"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Miliony Pygmalionů

Autor: Karolína Kunstová | Publikováno: 30.10.2010 | Rubrika: Islám
Ilustrace

Moderní společnost si stěžuje, že ženy jsou degradovány do role krásných, bezduchých loutek. Klade se důraz na míry, jichž dosáhne po úporné snaze jen velmi málo žen, na míry bezdětných, mladých dívek. Většina ženské populace těchto měr nikdy nedosáhne a často ani díky odlišné stavbě těla dosáhnout nemůže. Stačí jen robustnější kostra, a z kýžených devadesáti je rázem sto centimetrů bez jakéhokoli nadbytečného tělesného tuku.

Žena ze západu má však vždycky možnost volby. Chce - li studovat, nepotřebuje svolení mužských příbuzných a rozhoduje se sama, co a kdy se bude učit. Chce - li se vdát, má na výběr ze spousty mužů, s kterými se smí setkat, prohlédnout si je, pohovořit si s nimi a v případě sympatií se s nimi scházet dále, dokonce žít bez oddacího listu, aniž by za to zaplatila životem. Muslimka tuto možnost nemá.

U dívčích škol v striktním muslimském světě se sjíždějí potencionální ženichové. Je to naposledy, co tyto dívky vidí bez závoje, tak touží vybrat si tu nejkrásnější. Často jde o postarší muže, kteří již jednu nebo dvě manželky mají, ale jsou dostatečně bohatí na to, aby si stáří osladili křehkou krásou dospívající dívenky, a chtějí jen to nejlepší. Spousta dívek se provdá před patnáctým rokem, ve věku vhodném spíše pro čtení dětských knih a hraní na honěnou, než pro manželství a těhotenství.

Také dietologie je frekventovaným tématem, o to více, že v poušti není příliš příležitostí pěstovat zeleninu a ovoce, a arabské jídlo se tak po staletí sestávalo z masa, datlí, obilnin a luštěnin, mléka, jogurtu,a koření. Jde o nutričně poměrně vyhovující výživu, bohužel arabská kuchyně je také proslavená svými přeslazenými cukrovinkami, jako je chalva, v níž se snoubí spousta oleje, ořechů a cukru. S minimálním pohybem, neboť arabské ženy necvičí - není to ženské a ve čtyřiceti stupních Celsia se cvičit ani nedá - se jedná o ideální dietu na zvýšení tělesné váhy.

Arabská žena je také velmi vděčným zákazníkem plastických chirurgů. Nemluvím teď o nápravné plastické chirurgii, kam patří třeba poúrazová plastika jizev, ale o estetické chirurgii. Pro dosažení dokonalé krásy, aby se líbila stále svému pánu, je dobrý každý prostředek. Jde totiž o víc, než o dokonalou krásu. Jde o život.

Žena se musí svému muži neustále líbit, být upravená a přívětivá. Jinak riskuje zapuzení, a je - li zapuzena, velice těžko se znovu provdá. Většinou se musí vrátit k rodičům, neboť žít sama je těžký hřích. To v lepším případě. V tom horším je rovnou zavražděna, jako se to dosud děje v Indii, aby se nemuselo vracet věno. V Saudské Arábii je navíc "nehoda" a smrt ženy prohlášena většinou za sebevraždu, i když jde o úmrtí, které by "na západě" skončilo na stole vyšetřovatele.

Žena muslima málokdy ví, na čem je, a nejistoty je mnohem víc než jistot. Jediná jistota je totiž to, že jakýkoli muž je nad vámi a jedná - li se o manžela, je nutno ho poslouchat jako Boha. Žena nemá duši a Alláhem se tedy stává její pozemský Bůh. Manžel. 
 

2357 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Francie: Islámo-fašizmus ven !Karikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění FrancouzůVideo: Turci ve Francii uspořádali pogrom na ArményV Saúdské Arábii napaden francouzský konzulátIslámista podřezal a pobodal věřící v katedrále v Nice!

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Zvítězí Trump a do roku 2027 „dojde v USA k něčemu na způsob revoluce,“ tvrdí autor překvapivě se naplňujících předpovědí. Jestli si myslíte, že rok 2020 je příšerný, tak jen počkejte na rok 2024. Ještě jste nic neviděliHlava uříznutá muslimem v kostele, ale motiv je prý stále neznámý...

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Němcům jsme nic neukradli, nic jim nedluhujeme. Naopak je to Německo jako nástupnický stát hitlerovské říše, které nám dosud nezaplatilo reparace v původní výši cca 360 miliard Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás doma

ParlamentniListy.cz

Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...Tohle fanoušci Pavla Novotného nerozdýchali. Co provedl? Záležitost vede až na Hrad
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď