"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Neplete si Británie toleranci se slabomyslností?

Autor: -bj- | Publikováno: 30.11.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Tolerantní multikulturní Velká Británie, která za poslední půlstoletí do sebe pojala kdejaké svobody, náboženství, ideologie či světonázor, stojí dnes na pokraji střetu kultur, respektive jejich nositelů.

Na jedné straně jsou tu zastánci svobody projevu a vyžití, která jde až k vystavování na odiv svého intimního života, a na druhé straně je tu zbytňující kultura islámu, která káže sodomisty kamenovat. Příkladem toho jsou učebnice pro muslimské prvňáčky, kde se děti hned zčerstva učí, jak se usekává ruka (za krádež), že židé přeměňují na opice a prasata či jak kamenovat za zmíněnou sodomii. Zbývá snad už jen legitimizovat lidožroutství...

Začíná být až příliš jasné, že pokojné soužití tak antagonisticky protikladných kultur se konat nebude. A Evropa na to vše jen tupě zírá nejapným slaboduchým pohledem a snaží se vetřít do přízně imigrantů nejrůznějšími poníženými ústupky. Nespletli si snad Britové toleranci se slabomysností? V zemích přistěhovalců se totiž ponížená servilita nazývá bez servítků – slabošství. A jemu adekvátně se s ním zachází.

zdroje:
http://www.newsinfo.ru/articles/2010-11-24/item/743740/
http://mnenia.zahav.ru/ArticlePage.aspx?articleID=14232
http://www.dailymail.co.uk/news/article-434722/Muslim-school-rip-textbooks-teach-hatred.html

2766 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď