"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Francie: Ilegální imigrace musí být omezena!

Autor: -bj- | Publikováno: 9.12.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

 

To, že multikulturalizmus a imigrace znamená konec Evropy, jak jsme ji po staletí znali, netuší snad už jen ten největší prosťáček. Evropské země nyní vynakládají nemalé úsilí a prostředky na omezení imigrace, aby masové zkázonosné multikulturní nařeďování kontinentu alespoň zpomalily. Evropskou zemí, která - dnes již trpně - absorbuje každoročně nejvíce imigrantů, je Francie. O svrablavém tématu ilegální imigrace poskytl tento týden deníku Le Figaro rozhovor francouzský ministr vnitra Brix Hortefeux.

Ministr Hortefeux v boji s větrnými mlýny nezákonné imigrace jasně vytýčil ofenzívní linii: „Ilegální Imigrace musí být omezena a bude omezena! K nové mobilizaci v boji proti kradmé nelegální imigraci se sejdu již v pondělí se všemi policejními prefekty země“.

Ministr dále uvedl, že za poslední tři roky již bylo ze země nuceně deportováno více než sto tisíc imigrantů, přičemž náklady na jejich „odsuny all inclusive“ nepřesáhly čtvrt miliardy eur, nepočítaje v to úspory nákladů, které by připadly na jejich další zdržování se v v zemi.

Nicméně ani toto nestačilo zvrátit trend narůstající imigrace, která jen za letošní rok vykazuje ve Francii nárůst 8%. V zemích s méně ofenzívní imigrační politikou je však meziroční nárůst příchozích imigrantů ještě podstatně vyšší. Francie za minulý rok registrovala bezmála padesát tisíc nových žadatelů o azyl! V tomto smyslu se azylový systém musí v celoevropském měřítku zpřísnit, aby nedocházelo k jeho zneužívání a přetěžování.

 

Zdroje:

http://www.interieur.gouv.fr/sections/a_la_une/toute_l_actualite/immigration/brice-hortefeux-au-figaro-immigration-illegale

http://www.lefigaro.fr/politique/2010/12/07/01002-20101207ARTFIG00642-l-immigration-illegale-doit-baisser-et-elle-baissera.php

http://www.liberation.fr/societe/01012306838-l-immigration-illegale-doit-baisser-et-elle-baissera-promet-hortefeux

http://www.lepoint.fr/societe/hortefeux-l-immigration-illegale-doit-baisser-et-elle-baissera-07-12-2010-1272295_23.php

http://fr.news.yahoo.com/82/20101208/tfr-brice-hortefeux-l-immigration-illgal-4abdc0f.html

http://www.lemouvementpopulaire.fr/actualites/Brice-Hortefeux-l-immigration-illegale-doit-baisser-et-elle-baissera--8328.html

http://www.20minutes.fr/article/635611/societe-brice-hortefeux-l-immigration-illegale-doit-baisser-baissera

3756 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď