Tradičně vítězného Jacka a Olivera totiž předběhlo muslimské jméno Mohamed a jeho nejrůznější modifikace - Mohammed, Muhammad, Mohammad či Mohmmed. To bude v Británii hříchů pro rouhání za braní Prorokova jména nadarmo. Nicméně se naplňují prorocká slova: „Zalidníme Evropu našimi dětmi. Porazíme bezvěrce dělohami našich žen!” Tyto věty neřekl žádný středověký islámský sexuální maniak, ale v roce 1974 prezident Alžírska Boumedienne. No, jméno Muhammad bylo totiž v roce 1964 na britském žebříčku 73. a v roce 1994 mu patřilo dokonce až 87. místo. V roce 2009 dostalo ve Velké Británii celkem 7549 novorozenců jméno Mohammed či jeho modifikaci. Jack, jímž se chlubit i zle proslulý Jack Rozparovač, vedl více než tucet roků. Nyní s Oliverem zaostali o více než 200 pojmenování.

Proč tolik povyku kvůli jednomu jménu. Ano, všichni víme, že se tak jmenoval islámský prorok Muhammad, co stvořil Korán. Když však soudný Evropan napíše, že Muhammed byl pedofil, jelikož měl za ženu šestiletou Aišu, má na krku fatwu. První manželka Muhammada byla již dosti pamatující vdova Chadídža. Po ní přišla na řadu Aiša, dcera Abu Bakra, stvořitele sunnitské části islámu a nejlepšího přítele Muhammada. Zaslíbena mu byla ve věku svých 6 let, údajně však nikoli kvůli sklonům k pedofílii, ale proto, že to “přikázal sám Alláh”. Prorok Muhammad to měl sám zdůvodnit docela lakonicky, když měl prohlásit, že mu Aiša byla ukázána dvakrát ve snu. Viděl anděla nesoucího kus oblečení, po odkrytí v něm byla právě Aiša. Prorok si tedy řekl, že pokud je to od Allaha, pak se to musí stát...

Co si budeme nalhávat; za pár desítek roků budou zkrátka nás, hrdé nadlidi-bělochy, málem ukazovat jen v rezervacích, jako dnes Kanaďané Indiány. Už ani v Česku nebude platit: „Nic než národ, ani Tato země není pro barevný“. Pokud by nebyla pro barevný, vážení neonacisté a skinheadi mi prominou, tak by prostě nebyla vůbec. Víc bělochů totiž umírá, než kolik se jich rodí.

Mrzí mě, že jsem považován za xenofoba a rasistu. Je to jen nepochopení mé snahy prosazovat národní identitu a ne notně nevyvedený multikulturalismus. Vždycky se shodnu s každým člověkem, který je poctivý a pracovitý, navíc když dodržuje společneká pravidla a zákony. Na barvě pleti, ani na jeho víře mi nezáleží. Pokud se mnozí Romové chovají v Česku či Kanadě nepřizpůsobivě, je to špatně. V Česku se mluví česky, je povinná školní docházka a nutná pracovní povinnost, pokud chce člověk přežít. Patnáctiletý syn jednatřicetileté ženy z Krnova zmeškal ve druhém pololetí minulého roku přes 400 hodin, z toho 130 měl neomluvených. Neomluvené hodiny odpovídají zhruba měsíci vyučování. V Kanadě se mluví anglicky a chová se slušně, práce je tam vyvažována zlatem. Obě země mají své státní (národní) zákony, které musí dodržovat všichni občané, včetně žadatelů o azyl.

Pokud tak nečiní, diskriminují tím ostatní, tedy většinovou komunitu. A to je další špatně. Pokud se ale někdo ozve, je stejně jako já účelově nazván xenofobem či rasistou a obviněn z podněcování k rasové nesnášenlivosti. Ale kdo ve skutečnosti k ní podněcuje? Ti Romové, co si pořád vymýšlejí a dělají, že je jim ubližováno, a černoši i muslimové, co chtějí v zemích, která je účelově přijala za své, nastolovat svá pravidla, své islámské zákony. Pokrytečtí politici s populismem sobě vlastním dělají, jak je mají v úctě, přitom když se jich jen fyzicky dotknou, hned si ruku štítivě utírají do košile svého bílého parťáka. A to opět špatně. Moc špatně…

To vše proto, že jsme v úzkých, jelikož je nás málo a stále ubýváme. Jen v EU je momentálně průměrná porodnost bělošských maminek 1,3 dítěte na rodinu. Podle průzkumu by to však muselo být minimálně 2,11, pod toto číslo nás čeká vymření národu. Žádná kultura na světě nepřežila, pokud neměla porodnost nad 1,9 dítěte na rodinu. Barevné, tedy i muslimské maminky, mají v průměru šest a více dětí…

Za vším nehledejte jenom ženu, ale také islámskou imigraci, jež od roku 1990 tvoří asi 90 procent veškerého evropského přistěhovalectví. Zatím to nejvíc pociťuje Francie.  Dnes má přes pět milionů muslimů, za necelých čtyřicet roků by měla být Francie islámskou zemí… Stejný osud čeká i Velkou Británii, kde už je přes tisíc mešit, některé přestavěné z kostelů, v Nizozemsku bude mít islám většinu už za patnáct roků a ještě dřív bude ruskou armádu tvořit z téměř poloviny muslimové. Jen Německo prý vydrží s přechodem na islám až do roku 2050…

Naštěstí máme ještě Izrael, bránu proti islámu. Podle izraelského Statistického úřadu je třetí nejoblíbenější tamní židovské chlapecké jméno roku momentálně Itai – loni poskočilo na první místo, když jej dostalo 2,5 % všech novorozených chlapců. Následuje Uri/Ori, Noam, Daniel, David, Ido, Moše, Josef, Jehonatan, Jonatan, Amit a Ariel.

Noa, byla nejoblíbenějším dívčím jménem po celých posledních deset let a zůstává jím dosud. Toto jméno dostalo v loňském roce 3,4 % novorozených holčiček. Dalšími oblíbenými jmény jsou Šira, Maja, Jael, Tamar, Sarah, Roni, Agam, Michal, Adi a Talja. U muslimských dětí v židovském státu jsou nejoblíbenějšími jmény Muhammad a Šahad. Ovšem i zde přichází varování - v roce 1995 přivedly na svět židovské matky 74,3 % izraelských dětí, zatímco loni došlo k poklesu na 69 %. Počet arabských dětí oproti tomu vzrostl z 24,4 % na 27,7 % a čeká se ještě progresivnější vývoj.

Evropa nadále směřuje k islámskému právu šaríja: některé plavecké bazény v Británii požadují po nemuslimech, aby se oblékali jako muslimové, aby se zabránilo tomu, že se muslimové budou cítit uraženi, a to dokonce i během odděleného plavání mužů a žen. Mnohé britské radnice začaly provozovat plavání jen pro muslimy, kam má zákaz vstupu každá žena, která si neoblékne oblečení od hlavy až po paty, tzv. „burkini.“ Představitelé uvedli, že cílem nařízení je zabránit tomu, aby se muslimové cítili dotčeni. Také muži musí být podle The Daily Telegraph oblečeni od "pupku po kolena".

Ale to není všechno. Britský Úřad pro muzea, knihovny a archivy vydal nařízení, podle kterého mají veřejné knihovny respektovat právo šaríja. Vyhověl stížnostem muslimů a rozhodl, že ve všech státem financovaných knihovnách Velké Británie, bude Korán na nejvyšším regálu. Spolu s ním se ke stropu dostane všechna další náboženská literatura, aby vyznavači jiných náboženství nebyli diskriminováni. Nedovedu si představit, kde by v těchto knihovnách měla být umístěna Tóra - Pentateuch, pět Mojžíšových knih – Genesis, Exodus, Leviticus, Numeri a Deuteronomium....

Velká Británie se v posledních letech navíc stala právní hrozbou vůči izraelským představitelům, kteří jsou obviňováni z poškozování palestinských Arabů. Zatykač vydaný v prosinci 2009 na vůdkyni izraelské opozice a předsedkyni strany Kadima Cipi Livni je jen jedním z příkladů agresivního postoje Britů pod pantoflem muslimů vůči židovskému státu. Už v roce 2005 byl generál Doron Almog informován izraelským velvyslanec v Británii, že by mohl být zatčen, pokud v Londýně vystoupí z letadla. Zůstal proto na palubě a vrátil se do Izraele namísto účasti na charitativní akci v Anglii. Zpráva Intelligence and Terrorism Information Center ukazuje, že tyto incidenty nejsou náhodné, ale jedná se o soustředěnou politickou aktivitu teroristické organizace Hamas. Ze zjištění vyplývá, že Londýn se stal epicentrem politických, právních a propagandistických kampaní Hamasu v Evropě.

Nejen V. Británie, ale v podstatě celá Evropa je už pod vlivem islámu a z toho plynoucího antisemitismu, rep. antisionismu. Vzpomeňme nedávný průzkum, ve kterém mírně retardovaní Evropané považují Izrael vedle Severní Koreje a Íránu za hlavní překážku světovému míru. Tedy ne islamisté, ale Izraelci. Pamětníci ze starého kontinentu zřejmě nemůžou zapomenout Židům, že je "museli" cpát do transportů a hned na to do plynových komor a krematorií. Navíc jim nakradený majetek a zlato museli skoro vracet. Ta drzost. Zkrátka naprostá většina protižidovských útoků v Evropě, hrobu Židů, pochází ze syndromu holocaust a od expanzivního tlaku muslimské populace.

Všechna mínus mají však i svá plus. Alespoň virtuálně. Čím víc Mohamedů, tím víc hrozí urážky Proroka Muhammada. Děti si někdy neberou servítky, nadávkami nešetří. A tak různé modifikace Muhammedů se mohou stát terčem nevybíravých nejen verbálních útoků. Třeba slovní spojení – nakopal jsem Muhammadovi prdel, nebo Muhammad je vůl či Muhammad je prašivý skunk a tak dál. Kdyby tak promluvil nějaký bezvěrec, hned by měl na krku fatwu. A to nemluvím o milionu Muhammadů, kteří si rádi dají deštník, aby na ně neviděl Alláh, a pořádně si loknou whisky nebo džinu. Nebo si v telefonní budce najdou zastrčenou nějakou vizitku kněžek lásky. Spanking Good Fun - Tie and Tease Bound to Please. Pokud se ovšem nestanou vzornými pedofily...

Nedej Alláhu, aby se tak projevili i Prorokovi Muhammadi. Asi by se mu a Aláhovi za to odměnili jako mučedníci pěkně vyvedenými sebevražednými útoky, třeba na britské jednotky v Basře nebo na metro v Londýně.

Inu, ideální rozhřešení za rychlou cestu do čtvrtého ráje po islámsku… Nač zákony proti pedofilům, když je miliardy muslimů neuznávají…?

Islamisté nekamenují proroky, jen znásilněné třináctileté dívky…

Paní Merkelová objevila Ameriku. Přes půl tisíciletí po Kolumbovi…

(Další glosy, komentáře a ukázky z knih na webech: http://bretislav-olser.enface.cz - http://olser.cz - http://www.ltv-plus.cz/)