"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kdo bude co v mutikulturalizmu podřezávat

Autor: -bj- | Publikováno: 9.12.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V ruských metropolích notně rozjitřilo společenské nálady podřezávání zvířat muslimy na veřejných prostranstvích na svátek Kurban bajram (Obětní hod). Vznikla i legislativní iniciativa na jejich zákaz, který ovšem nebyl přijat.

Podle šéfa ruského Institutu pro politiku a náboženství Ignatěnka „přílišná tolerance vede k absurditě.“ Navíc, značnou část imigrantů v Moskvě i Petrohradě tvoří ilegální imigranti, kteří už jsou sami o sobě výzvou pro právní řád Ruské fedrace. Nehledě na to, mnozí imigranti chovají negativistické cítění k právnímu a kulturnímu řádu země, v níž hostují. V zásadě by mělo platit, že pokud imigranté nechtějí nebo nemohou ctít kulturně-právní pořádek země, v níž hostují, měli by být odejiti. K tomu je tu justice i policie, a ani zákonodárci by neměli jednat vyhýbavě.

Pokud jde o veřejné podřezávání zvířat, pokračoval Ignatěnko, při bezbřehé toleranci můžeme dopadnout tak, že o Vánocích budou na Palácovém náměstí muslimové podřezávat berany a velbloudy, Ukrajinci vepře, (Češi kapry) a Vietnamci nahánět psy. To je totiž jejich národně-kulturní jídelníček.


zdroje:
http://www.portal-credo.ru/site/?act=authority&id=1326
http://www.i-r-p.ru/page/stream-event/index-25262.html
http://www.regions.ru/news/islam/2314976/
http://i-r-p.ru/page/stream-event/index-26585.html
http://i-r-p.ru/page/stream-event/index-26590.html
 

2474 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď