babičce. Ani na jídlo nemám. Mě řeší psychiatr. Sebevražda? Čechům covid bere vše, roste zoufalství
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď