"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jak zastavit stavbu mešity? Prasetem

Autor: Wendy Dnes | Publikováno: 28.12.2010 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Seville, Španělsko - Skupina muslimů koupila pozemek, na kterém plánovala postavit mešitu. Jenže jistá skupinka Španělů neměla zájem, aby v jejich sousedství stála mešita. Vymysleli tedy velmi elegantní řešení.

Protože islámské právo zakazuje stavění mešit na půdě poskvrněné prasečí krví, skupina Španělů pohřbila prase na pozemku určeném ke konstrukci mešity. Všem to poté oznámili. Muslimové vzápětí opustili veškeré plány na stavbu mešity.

V Israeli se tato strategie používá od roku 2004. Ve všech autobusech údajně uschovají prasečí sádlo a pokud dojde k sebevražednému atentátu, atentátník na sebe bere riziko, že ho prasečí sádlo potřísní a on se tak podle muslimských tradic nedostane do ráje. Israelské autobusy jsou od té doby bezpečné.

Tomu říkám řešit to hezky a mírumilovně, což by mohli muslimové ocenit, když tedy patří k originálnímu náboženství míru a tolerance...

http://my.telegraph.co.uk/thereturnofgl/grumpylarry/1291/how-to-stop-the-muslims-building-their-mosques/

volně přeloženo

přeložila Wendy Dnes 

19127 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď