"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Sabaditsch-Wolffová: Už nemáme moc času

Autor: Wendy Dnes | Publikováno: 6.1.2011 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Ve dnech 18. až 23. prosince 2010 se konala v Paříži akce “Assises contre l’islamisation de l’Europe” – Manifestace proti islamizaci Evropy. Celkově se jí zúčastnilo 1200 lidí, budova byla opravdu plná, pozdě příchozí už nemohli být puštěni dovnitř. Byla to největší sálová protidžihádistická akce, jaká se kdy v Evropě pořádala.

Elisabeth Sabaditsch-Wolff, Oskar Freysinger ze švýcarské Lidové strany, René Stadtkewitz z Die Freiheit (Svoboda), and Timoz Holandské obranné ligy (Dutch Defence League) nechyběli mezi mluvčími na této akci.

Výňatek z proslovu paní Sabadisch-Wolff:

(...)

"Musíme si připomínat, že arabsky se ´poddanost´ řekne ´Islám´. Když bude v Evropě žít víc muslimů – a nemusí jich být majorita populace, stačí 15 až 20 procent – budeme žít pod islámským zákonem, ne pod zákony, které máme nyní.

Už nebudeme mít ústavní práva. Naše práva budou předepsána šáriou. Ženy budou, technicky vzato, movitostmi mužů. Křesťané a židé budou vyhnáni nebo donuceni konvertovat k islámu. Ateisté či homosexuálové budou zabiti.

EU tato slova považuje za „slova nenávisti.“ Podle některých je toto rasismus a xenofobie a za tato slova můžu být obžalována.

Ale ve skutečnosti je to holá pravda. Každý, kdo si prostuduje historii, je může potvrdit. Každý, kdo si přečte Korán a hadíthy, Sunnu proroka.

Běžně dostupná pojednání o islámském právu potvrzují, že můj popis není „nenávistný projev“, ale spíš obyčejný a přesný popis principů islámského práva.

Začíná být jasné, že když se hlásá pravda o islámu, je to dnes považováno za „pobuřování k nenávisti náboženství.“

Začíná být jasné, že nemuslimové, kteří odhalují principy práva šária veřejnosti, „pomlouvají náboženská učení.“

Pokud pokorně přijmeme tato pravidla, potom se podřizujeme nastolení práva šária v našich vlastních národech. Já osobně nehodlám tiše sedět, zatímco se toto stane.

Nechci, aby dcerka žila pod právem šária. Už nemáme moc času. Pokud já i vy neplánujeme svou budoucnost v islámu, pak musíme nyní promluvit. Pokud si přejeme zachovat právo na svobodu slova a tisku, pak jich musíme využít. Přála bych si, aby se toto nemuselo nyní stát. Ale už se stalo. Musíme plně využít čas, který nám zbývá.

Děkuji vám.“

Více článků v anglickém jazyce zde:
http://europenews.dk/en/node/28145
http://gatesofvienna.blogspot.com/2010/10/court-date-for-elisabeth-sabaditsch.html
http://english.savefreespeech.org/ – webová stránka speciálně vytvořena pro podporu Elisabeth Sabaditsch-Wolff
http://www.hudson-ny.org/1596/sabaditsch-wolff-lawfare-austria

přeložila Wendy Dnes 

3332 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď