Včera mi napsal jeden známý, který pracoval v ono památné 11. září v bance kousek od World Trade Center v New Yorku a celou tragedii osobně zažil. „….asi si budeme muset počkat na další podobnou katastrofu, aby se ti současní chytráci v Bílém domě probrali z politicko korektního opojení komunitních poradců (předchozí zaměstnání pana Obamy) na předměstí Chicaga a začali brát hrozby muslimských teroristů zase vážně…“

Bohužel musím mu dát za pravdu, asi opět budeme potřebovat nějakou velkou katastrofu, abychom si uvědomili, že Západ má v islámu a muslimech agresivního nepřítele, nikoliv kulturní obohacení!

Tady je pro zajímavost link na řeč, kterou pronesl G. Wilders v New Yorku na protestní akci proti stavbě muslimské mešity kousek od Ground Zero.

Minulý týden jsem v hotelu sledoval nějaké zahraniční televize (CNN, ZDF, BBC) a byl jsem v šoku, jakou pozornost věnují světoví politici „nějakému“ pastorovi z nějaké malé církve, který chtěl 11/9 spálit korán… vážně jsem žasnul, když se k podobnému tématu musí vyjadřovat ministryně zahraničí USA  H. Clintonová, či německá kancléřka Merkelová….to jste se z té politické korektnosti a multrikulturnosti již úplně zbláznili?

Jestli si nějaká tlupa muslimů v Indonésii a  i jinde demonstruje, tak je nechte, ať si demonstrují… U nás máme svobodu a ta znamená, že občas musíme vyslechnout i názory, které se nám nelíbí a jestli s ní muslimové mají problém, tak je to jejich problém, ne náš! To se musíte vyjadřovat k prohlášení každého bláznivého pastora? To nemáte něco důležitějšího na práci? K nápadu toho pastora jen doplňuji, souhlasím, že korán je špatná kniha. Svobodní lidé ale knihy nepálí (to dělají totalitní a teokratické režimy), svobodní lidé si z nich budu raději dělat legraci, nebo je dají do sběru.

Na pobavení ještě poslední „příspěvek“ německých Zelených k integraci přistěhovalců v Německu. Zelení navrhují, aby do roku 2021 bylo nejméně 10 procent státních zaměstnanců tvořeno přistěhovalci, včetně těch na nejvyšších postech… mám proto hned několik konkrétních rad podle jakého klíče by se mohla ona místa obsadit...

Ministr pro práva žen – ortodoxní muslim z východního Turecka

Ministr školství – marocký radikální imám

Dohled nad zneužíváním sociálních dávek by mohl mít na starosti třeba nějaký přistěhovalec z Ghany….

V té souvislosti mě hned napadlo, jak pěkně by se to dalo aplikovat u nás.

Například drobnou kriminalitu by mohl mít na starosti rumunský Cikán, úřad pro lidská práva by po p. Kocábovi mohl vzít nějaký pravověrný muslim z Pákistánu, agendu na potírání padělků značkových výrobků by asi nejlépe zastal nějaký vietnamský trhovec. Věřím, že by nás to „všechny pořádně obohatilo“…

Smích totiž prodlužuje život, škoda, že oni Zelení podobné nápady myslí zcela vážně…. Udělat kozla zahradníkem, je opravdu „super“ nápad.

Pěkný den všem.

jansky.blog.iDNES.cz